Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako vam ide prodaja?

3mj slabo,pa sad u 11mj imala 8 uplata...bit ce veselo kad banka naplati 2kn za uplate iz drugih banki plus odrzavanje racuna🤦🏼‍♀️,al dobro necu se previse zalit samo nek se ovako nastavi i bit ce super :)
2021 12 02
Uvijek mi se vraćaju stari kupci što mi je jako drago, mislim da dosta utječu ove prevare na forumu kod novih kupaca vlada nepovjerenje mada nalete i novi ranije je bilo daleko više prodaje., ali neka ovako ostane dobro je. :)
2021 12 02
Ja sam prosli mjesec dosta prodala jer sam bas bila i stavila dosta novijih stvari, ovih dana opet moram poslikati pa će valjda biti. Što se tiče cijena - trudim ih se formirati tako da budu zaista najpovoljnije - više od 50 posto jeftinije nego u trgovini ako taj artikl tamo još postoji nov, a kod mene je bar jednom nošen.
2021 12 03
ovdje slabo...više prodam na marketplaceu i njuškalu
2021 12 03
Trenutno jako slabo..ali zato kupujemo non stop nešto 😬😬😉
2021 12 03
E da, ja na marketplaceu ne uspijem ništa prodati, prestala sam tamo stavljati, po grupama nisam probala.
2021 12 03
Ja sam sad jedno vrijeme bila u fazi kupovine pa se nisam bavila prodajom, a ono što sam imala u ormaru prodajem već mjesecima...evo danas mislim malo dodat stvari da vidim oćel prodaja krenut...
2021 12 05
Evo, ja sam danas poklonila punu vreću robe koju sam zadnjih godinu dana tu vrtila pa nitko nije ni pitao. Bas ima slabo upita, oglasi potonu od količine novih. Na marketplaceu je to puno bolje riješeno, možeš podizati oglase jenom tjedno, a i kad pretražuješ izbacuje ti stvari slične nedavnim pretragama. Dugo sam godina na MK, ali su bas slabo unaprijedili sajt
2021 12 05
Krene pa stane. Pa tako stoji jedno vrijeme. Pa onda opet malo krene🤣
2021 12 06
pozz cure, ja ovdje prodam tu i tamo nešto a imam stvarno niske cijene i ponekad se pitam kako se zarine trapke od 150 kn prodaju odmah a ja tražim za istu stvar tipa 50 kn i kod mene stoje, isto vrijedi i za ostale artikle. Što je onda rješenje? povećat cijene pa da se odmah artikl više cijeni? Meni je ovo second hand i valja cijene tome prilagoditi...U zarinoj grupi na fb DOSLOVNO sve plane u jednom danu, a i marketplace mi se pokazao dobrim. Ja osobno mislim da svaki komad odjeće ima svog kupca ali samo treba doprijeti do njega, a na ostalim platformama očigledno ima više pregleda.
2021 12 07
Što se tiče tih Zara trapki od 150 kn koje odmah odu - uvijek se radi o nekom aktualnom modelu kojeg mnoge žele, a više nema za kupiti ili naručiti u tom broju, a prodavačica je valjda ishitreno kupila tako da nije stvar samo niske cijene. Meni se kod marketplacea ne sviđa komunikacija - previše upita bez daljnjeg dogovora, nepreglednost mog osobnog inboxa koji nema veze s kupovinom ako imam upite itd tako da mi je ovdje ipak bolje.
2021 12 07
> lakiranecipele: > > turky5: > > Najbolji su mi ovi šta pošalju upit da žele artikl i dalje ništa.. Ne znam šta je s glavom 😂🙈 > I ja imam takvih upita,mjerim odjecu,odgovorim,a povratno ne dobijem ni slovo.Vjerojatno neki fini odgoj i kultura kod takvih osoba. Takvih je dosta. Jos traze da im se sve izmjeri, dodatno slika i onda ni hvala.
2021 12 21
Baš slabo, ako i ima upita, nema odgovora 🤣
2022 01 04
Meni prodaja ide po sistemu "trči trči dlaka" 😄 A i kupovina, što me još više čudi. Od 10 mojih upita jave se dvije... Neke ne žele kupiti, neke ne žele prodati - kaj radimo onda ovdje?! 😆
2022 01 07
Prosli i ovaj mjesec jako slabo vise sam kupovala nego prodavala, slobodno cuke mozete pogledati krpice na profilu necu se obogatiti tu na krpicama za par prodanih stvarcica tako daa prodajem samo da se rijesim stvari😊
2022 01 07
1 2 3 4 5 6 7