Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lot artkli

Evo ovako, ono šta primjećujem već dugo i stvarno sam sad morala otvoriti ovu temu je da neke korisnice ovdje izgleda ne znaju što znači "lot proizvoda" Znači po meni je lot kad stavim recimo 10 vesti, 5 pari hlača i stavim jednu cijenu tipa 100 kn za sve navedeno što sam dosta puta i napravila da se riješim stvari. Ono što se ovdje radi je da se stavi u naslov gore navedeno, na slikama je pet stvari od parfema preko cipela do remena i onda nam se dole navodi pojedinačna cijena za pojedini artikl Ne kužim jel vam se ne da uploadati slike pojedinačno ili o čemu se drugom radi, ali moram priznati da je za mene poprilično iritantno
2021 11 07
Da ja već dugo ni neotvaram kad vidim lot,baš radi toga
2021 11 07
> marina122: > Da ja već dugo ni neotvaram kad vidim lot,baš radi toga Isto 😊. Meni, (a pretpostavljam većini ovde)! nije ni jedna krpica prijeko potrebna , nego jednostavno guštam zavirit šta se nudi i naravno da tad kad mi zapne nešto za oko i kupim. A na lotove sam se bas nekako nervirala jer najčešče stave - npr. 100 kuna,, a kad otvoriš ono najbezveznija stvar 100kn, a ono sta vridi "po zlato"... Pa sam se poštedila bespotrebnog nerviranja , tako da lotove sad redovno preskačem.
2021 11 07
> lola2804d: > Evo ovako, ono šta primjećujem već dugo i stvarno sam sad morala otvoriti ovu temu je da neke korisnice ovdje izgleda ne znaju što znači "lot proizvoda" > Znači po meni je lot kad stavim recimo 10 vesti, 5 pari hlača i stavim jednu cijenu tipa 100 kn za sve navedeno što sam dosta puta i napravila da se riješim stvari. > Ono što se ovdje radi je da se stavi u naslov gore navedeno, na slikama je pet stvari od parfema preko cipela do remena i onda nam se dole navodi pojedinačna cijena za pojedini artikl > Ne kužim jel vam se ne da uploadati slike pojedinačno ili o čemu se drugom radi, ali moram priznati da je za mene poprilično iritantno Pa tako se i radi. Cijena cijelog lota stoji. Sve drugo je zabranjeno. Tako i ja, piše 100 kn i udjem u oglas pa pise cijena majica 100kn, hlace 120... e to je nepravilno oglasavanje
2021 11 08
Da to me nervira više od ičega na krpicama. Stavljaju tako samo da privuku pažnju. Po meni bi admin ( naravno kad stigne ) trebao takve oglase brisati ... užas
2021 11 08
To svakako jesu oglasi za prijavu. Ja ne prodajem u lotovima, iako ako bi netko uzeo vise stvari naravno da bi isla kao neka povoljnija cijena u smislu lota, ali nikad ništa takvog nisam kupila upravo zbog navedenog. Najgore mi je kad vidim lot cipela 100 kn, pa unutra 5 pari svake po 100 kn :D
2021 11 08
smatram da bi adminke trebale brisati takve oglase i pravilnikom ih zabraniti jedan oglas -> jedna cijena
2021 11 09
Ma navlakuse
2021 11 09
Ja uvijek stavljam cijenu za sve u lotu da se rijesim stvari jer mi smetaju. Cesto dobijem upit da li je to cijena za sve pa mi nije bilo jasno, zna se sta je lot
2021 11 09
> shine12: > smatram da bi adminke trebale brisati takve oglase i pravilnikom ih zabraniti > jedan oglas -> jedna cijena Pravilnikom su takvioglasi i zabranjeni
2021 11 09
Ja stavljam često LOTove, ali upravo kako i treba, jedna cijena za sve artikle. I ne prodajem odvojeno, a često dobijem upit u inbox..
2022 03 05
Kod mene ista stvar, većinom su lotovi da se riješim stvari koje duže vremena ne nosim, a konstatno dobivam upite da prodam pojedinačno. Što je najzanimljivije - ogromnu količinu odjeće prodajem za simboličnu cijenu, tipa više od 10 kom za 100-tinjak kn jer mi nema smisla da mi samo stoji i da se nered gomila, a onda dobijem upit za jednu majicu, i sad bi je trebala prodati za, kao, 5 kn? Jer, Bože moj, ako je samo toliko lot, onda je "logično" da je cijena za jednu majicu 5 kn. I onda kad kažeš da je cijena pojedinačno tipa 30-40 kn, onda si debil jer ne želiš "prodati" majicu. Nemam ništa protiv toga da si netko iskombinira nešto iz više lotova sa profila, dapače. Ne znači da će svakome odgovarati sve stvari iz lota - to poštujem. Ali da se svega nagledam - to da :')
2022 03 11
Inace stavim da je Lot bas kad je Lot. I sve sa slike bude u toj jednoj cijeni. I jos se cudim sto me korisnice ispituju da li se sve sa slike odnosi pod lot i da li je to cijena za sve artikle... Ali sad mi je jasnije zasto :-)
2022 04 12
Velika vecina ovdje nema pojma sta je lot,ili im je lakse pravit se blesav Pa stave lot torbi i cijenu 100kn A cijena se odnosi na 1 torbu,i to najjeftiniju,ostale su naravno skuplje Ako se oglasava lot onda se stavlja cijena za sve stvari,a ne za jednu Na zalost,velikoj vecini se to nikada nece moci objasnit Kao i onima s laznim tagovima,jer im donose vise pregleda na oglas
2022 04 12
Mislim da to rade da privuku pažnju na oglas, jer naravno da će većina osoba otvoriti oglas od recimo lot 5 torbi 100 kn. Meni to nema smisla, jer da se zainteresiram za taj oglas, kad bi ga otvorila i vidjela da to nije to bi se razočarala, pa onda i da mi se svidi jedan od tih artikla, ne bi kupila. A možda one na taj način brže prodaju artikle, tko će to znati. Kako god bilo, nije po pravilima krpica i takve oglase bi se trebalo brisati.
2022 04 17