Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Peticija za ukidanje oznake novo bez etikete

> Eisen77: > Ja mislim kako oznake nisu uopće mjerilo za stanje odjeće, već je do osoba (prodavača) koje se usude prodavati stvari u vrlo lošem stanju. > Svaka kupnja ovdje mi je rizik. Ništa me više ne čudi od onda kad mi je žena pod novom haljinom uvalila istrošenu haljinu izvučenih niti na sve strane i poderanu ispod pazuha, a znala je da kupujem haljinu jer mi je trebala u trudnoći kad sam išla na preglede i ctg. > Ipak, zadržavam se ovdje zbog puno boljih osoba i lijepih suradnji koje sam ovdje imala. 🥰 POTPISUJEM!!!
2022 12 21
Kod mene je sve što piše novo bez etkete stvarno tako, jer mi curke znaju strgati etiketu prije nego što sakrijem od njih (a vidim i bez oblačenja da im je već premalo) ili rodbina strga etiketu da im proba, a one ne žele... Tako da ja ne bih uklanjala tu kategoriju.
2022 12 23
Ma, naravno da netreba, to sam ja tako saljivo naslovila temu. Još mi je super kako besramno mulja i na to sve još žica adminija da joj pobriše ocjenu, jučer sam morala podastrijeti dokaze o suradnji, vrh!
2022 12 23
U 99% slučajeva sve što sam kupila da su korisnice napisale da je novo bez etikete je stiglo novo a malo korišteno isto tako kako je bilo navedeno kao i s moje strane, ali jednom mi se zalomilo da je jedna korisnica sa preko 200 pozitivnih poslala nešto pod novo a nije bilo ni novo nego oštećen artikl i još je bila bezobrazna u nedogled kamoli da bi se ispričala ili vratila dio novca.. tak da.. you never know ak se meni desi da mi se netko javi da nije kao u opisu, ispričam se i vratim pare. Nije mi bilo jasno zašto ljudi pitaju pitanja kada je sve objašnjeno u opisu, al nakon jednog odvratnog iskustva se opečeš, jasno mi je. Nisam za peticije, smatram da je u redu kako postoje opcije, do prodavača je.
2022 12 23
Zavisi. Mislim da je do osoba što kaže @Elsen77. Ja tvrdim da je kod mene "novo, bez etikete" stvarno i novo i bez etikete, naručeno online i ne da mi se vraćat ( ako je manji broj uvijek računam kao smršavit ću, ali ne završi baš sa mršavljenjem :') ili jednostavno zaboravim i lijena sam otići do pošte pa mi istekne rok za povrat... operem, spremim u ormar i planiram dati krojačici ali nakraju ne napravim ni to jer mi se ne da zezati s time, lakše mi je kupiti novi par hlača npr. ). Nije da piše prazne priče već je i stvarno tako, tako da vjerujem da ste nabasali samo na osobu koja se usudi lagati i prodavati odjeću pod novom a ubiti tko zna koliko je nošena.
2022 12 23
Anaimiska, vama nije bilo jasno zasto cure postavljaju pitanja, moramo sve pitati, jer svi imaju politiku nevracanja novca, i onda kada stigne nesto sto ne odgovara opisu i kada zatražim povrat kažu sto niste pitali, tražili slike... Ja sam uvjek za više komunikacije, i tesko mi je kada od cura izvlačim odgovore, zato ja kada prodajem nešto uvjek pitam cure dali ih još nešto zanima, slikam im dodatno, drago mi je potrošiti vrijeme i sprijateljiti se s kupcem, a neke prodavačice jednostavno ostavljaju dojam da im se neda komunicirati i inda ja moram gatati i grist nokte dok paket ne stigne. Naravno da su takve u manjini, ali ima ih i naravno da mi je većina suradnji super, ali sve novo s etiketom je došlo nošeno. Fali mi te prijateljske prepiske, takva sam, nismo roboti
2022 12 23
> Nitospitos: > Anaimiska, vama nije bilo jasno zasto cure postavljaju pitanja, moramo sve pitati, jer svi imaju politiku nevracanja novca, i onda kada stigne nesto sto ne odgovara opisu i kada zatražim povrat kažu sto niste pitali, tražili slike... Ja sam uvjek za više komunikacije, i tesko mi je kada od cura izvlačim odgovore, zato ja kada prodajem nešto uvjek pitam cure dali ih još nešto zanima, slikam im dodatno, drago mi je potrošiti vrijeme i sprijateljiti se s kupcem, a neke prodavačice jednostavno ostavljaju dojam da im se neda komunicirati i inda ja moram gatati i grist nokte dok paket ne stigne. Naravno da su takve u manjini, ali ima ih i naravno da mi je većina suradnji super, ali sve novo s etiketom je došlo nošeno. Fali mi te prijateljske prepiske, takva sam, nismo roboti Slažem se u potpunosti! Najgore mi je kad se prave dive pa imam osjećaj da me nadgledaju sa one štiklurine od 50cm kao striktno profesionalno... Draga ovo je online buvljak, nisi mi došla u fancy butik zato se slobodno opusti... Srećom pa su rijetke, ali svejedno s takvima najradije ne bih nikako surađivala kad su mi uštogljene. Stresiraju me 🤣 što ja znam što će njoj takvoj past na pamet kenjat mi iako sve šaljem uredno novo ili ekstra očuvano - odnosno onako kako bih i sama kupila, a ne škart.
2022 12 23
Ma, joj, al super je jer se sve popravi sa divnim suradnjama i super robicom i zato eto, volim krpice i trudim se da budem u prijateljskoj komunikaciji sa svima.
2022 12 23
Mnogo puta sam prodala novu odjeću kojoj sam samo skinula etikete, i iz nekih razloga je nikad nisam obukla, najčešće zbog brzoplete kupnje. Takvu robu sam oglasila kao "novo bez etikete". Tako da ne kužim temu. Ako ste imali loše iskustvo sa pojedinom osobom, to ne znači da trebate generalizirati.
2022 12 29
> ShangriLa: > Mnogo puta sam prodala novu odjeću kojoj sam samo skinula etikete, i iz nekih razloga je nikad nisam obukla, najčešće zbog brzoplete kupnje. Takvu robu sam oglasila kao "novo bez etikete". Tako da ne kužim temu. Ako ste imali loše iskustvo sa pojedinom osobom, to ne znači da trebate generalizirati. Ja sam shvatila da je ovo ironično pitanje, nema nikakve peticije ni ukidanja ničega, jer iskustva korisnice s tako oglašenim i kupljenim artiklima nisu nimalo dobra. Ali sigurno da ima mnoštvo nove odjeće s etiketama ovdje koja odgovara opisanom stanju.
2022 12 30
Pa, je, napisala sam negdje da je naslov zeka, a i cipelitza me oprala pa sam joj nabrojala nekoliko suradnji i jednu negativnu, nekoliko puta sam uspjela dogovoriti povrat ili smanjenje cijene, a nekad sam prešutila nadoštukane etikete, a ovo zadnje sam ocjenila negativno, shangrila očito nije sve pročitala... I, da, slala sam i par upita za novo bez etikete, da bi se ispostavilo da ipak nije tako novo i odustala od kupnje.
2022 12 30
> Nitospitos: > Pa, je, napisala sam negdje da je naslov zeka, a i cipelitza me oprala pa sam joj nabrojala nekoliko suradnji i jednu negativnu, nekoliko puta sam uspjela dogovoriti povrat ili smanjenje cijene, a nekad sam prešutila nadoštukane etikete, a ovo zadnje sam ocjenila negativno, shangrila očito nije sve pročitala... I, da, slala sam i par upita za novo bez etikete, da bi se ispostavilo da ipak nije tako novo i odustala od kupnje. Vidim da ste ostavili curi negativnu ocjenu prije mene, medutim roba koju sam ja dobio je zaista bila nova i odgovarala je opisu a i po ocjenama prije se moze vidjeti da su svi bili zadovoljni, sto se tice prijateljske prepiske morate znati da ne zive svi na krpicama a i nismo ovdje da stvaramo prijateljstva nego da kupujemo odjecu… Vidim da ste u nekoliko tema nepotrebno naglasili tu zadnju suradnju, kako bi Vi korisnici poslali govna i sl. krajnje bezobrazno, a mozda bi korisnica vratila novac i svi zadovoljni niste ni prva ni zadnja koja je napisala negativnu i imala losu suradnju sto prije prijedete preko toga bolje za Vas
2023 01 02
Ja živim na krpicama dan i noć ali ipak ne stignem pratiti sve postove pojedinih forumašica, svaka vam čast! Ali krivo ste ipak negdje pročitali ovo sto spominjete da sam napisala... Onda ubuduće curkama sa pozitivnim ocjenama nećemo ostavljati negativne, ne zaslužuju zbog svih pozitivnih suradnji...
2023 01 03
Jučer na krpicama(fb) mi naleti nekakav kaput,nešto iz Zare, cura kaže nošeno par puta a visi etiketa. Iskreno postaje mi teško i vjerovati da je nešto zbilja novo...
2023 01 10
Bar piše da je nošeno😂😂😂
2023 01 11