Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Marica Horvat ili Tincilinci , prevarantica i uvaljivačica

Ovo su fotke torbe koja je oglašena kao nošena , ali u vrlo dobrom stanju, bez spominjanja ikakvih oštećenja. To su samo neka od brojnih oštećenja - unutrašnjost se doslovno raspada , na dnu su točkice od buđi , na što i zaudara. Oglas je, naravno, obrisan čim je torba poslana. Na moju vrlo pristojnu reklamaciju odgovoreno mi je da je u oglasu pisalo da nije nova, da vanjska strana nema oštećenja i da prodavalica ne vrši povrat novca. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/eff5914f77baf2007665e06c8d95a2ff.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7caafe3053b358903137c68f0fa9c3d8.jpg) Nema šanse da se ova oštećenja nisu vidjela prije slanja, uostalom, prodavalica to ni jednom riječju nije pokušala ustvrditi - njoj je, dakle,normalno da se tako oštećena torba pošalje kupcu, bez da ga se na oštećenja upozori. Radi se o 350 kn.
2022 04 10
350kn?!! rabljena (i oštećena) torba. Pa jel u opisu artikla istakla da ima neko oštećenje?
2022 04 10
Na zalost ovdje smo navikli vec da pojedinci stvari koje su za smece ,oglase za prodaju Nadam se da ce joj doci u glavu da vrati novac
2022 04 10
> zenskiormar: > 350kn?!! rabljena (i oštećena) torba. Pa jel u opisu artikla istakla da ima neko oštećenje? Ne! Pisalo je da je torba nošena,očuvana i u vrlo dobrom stanju. Ni spomena ikakvoj ogrebotini, a kamo li raspadanju i buđavosti.
2022 04 10
> gitadevi: > > zenskiormar: > > 350kn?!! rabljena (i oštećena) torba. Pa jel u opisu artikla istakla da ima neko oštećenje? > Ne! Pisalo je da je torba nošena,očuvana i u vrlo dobrom stanju. Ni spomena ikakvoj ogrebotini, a kamo li raspadanju i buđavosti. Užas, još mislim da je taj smrad najgore u cijeloj priči :(
2022 04 10
> zenskiormar: > > gitadevi: > > > zenskiormar: > > > 350kn?!! rabljena (i oštećena) torba. Pa jel u opisu artikla istakla da ima neko oštećenje? > > Ne! Pisalo je da je torba nošena,očuvana i u vrlo dobrom stanju. Ni spomena ikakvoj ogrebotini, a kamo li raspadanju i buđavosti. Odvratno smrdi! A oštećenja ovog tipa kad jednom krenu samo se šire i množe > Užas, još mislim da je taj smrad najgore u cijeloj priči :( Odvratno smrdi! A oštećenja ovog tipa kad jednom krenu samo se šire i množe ,:(
2022 04 10
Moram li spomenuti da sam dobila osvetničku negativnu povratnu?
2022 04 10
U pravilu se nebi trebao oglas brisati, dok kupac ne dobije što je platio i potvrdi da je sve ok. Ovo je bas za smeće.
2022 04 10
> piccola1208: > U pravilu se nebi trebao oglas brisati, dok kupac ne dobije što je platio i potvrdi da je sve ok. > Ovo je bas za smeće. Naravno! Ali gospođa piše u osvetničkoj negativnoj da bi svi trebali brisati prodane artikle čim se kupnja obavi :s
2022 04 10
> piccola1208: > U pravilu se nebi trebao oglas brisati, dok kupac ne dobije što je platio i potvrdi da je sve ok. > Ovo je bas za smeće. Nevezano za torbu (koja je.. no comment), piše li igdje na stranici to pravilo? Imala sam raspravu s prodavačicom koja je obrisala oglase prije nego li su mi predmeti stigli, pa kad se nisu podudarali s onime što je bilo na slikama, izgovor joj je bio da želi da profil bude uredan. Zato me iskreno zanima je li to samo stvar pristojnosti ili baš piše negdje među pravilima
2022 04 10
> kucni_bog: > > piccola1208: > > U pravilu se nebi trebao oglas brisati, dok kupac ne dobije što je platio i potvrdi da je sve ok. > > Ovo je bas za smeće. > Nevezano za torbu (koja je.. no comment), piše li igdje na stranici to pravilo? Imala sam raspravu s prodavačicom koja je obrisala oglase prije nego li su mi predmeti stigli, pa kad se nisu podudarali s onime što je bilo na slikama, izgovor joj je bio da želi da profil bude uredan. Zato me iskreno zanima je li to samo stvar pristojnosti ili baš piše negdje među pravilima Nisam sigurna, ali mislim da ne piše među službenim pravilima. Bez obzira na to piše li ili ne nekako mislim da onaj tko nešto svjesno ne uvaljuje nema nikakvog razloga obrisati oglas prije nego kupljeni artikal stigne do kupca.
2022 04 10
Zaslužili ste povrat novca.
2022 04 10
> kucni_bog: > > piccola1208: > > U pravilu se nebi trebao oglas brisati, dok kupac ne dobije što je platio i potvrdi da je sve ok. > > Ovo je bas za smeće. > Nevezano za torbu (koja je.. no comment), piše li igdje na stranici to pravilo? Imala sam raspravu s prodavačicom koja je obrisala oglase prije nego li su mi predmeti stigli, pa kad se nisu podudarali s onime što je bilo na slikama, izgovor joj je bio da želi da profil bude uredan. Zato me iskreno zanima je li to samo stvar pristojnosti ili baš piše negdje među pravilima Mislim da ne pise u pravilima al se treba drzati toga da nakon javljanja kupca da je artikal stigao uredan i kako je opisan u oglasu tek brise. 90% cura tako radi.
2022 04 10
Besramno! 350 kuna! Ja sam mislila da je pravilo da admini brišu prodane oglase 🤔🤔
2022 04 10
Kakva osvetnička neg?jel dobila pare ?je?kako onda negativna….stvarno su ljudi cudni Torba no comment Stvarno treba svaki ali svaki oglas slikat i ostavit u galeriji bas zbog ovoga,iako znam da ima cura koje znaju vratiti oglas ,pa evo molim ih da to učine pa imamo sve transparentno
2022 04 10
1 2 3