Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Lose iskustvo u komunikaciji

Pozdrav! Pisem samo da se pozalim na cudne ljude, manjak pristojnosti i komunikacijskih vjestina. Slucaj nije ni za negativnu ni za ikakvu sankciju jer suradnje nije bilo (zato sam i prekrila podatke), samo ovim putem izrazavam svoju frustraciju… Pitam se sto je s ovakvim ljudima, zasto uopce oglasavaju nesto sto ocito ne zele prodati i trose drugima dragocjeno vrijeme? Imate li vi slicnih iskustava? 😤 Inace, cura ima 6 pozitivnih povratnih s pohvalama. Nije puno, ali su sve povratne od cura koje su duze vrijeme ovdje i same imaju vise desetaka pozitivnih povratnih. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b46ff4888641823238d7689caf65b77f.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/9799549d48fbb498b1fffe9129078ab4.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2018487acd755a78ae225d5a1a1ffb22.jpg)
2022 07 08
Aah jako poznato! Ali na kraju dana možeš se samo nasmijati i nastaviti dalje, očito se s takvim stavom prodavači neće riješiti svojeg viška, a ako oglašavaju predmete koje ni ne misle prodati nego im je cilj skupiti preglede na profil, opet su blesavi jer ovakav manjak interesa u komunikaciji postiže kontra efekt ,:) Nema sekiranja, sigurna sam da ćete uskoro naći predmet sličan onome koji ste tražili, a možda će osoba s druge strane poruka biti baš simpatična pa će vam biti drago da niste realizirali suradnju s ovim korisnikom. Ugodan (i manje stresan) vikend! 😊
2022 07 08
Nije zena ni pristala na ponuđenu cijenu od 70 kn,ali da ja bih to jasno rekla ne prekinula komunikaciju
2022 07 08
Ništa čudno, pored puno predivnih žena koje hoće i znaju objasniti kod nekih nesmiješ ništa pitati jer odgovor i nedobiješ ili dali ima elastina što nije navedeno kaže pa to se podrazumijeva nekako svisoka, bože dragi kao da nema pamučnih hlača bez elastina i svašta nešta što mi je čudno čak tu i pisati zahvalim se i odustanem i više me to ne dira., samo pribilježim taj profil i više sigurno neću ići na njega., tako i Vi nedajte da Vam to kvari ni minute a kamoli dan, predragocjeno nam je raspoloženje i vrijeme da bi trošili na takvo što. Nekad sam čak pokušala objašnjavati zašto pitam ali čemu, ako njoj nije stalo prodati meni još manje kupiti idemo dalje. :D Sreća pojedinačni slučajevi., velika većina superrrrrrrrr :D
2022 07 08
Ovo mi je i previše poznata situacija, već sam ih i prestala brojati. Mene uvijek osobna kada netko pita uvijek sve napravim kako naravno kupac bio zadovoljan, da mi kaze popni se na krov i uslikaj mi sa ceste ja bi valjda uslikala, no onda naravno na to više ne bi dobila odgovor, još jedna loša strana priče 😅😅
2022 07 08
Meni je to znak da bolje da ne kupujete od nje, jer ako tako odgovara tko zna kada bi ju poslala, a i kad vam stigne ako je kopija ili ostecena nebi uspjeli s njom nista iskomunicirati. A, mozda kak je nova na krpicama, nezna da komunikacuja treba biti srdacnija, to se s vremenom nauci(ili ne nauci).ja od takvih curki ne kupujem jer mi je premalo informacija, a pogotovo ne kupujem od onih kojima u opisu profila pise da daju negativne ocjene za uzimanje podataka i neuplacivanje, te prijetnje su mi ONO!
2022 07 08
Ništa neobično, previše je takvih ovdje. Ja uglavnom prodajem pa imam problema sa upitima bez povratnog odgovora. Evo konkretno u nazad 2 ipo tjedna 6 upita za artikle i ni jedna nije povratno odgovorila na moj odgovor. Dođe mi muka u zadnje vrijeme kad uopće vidim da imam poruku 🙄 A ja opet ista kao i Meilleur 😂
2022 07 08
Da, poznato. Jedino što preostaje je strpljenje.
2022 07 08
Ženska Original Ne šaljem tiskom Ma ne volim ni prodati dok ne razmjenim par konkretnih poruka, dok ne ne pitam "imate li dodatnih pitanja", a kamoli kupiti. Krpice su manjkave jer nemaju opciju brzog chata, ali ovo zaista nezainteresirani prodavač.
2022 07 08
> Meilleur: > da mi kaze popni se na krov i uslikaj mi sa ceste ja bi valjda uslikala, no onda naravno na to više ne bi dobila odgovor :') :') :') :') :')
2022 07 08
Meni nikad nije bilo teško ništa izmjeriti ili dati dodatnu informaciju. Smatram to kulturnim i normalnim. Zato sam ovdje. Ako netko ne želi davati dodatne informacije, onda nebi trebao biti ovdje i prodavati. Prije svega poštovanje prema kupcu. <3
2022 07 08
Poznato i uzasno frustrirajuće ...evo konkretan slučaj; vec 2 tjedna trazim koznu midi plisiranu suknju, pronasla ih nekoliko..poslala upite , nekima i dva, od njih 9 jedna mi odgovorila...naravno sve se uredno prijavljuju na profil
2022 07 08
Opet ponavljam da mi je žao što ne postoje nekakva kvačica za ljubaznost i brze odgovore,jel sam znala pitati mjere nisu odgovarale i nije bilo suradnje,a meni je baš bilo krivo što nisam mogla tu prodavačicu nekak označiti,ali isto tako one lijene nemarne i neke nikakve ljute,uobražene sa nekim plačkom🤔
2022 07 08
Jedna digresija Ako netko ima 6 povratnih neznaci da je nova,moze bit i da je dugo tu……pa u skladu sa stavom i prodano i povratne 🤨
2022 07 08
Kao što je gore već napisano, prodavačica nije ni pristala na ponudjenu cijenu od 70 kn pa vj zato nije vise ni htjela odg. I sama nisam najsretnija kad me se pita sto upita, mjerenje, slike, sve živo i onda šlag na kraju jesam li za zamjenu ili može li niza cijena. Kažem npr da ne, onda tišina i nema ni zahvale ni pozdrava. To volim da me se pita odmah pa tek onda ukoliko pristanem,da šaljem sve ostalo potrebno. .iako,da, mogla je to malo i srdačnije odgovarati ali ne bih se zamarala s tim, netko je jednostavno takav, pa ne očekujem od svakog da me dočekuje sa zagrljajima nit mi treba to. Kupiš, zahvalis,pozdravis.
2022 07 08
1 2