Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Peticija za ukidanje oznake novo bez etikete

Pa nosi se s etiketom, to sam vidjela svojim očima, možda je to neki novi modni hit!!!
2023 01 11
> sanjaurban: > Pa nosi se s etiketom, to sam vidjela svojim očima, možda je to neki novi modni hit!!! Naravno da nose s etiketom,i onda takvo "novo"vracaju u trgovinu Ako uspiju vratit,ili zavrsi na krpicama,pod novo ,nenoseno
2023 01 12
> sanjaurban: > Pa nosi se s etiketom, to sam vidjela svojim očima, možda je to neki novi modni hit!!! Nisam vidila, niti prakticiram. Radila je poznanica u Zari i pričala da se kupuju haljine i ostalo za vikend u ponedjeljak vraćaju sa tragovima šminke i znoja. Jedan od razloga zašto u Zaru ne volim ulaziti. Više od svega me zanima otkud im obraz da to rade?
2023 01 12
Ajmeee! Kako dobro iskorištavamo potrošačka prava, onda nije niš čudno da se i na krpicama to radi. U zaru sam jednom davno probala ući i tak je smrdilo da ipak nisam... Citala sam na forumu da curama stigne nošena roba sa about you, prestrašno.
2023 01 13
1 2 3