Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Clanica ivaiva5 prodala fejk baccarat rouge pod original

Evo cisto informativno da budete oprezni kod doticne clanice od koje sam kupila baccarat rouge 540 pod original, a ustvari je fejk. Ista nema namjeru vratiti novac jer je rekla da sam ja krivo shvatila, pa molim Vase misljenje da li sam ja stvarno nesto krivo shvatila??? Hvala ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/21c64b240a482e7ecd7806de9555cfe1.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/eda7cbd9b56a5f2a4384636d4d5de9d6.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b791dc7135cc4af8daeab450f2cc51ae.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/89b475a1493791b7aaa09ab643e390a5.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/72039073e3a4918c5d6e0b6974c2511f.jpg)
2022 06 13
Izbjegla je direktan odgovor i nije napisala da, parfem je tester - original nego parfem je tester miris original. Namjerno je uvalila i znala je što uvaljuje. Mislila je da možda prođe a ako ne onda ste krivo shvatili jer nije dala pravi odgovor na Vaše pitanje. Neznam koliko ste platili ali je dužna izvršiti povrat radi lažnog tagiranja. Ako nešto piše npr Dior onda treba da bude Dior a ne miriše kao Dior a nije Dior. To je krivo i sve one koji prodaju kopije treba maknuti sa ove stranice. Jednom sam poslala upit za Guess torbu i pitala da li je original ili kopija. Cura odgovori pa nisam napisala da je original. Na to sam ja napisala ali ste napisali pod brend Guess. Ako piše da je Guess onda je Guess.
2022 06 13
Upravo to, ne znam kome se mogu dalje obratiti i da li se problem moze rjesiti jer je izricito rekla da se ne nadam nikakvom povratu novca. Platila sam ga 450 kuna, sto je najgore kako se meni miris nije svidao ja sam ga dalje prodala, tako da se i ja sada lose osjecam, jer sam ne znajuci isto prodala fejk 😔. Molim svi koji su imali takva iskustva i pozitivno rjesili da mi jave. Hvala
2022 06 13
https://mojekrpice.hr/admin2nd-169608 Javite se adminu stranice i objasnite sve I stavite u naslov teme i njeno ime i prezime Znala je ona sta prodaje Nisu mali novci,da bi se doticna pravila luda
2022 06 13
Znala je jako dobro I dobro ste vi shvatili Napisala je tester ,ali nije napisala tester nije od original parfema Dužna je vratiti novac i duplu poštarinu Ukoliko ne bit ce crna lista i blok
2022 06 13
Hvala Vam puno na pomoci idem pisati adminu.
2022 06 13
Na crnu listu osvane punim imenom i prezimenom ,kad se ukuca u gogle prvo izađe crna lista ime prezime ,pa pjevaj
2022 06 13
A zašto niste ostavili negativnu? I možete u povratnu dodati i link na ovu temu.
2022 06 13
Niš ne kužim, miris ste poslije prodali, a u oglasu ste rekli da je "reformulirana verzija", a ne fake?????????? Kloni se Sanja ovih MK, samo ugasi, odi i zaboravi.
2022 06 13
> sanjaurban: > Niš ne kužim, miris ste poslije prodali, a u oglasu ste rekli da je "reformulirana verzija", a ne fake?????????? > Kloni se Sanja ovih MK, samo ugasi, odi i zaboravi. Da zato sto sam i dalje vjerovala da nije fejk vec reformulirana verzija istoga, jer nisam imala gdje provjeriti!
2022 06 13
> jakabeba: > > sanjaurban: > > Niš ne kužim, miris ste poslije prodali, a u oglasu ste rekli da je "reformulirana verzija", a ne fake?????????? > > Kloni se Sanja ovih MK, samo ugasi, odi i zaboravi. > Da zato sto sam i dalje vjerovala da nije fejk vec reformulirana verzija istoga, jer nisam imala gdje provjeriti! Opet ne kužim. Kad ste onda slali miris u Zg na provjeru? Ako ste ga prodali ne znajući da je fejk? Sory, ali kod mene sve mora biti logično..
2022 06 13
Ja sam ga kupila od jakbeba za 400 kn. Na prvu mi je odmah bilo jasno da je fejk. Otisla do kvatrica u parfumriju Lana gdje imaju taj parfem gdje su mi potvrdili da je rijec o fejk parfemu. Od mirisa koji je svjetlosnu godinu daleko od originala, napljepnice na bocicu ( slova) do naljepnica na dnu parfema. Jedna odljepljena neka druga kvadratna zaljepljena. Ugl nema veze sa originalom. Onda sam se javila curi jakabeba od koje sam kupila da je obavjestim da je to fejk i sada cekamo da se ivaiva5 koja je prva prodala fejk pod original javi
2022 06 13
Dalje ste ga prodali? E sada mene zanima ako vam vrati novce što će ona dobiti natrag svoj parfem ili već iz druge ruke pptrošeni ili možda ne njen..Zanima me za koju cijenu ste dalje prodali taj parfem ? Ne držim stranu nikoga ,naravno da ne podržavam muljanje ,ali i ovdje vi nama pišete samo svoju priču ,obratite se i drugoj strani da čujwmo i nju ,I još jednom mw zanima cjena za koju ste vi dqlje prodali jel ako ste prodali isti parfem za većw novce i ta strana išla provjeravato i sad traži povrat itd ,a onda s evi obraćate vašem prodavaču ovdje ,i da kad ste shvatili da nije ono što ste dobili ovdje možda i odmah, ali ste ga prodali dalje.Eto meni tu nije sve i čisto sa vaše strane,žao mi je ali ne mogu baš vjerovati sve kao da niste znalii odmah što ste dobili,i da ste išli prodati dalje koji razlog tad? .
2022 06 13
> LeniPeni: > Ja sam ga kupila od jakbeba za 400 kn. Na prvu mi je odmah bilo jasno da je fejk. Otisla do kvatrica u parfumriju Lana gdje imaju taj parfem gdje su mi potvrdili da je rijec o fejk parfemu. Od mirisa koji je svjetlosnu godinu daleko od originala, napljepnice na bocicu ( slova) do naljepnica na dnu parfema. Jedna odljepljena neka druga kvadratna zaljepljena. Ugl nema veze sa originalom. Onda sam se javila curi jakabeba od koje sam kupila da je obavjestim da je to fejk i sada cekamo da se ivaiva5 koja je prva prodala fejk pod original javi Djevojke, dobro, neke stvari čak i kužim, ali zašto, pobogu, vi sada stavljate u prodaju (oglašavate) parfem kao fejk (što ni ne smijete), očekujete 350 kn (znači samo 100 kn manje u odnosu na "original" koji se prodavao) i čekate da ivaiva nekom vrati pare zbog lažne prodajte, sorry, al ja izgleda nisam s ovog planeta, znači ako se boriš za nešto onda ne možeš to radit u drugom obliku..netko kad dođe u vaš ormar, a nema pojma za ovu temu i nije na forumu, pročita da vi prodajete fake parfem. Ako vama ne valja ni korisnici prije vas ni iviivi, zašto mislite da će nekome biti odličan????
2022 06 13
@Eminnad, meni se glava otklopila pa nisam ovo uspjela napisat što ste vi! Kako će Iviivi vratiti parfem ako ga npr. ja sad kupim???? Ovo je napeto ko Ljubav na selu
2022 06 13
1 2 3