Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

PRESMIJEŠNO OBJAŠNJENJE ZA ARTIKL KOJI KUPUJETE

Nije mi namjera tu nikoga prozivati i neću reći o kojoj se korisnici radi , ali vidim košulju koja mi se svidjela, u opisu piše 3/4 rukav, ja vidim dugi rukav vidim kod slikanja da je to deblja košulja tražim mjere , gospođa kaže meni se neda mjeriti a ovo sam pogriješila za rukave jer imam neznam koliko ormara kao da i mi koji prodajemo nemamo , evo Vam jeftinije pa kupite, na to joj odgovorim da imam i više ormara ali da nemogu kupiti nešto što piše to je kasnije i sama potvrdila da su dugi rukavi a u opisu lijepo stoji 3/4 eto da nisam pitala a po slici vidi se da je košulja deblja , e pa sad se ja pitam kakav je to odgovor,žena ima preko 400 povratnih, meni je to totalno bedasto stavite artikl a nećete ni reći kakvi su rukavi, jer ima onih koji se podižu sa gumbom, na kraju zaključuje zajedno samnom da je košulja deblja i dugi rukav i nudi jeftino., naravno nisam pristala., zato sve ispitajte prije, po mom mišljenju tko nemože objasniti krivo navedene rukave 3/4 a ono dugi rukav je muljator., po meni se to tako ne radi Vi me ispravite ako krivo govorim., i dugo bi još trajalo da napišem što sve kaže. MOJ SAVJET PITAJTE TRAŽITE PREKO 400 POVRATNIH PA TAKO UVALJIVATI, AKO NEMOŽEŠ NEŠTO VIŠE REĆI O ONOM ŠTO PRODAJEŠ BRATE MILI MAKNI SE. To je moje razmišljanje tako da opet dolazimo na ono nisu povratne garancija. VOLILA BIH ČUTI VAŠE MIŠLJENJE. :s
2022 06 23
Nije došlo do suradnje iz tog razloga ju nebih prozivala inače bih stavila da neispitah sve vjerjatn bi mi završila u da ne kažem gdje. :D
2022 06 23
Meni je žao onih cura kojima sam se obratila za mjere i nisam kupila zbog veličine ništa drugo,baš su bile super baš bih voljela da postoji neka ikonica ili rubrika gdje bih to potvrdila iako suradnje nije niti došlo . Ali isto tako kao i ovo vaše postoje stvarno arogantne ,neuslužne , i lijene a na profilu sve obećavavaju itd ,da se isto tako pitam otkud im tolike pozitivnih i za takve bih trebalo nešto smisliti ,nekakav minus😔
2022 06 23
Opcenito ne surađujem s osobama koje su lijene nesto izmjeriti,i detaljno opisati artikl,bilo odjeca ili obuca Prilikom objave artikla izmjerim sve,pa ne moram naknadno mjeriti nista Svatko tko nema volje mjeriti ili slikati normalno,smatram da nema sto traziti na ovoj stranici
2022 06 23
Urnebes! :') Fascinantno mi je da ovdje postoje korisnice koje bez imalo zadrške u opisu profila napišu da ne mjere :o neki dan sam naletjela na jednu takvu... i zaobišla u širokom luku. Ne bih s takvom surađivala da mi se ne znam kako sviđa krpica iz njenog ormara. Uopće ne razumijem kakav je to stav, zar si umišljaju da su njihove krpe toliko dragocjene da ćemo sve pokupovati bez obzira na veličinu?! Dobro je poznato da brojevi često nisu objektivno mjerilo, a ovdje ipak kupujemo na neviđeno, bez isprobavanja, tako da su precizne mjere neophodne.
2022 06 23
Ma ima svakakvih,"ona" se meni javi za zamjenu,pronadjem nesto sto mi se svidja.Super,moze,pristaje.Zamolim samo da mi izmjeri duzinu jer sam visoka i vise ni slova.Pa *mu ,tako i tako bi trebala taj artikal izvaditi iz ormara ,jel tesko onda prisloniti metar uz to???Pogotovo sto si se javila prva za zamijenu...
2022 06 23
Ma nije mi čudno i da joj se neda mjeriti ali da nemože reći kakvi su rukavi na slici dugi a u opisu 3/4, ni tu nisam dobila informaciju na ponovno pitanje jer mora tražiti po ormaru, i shvatila bih da otvoreno kao čovjek kaže sad mi se neda pričekajte ili imam nekih obaveza već otvoreno kaže nisam primjetila a preko 400 pozitivnih., stvarno ne razumijem., dugi rukav kao dan na slici krivo napisan i na pitanje kakav je u konačnici evo Vam jeftinije, e pa nemam novaca da jeftino kupujem jer onda opet nemam., zahvalila sam joj se i rekla ne., a iskreno i drago mi je jer kad je takav opis lažan onda tko zna kako bi i ostalo prošlo.
2022 06 23
Meni kad se neka cura javi za mjere, odmah idem po metar i mjerim jer mi je žao da čeka predugo na odgovor. Ako se nekome ne mjeri onda mu nije bitno da proda, ona će biti na gubitku
2022 06 23
> maremarenda: > Ma nije mi čudno i da joj se neda mjeriti ali da nemože reći kakvi su rukavi na slici dugi a u opisu 3/4, ni tu nisam dobila informaciju na ponovno pitanje jer mora tražiti po ormaru, i shvatila bih da otvoreno kao čovjek kaže sad mi se neda pričekajte ili imam nekih obaveza već otvoreno kaže nisam primjetila a preko 400 pozitivnih., stvarno ne razumijem., dugi rukav kao dan na slici krivo napisan i na pitanje kakav je u konačnici evo Vam jeftinije, e pa nemam novaca da jeftino kupujem jer onda opet nemam., zahvalila sam joj se i rekla ne., a iskreno i drago mi je jer kad je takav opis lažan onda tko zna kako bi i ostalo prošlo. A možda žena ima jako duge ruke pa njoj dođu 3/4 dužine rukavi 😄
2022 06 23
A šta tek reći za one kojima je opis artikla "nisam za zamjene" ili "samo prodaja" i ništa više osim toga, a kamoli nekakve mjere ,:(
2022 06 23
pa ako se podvine može biti 3/4,.dakle sve može ispasti iz tog dugog rukava :') :') :')
2022 06 23
haha, šta će ona ako sad ovo čita? Mijenjati se ili ostati ista...???
2022 06 23
Također slično iskustvo, što me u najmanju ruku začudilo. Artikl opisan nikako, nit sastav ili barem materijal, ni dužina, dakle kupnja na praktički neviđeno. Na pitanje imaju li hlače elastan i jesu li duge (do gležnja) odgovor je nisu skroz duge. Stvarno se pitam tko bi kupio artikl koji u startu košta duplo više nego bi trebao, al okej, svatko ima to pravo i još o njemu ništa ne zna.
2022 06 23
haha sanjaurban vrijedilo je čita čita i sinoć i jutros nudi sve mjere detaljan opis i svašta nešta, ali neću princp je princip, samo sam htjela ukazati da ljudi sve ispitaju bez obzira na opis što je meni neshvatljivo, jer on bi trebao biti točan ili duge rukave frči koliko ti treba, na kraju samo zato sam to stavila tu, na kraju to je zimska košulja. hahahaha, ali je nova i markirana i kako ona kaže to bi trebalo biti dovoljno e pa nebi, nova, što po izgedu isto nevjerujem, mene čude te povratne pa apeliram pitajte da ne prođete loše. nosim i markirane i odjeću za koju ja procjenim da valja., sretno nam svima sa takvima ali da ima predivnih žena jako puno ima inače nebih bila tu. :') :') : ,
2022 06 24
> vedranapv: > A šta tek reći za one kojima je opis artikla "nisam za zamjene" ili "samo prodaja" > i ništa više osim toga, a kamoli nekakve mjere ,:( A to mi je vrh... ili kad stave samo rečenicu "pogledajte moje ostale artikle"
2022 06 24
1 2