Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Zašto Admin uklanja samo moje adventske aranžmane??

Nije mi jasno zašto Admin uklanja moje adventske aranžmane, dok se aranžmani drugih korisnica danima normalno nude?? Zašto ,pravila,, nisu onda jednaka za sve? 😂🤨
2022 11 03
Tražite taj odgovor izravno kod Admina .To vam mora argumentirati.Imate svako pravo na to.Posaljite im izravan mail sa ovim upitom. Meni su jednom obrisali isto neke stvari i dobila sam odgovor jako brzo i nije se to više događalo. Zbilja su susretljivi i na ovakve konkretne upite odgovor dobijete jako brzo a svakako ćete znati i u čemu ste možda pogriješili.
2022 11 03
Mislim da imate pravo. Poslat ću poruku, pa ću vidjeti. Hvala 🙋‍♀️
2022 11 03
Mislim da adventski vijenci idu u posebnu temu, zato brišu.
2022 11 03
> Nitospitos: > Mislim da adventski vijenci idu u posebnu temu, zato brišu. Da, idu u posebnu temu,no ne za sve, ako me razumijete🙋‍♀️
2022 11 03
> momomo: > > Nitospitos: > > Mislim da adventski vijenci idu u posebnu temu, zato brišu. > Da, idu u posebnu temu,no ne za sve, ako me razumijete🙋‍♀️ Vaše oglase netko je prijavio adminu a neke druge vjerojatno nije.
2022 11 03
Mislim da je problem sto stavljate krivu kategoriju Koliko vidim drugi stavljaju u kategoriju: Dom,dekor,svijece i svijecnjaci(adventske vijence) A i gnom spada u dekoracije Sve sto nije u dobroj kategoriji bude obrisano Nekome odmah,nekome kasnije Osim toga Moderator je otvorio posebnu temu za bozicne dekoracije I svi tamo stavljaju,tko sta ima,tamo oglasi
2022 11 03
> Boston: > > momomo: > > > Nitospitos: > > > Mislim da adventski vijenci idu u posebnu temu, zato brišu. > > Da, idu u posebnu temu,no ne za sve, ako me razumijete🙋‍♀️ > Vaše oglase netko je prijavio adminu a neke druge vjerojatno nije. Možda je tako, toga se nisam sjetila🤔
2022 11 03
Znam da se jedna cura bunila zbog toga sto se ukrasi oglasavaju u zajedničkoj temi u "rukotvorinama", tako da se nemogu ovako oglasavati, zakaj je tak, neznam🤔🤔
2022 11 03
Da, ja se sa njom slažem, jer sve je nepregledno i puno komliciranje. Ionako bi se adventi oglasavali samo mjesec dana. Zakaj je tak i mene zanima😣
2022 11 04
Eventualno da ga oglasite pod nesto drugo u kategoriji dom, pa kad netko ukuca u trazilicu adventski aranžman, sto ce vam i pisati u opisu artikla pojavit ce joj se vaš oglas.
2022 11 04
Mene više zanima zašto je ovoj gospođi https://mojekrpice.hr/radojezo-186001 danima bilo omogućeno da ima 11 istih objava istog Furla novčanika i kad sam se javila administratorici da ih obriše, ostavila joj je dva ista oglasa. 🤭 Kako, zašto- nitko ne zna😂 ali vaše adventske vijence briše 😁🫣
2022 11 04
😂😂😂Vidla san to neki dan...
2022 11 04
> AnamariaFunduk: > Mene više zanima zašto je ovoj gospođi https://mojekrpice.hr/radojezo-186001 > danima bilo omogućeno da ima 11 istih objava istog Furla novčanika i kad sam se javila administratorici da ih obriše, ostavila joj je dva ista oglasa. 🤭 > Kako, zašto- nitko ne zna😂 ali vaše adventske vijence briše 😁🫣 Neka si ti javila administratoru, a bilo ti je teško u inbox napisati jednu rečenicu curki koja je, koliko vidim, nova na krpicama i možda joj je izbacilo više oglasa, kao što se svima nama ili bar većini znalo dogoditi. Nastavi sa špijom i javljaj administratoru. 'Sretno ti'. ;)
2022 11 05
> AnamariaFunduk: > > katarinamartina: > > > AnamariaFunduk: > > > Mene više zanima zašto je ovoj gospođi https://mojekrpice.hr/radojezo-186001 > > > danima bilo omogućeno da ima 11 istih objava istog Furla novčanika i kad sam se javila administratorici da ih obriše, ostavila joj je dva ista oglasa. 🤭 > > > Kako, zašto- nitko ne zna😂 ali vaše adventske vijence briše 😁🫣 > > Neka si ti javila administratoru, a bilo ti je teško u inbox napisati jednu rečenicu curki koja je, koliko vidim, nova na krpicama i možda joj je izbacilo više oglasa, kao što se svima nama ili bar većini znalo dogoditi. > > Nastavi sa špijom i javljaj administratoru. 'Sretno ti'. ;) > Baš 11 komada sumnjam da je slučajno “izbacilo”. 🤭🤣 I nije uopće bio naglasak na toj curi koja je objavila 11 istih oglasa nego na administratorici koja briše adventske vijence jer su u krivoj kategoriji, a ne rješavaju se dupli oglasi, krivi tagovi, spam profili i slično.
2022 11 05
1 2