Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

"Nove" čizme koje se raspadaju iznutra

Hvala Vam puno! Jako ste dragi i konkretno ste pomogli :) Gotovo sam sigurna da je ovo vidjela, ali aludirati na savjest osobe koja ovo prodaje... Iako nisam lako odvojila taj novac od svoje prosvjetarske plaće, važniji mi je moj duševni mir. Napravila sam što sam mogla; stavila na forum iako mi je to bilo strašno teško napraviti jer iznad svega cijenim svoju i tuđu privatnost. Dobila sam podršku nekolicine dobrih ljudi :) kao što ste Vi i to je to. Borac sam, ali vremenom sam naučila birati bitke vrijedne truda.
2022 12 29
Čizme su za smeće, očito su godinama stajale pa je popucao taj umjetni materijal i to je samo njena greška i mora napraviti povrat. ps. Možete editirati negativnu i dodati link na ovu temu Upozorite je da je dužna izvršiti povrat uplaćenog + uplatiti troškove za povrat.
2022 12 29
Hvala Vam puno :D
2022 12 29
Cizme su se jednostavno raspale od dugotrajnog stajanja. Niste svoje novce nasli na putu da bi odustali od njih olako. Opcenito ne razumijem tu recenicu ne vrsim povrat, pogotovo kod ovakvih situacija. Javite se adminu i pozovite je na forum. Mozda nije bila svjesna stanja unutra s obzirom da su izvanka kako kazete besprijekorne pa na kraju ipak uvidi da je povrat jedina normalna i nadasve ljudska opcija. Doduse ja bi vam novce vratila a cizme ostavila jer u bilo kojem drugom slucaju ne bi mirno spavala. Ali nismo svi isti. Nadam se da se na kraju uspijete dogovoriti i sve najbolje u Novoj zelim :)
2022 12 29
Hvala Vam. :D I ja Vama želim sve najbolje.
2022 12 29
Vidim da gospođa ima samo15 ocjena i trenutno prazan profil. Tako da je to nažalost ono kaj sam napisala. Zatvoriti će ovaj profil i otvoriti novi. Ako nemate njeno prezime kontaktirajte cure sa kojima je surađivala. Onda fejs i poruka tamo. Ako ne ide, poruka svim njenim frendovima..Naravno i ovdje administratoru dati podatke radi stavljanja na crnu listu. Sve najbolje u Novoj 😀 i držim fige za povrat novca.
2022 12 29
Hvala i Vama! Ovo su mi vrlo korisni savjeti. :D Želim sve najbolje i Vama i svim ljudima ovdje koji mi nakon ovih ružnih stvari vraćaju vjeru u ljude :D
2022 12 29
> SilviaFranzen: > > bambi_Zg: > > ne kužim, vi ste odmah na primopredaji obuli čizme i hodali u njima do doma i tek onda primijetili da to iznutra otpada? pa zašto ih niste na licu mjesta pogledali izvana, iznutra i sa svih strana? > Ne, primopredaja s njene strane dogovorena iza pet sati nadalje. Bio je mrak. I nešto uličnog svjetla. Isprobala sam velicinu i pogledala izvana. Izvana su čizme besprijekorne. Odmah sam obula čizme u kojima sam došla i nisam gledala čarape. Vi biste gledali čarape? > Kritizirate mene umjesto osobe koja svjesno prodaje neupotrebljivu robu? Ispadam sama kriva što mi se to dogodilo....Hvala na savjetima, ali tu lekciju sam usvojila i platila ju tako da mi više ne trebaju. ne kritiziram vas, samo se čudim jer barem je primopredaja prilika da se sve detaljno provjeri, ja bi svakako čizme ili bilo koju obuću pogledala i iznutra, ako imam zamjerke ne bi platila i to je to. pa i u dućanu pogledam sa svih strana, a kamoli ne da ovako kupujem. a ako je osoba već pristala na primopredaju, onda je mogla računati s tim da će netko pogledati čizme i iznutra.
2022 12 29
> SilviaFranzen: > > bambi_Zg: > > > SilviaFranzen: > > > > bambi_Zg: > > > > ne kužim, vi ste odmah na primopredaji obuli čizme i hodali u njima do doma i tek onda primijetili da to iznutra otpada? pa zašto ih niste na licu mjesta pogledali izvana, iznutra i sa svih strana? > > > Ne, primopredaja s njene strane dogovorena iza pet sati nadalje. Bio je mrak. I nešto uličnog svjetla. Isprobala sam velicinu i pogledala izvana. Izvana su čizme besprijekorne. Odmah sam obula čizme u kojima sam došla i nisam gledala čarape. Vi biste gledali čarape? > > > Kritizirate mene umjesto osobe koja svjesno prodaje neupotrebljivu robu? Ispadam sama kriva što mi se to dogodilo....Hvala na savjetima, ali tu lekciju sam usvojila i platila ju tako da mi više ne trebaju. > > ne kritiziram vas, samo se čudim jer barem je primopredaja prilika da se sve detaljno provjeri, ja bi svakako čizme ili bilo koju obuću pogledala i iznutra, ako imam zamjerke ne bi platila i to je to. pa i u dućanu pogledam sa svih strana, a kamoli ne da ovako kupujem. a ako je osoba već pristala na primopredaju, onda je mogla računati s tim da će netko pogledati čizme i iznutra. > Hvala ponovno. Ok, ne kritizirate me, ali koja je svrha Vašeg posta? Sve sam Vam objasnila, a Vi se i dalje čudite? > Mojoj gluposti, naivnosti? Čemu? Što postižete s ovim što navodite da biste Vi uradili? Da se osjećam još jadnije?
2022 12 29
da, čudim se vašoj gluposti, kao da nikad u životu niste ništa kupili. ako ste otvorili javnu temu, imamo pravo svi ostaviti komentar, pri čemu ne moraju svi postovi biti onakvi kakve želite čuti. a možda i netko jednako naivan kao i vi čita ovu temu pa će drugi put bolje paziti kod primopredaje ;)
2022 12 29
Pa eto, ja se čudim Vašoj hrabrosti da unatoč polupismenosti javno iznosite svoje komentare. Veliko početno slovo Vam je nepoznanica. Kao i interpunkcija. Rečenice ni glave ni repa, a ipak se usudite komentirati na forumu. Ne moraju postovi biti kakve ja želim čuti, ali Vaši polupismeni postovi govore više o Vama nego o meni.
2022 12 29
Nema smisla sada pričati "što bi bilo, kad bi bilo". Stavite ime i prezime gospođino ovdje, da ne bi netko drugi nasjeo, a neka se i malo javno sramoti! Pa možda joj savjest onda proradi. Potražite ju na faceu i objavite u grupama npr. Moje krpice hr , pa neka se i tamo malo sramoti. Eto to mi jedino pada na pamet. Sretno!
2022 12 29
Hvala Vam🙂 Želim Vam sve najbolje!
2022 12 29
> bambi_Zg: > > SilviaFranzen: > > Pa eto, ja se čudim Vašoj hrabrosti da unatoč polupismenosti javno iznosite svoje komentare. Veliko početno slovo Vam je nepoznanica. Kao i interpunkcija. Rečenice ni glave ni repa, a ipak se usudite komentirati na forumu. > > Ne moraju postovi biti kakve ja želim čuti, ali Vaši polupismeni postovi govore više o Vama nego o meni. > hahaha, aj ne seri i nemoj se sramotiti, ja malo duže pišem po ovom forumu od tebe, a svugdje sve pišem malim slovima što ne znači da sam nepismena. naravno, kad netko nema argumenata krene s ovakvim ad hominem glupostima. radije se pokrij ušima po glavi i budi i sljedeći put tako naivna pri kupovini, pa-pa! ;) Ti si prva krenula ad hominem nazvavši me glupom. A koji su tvoji argumenti bili? Da sam glupa i kako si ti pametna. Stvarno genijalno. To što ti pišeš sve malim slovom po ovom portalu upravo odgovara definiciji polupismenosti. A kad tebi ponestane argumenata, očito kreneš prostačiti. Osim upitne pismenosti pokazala si i zavidan nivo pristojnosti. Sljedeći put se ne javljaj ako nemaš što reći, bildaj ego ne nekom drugom. Ovdje prekidam ovu diskusiju jer mi je ispod časti raspravljati s nekim tko se ovako izražava.
2022 12 29
Bambi_zg, daj se skuliraj. Nitko razuman ne vidi svrhu šbb-kbb piskaranja osim da se praviš pametna (samoj sebi, evidentno). I kaj ti znači "ja dulje pišem po ovom forumu"? Smiri se i ne dolijevaj ženi sol na ranu. Na kraju krajeva, nije pitala što je trebala učiniti već što bi mogla eventualno učiniti. To što je trebala znala je čim je došla doma s uvaljenim čizmama, ni kriva ni dužna. @SilviaFranzen, cure su ti sugerirale što možeš... S obzirom da se radi o primopredaji, nemaš vjerojatno njezine podatke, ali pokušaj predloženim načinima doći do njih i objaviti ih ovdje kako bi što više osoba vidjelo koji se lik krije iza takvog djela. Znam da ti nije utjeha, ali takvih jadnica ima previše, pogledaj nekad forum (možda se i približiš Bambici po broju klikova... vidimo naime koliko je to važno, jel). I nemoj se uvlačiti u reply-e komentarima koje za svrhu imaju... ništa. Pametan i dobronamjeran čitatelj prepoznaje i vidi što treba... pa i mala slova. ;)
2022 12 30