Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

"Nove" čizme koje se raspadaju iznutra

Hvala Vam na savjetima i podršci. No, teško ostajem hladnokrvna na ovakav tip očitog iživljavanja. Bilo da sam ja u pitanju ili netko drugi. Iako se u potpunosti slažem s Vama da to ne zaslužuje ni vrijeme ni trud. No, lijepo je znati da prevladavaju normalni i dobronamjerni ljudi poput Vas. Želim Vam sve najbolje :D
2022 12 30
Ono sto Bambi koja je tu jako dugo(cak 25 suradnji ni manje ni vise) ne razumije da se cizme nisu odmah raspale pri isprobavanju i pregledavanju vec pri nosenju. To je materijal koji je predugo stajao i upravo kad ga se obuce on se raspadne tek pri nosenju. Imala je moja sestra Guess torbu i rekla da jok stavim na prodaju. Reko ajd uzet cu je ja sebi, odem s njom do grada i na povratku torba se pocne ljustiti, ali doslovno ljustiti po cijeloj povrsini sa svih strana. Da sam je prodala i netko mi je rekao da se pocela ljustit, ni ja mu ne bi vjerovala da mi se nije ovo s jaknom desilo, a bilo je tu vec tema na forumu o takvim stvarima koje se raspadnu. Nazalost materijal je takav da se to ne desi iste sekunde, pa je tako i kod ovih cipela. Imala sam i jednu jaknu Zara izgled koze i mrvicu se pocela ljustit iza vrata, prodala sam je kad sam tek dosla na krpice za nekih 30ak kuna, kad je dosla do cure bila je sva raspadnuta(ocito zbog nagnjecenja u kutiji, a isto bi se desilo i da ju je cura obukla i prosetalal, jednostavno je takav materijal u pitanju kao i ove cizme. Tako da se te stvari ne vide na primopredaji, a kad se to pocne ljustit to je grozno i nenosivo. Inace bilo je i dosta cura na forumu koje su se ovako kao Vi ismijavale i govorile kako se to njima ne bi desilo, da bi na kraju same otvorile temu sa problemom jer bi imale nerjesiv problem.
2022 12 30
Jednom sam htjela kupit Mango vuneni kaput ovdje i kako sestra zivi blizu te cure rekla sam joj da cu poslat sestru po kaput. Pisalo je da je kao nov i nosen dva tri puta. Nisam joj ni rekla da ga pregleda jer nisam mislila da ima potrebe obzirom da je opisan kao nov. Kad sam ga preuzela drugi dan od nje imam sta i vidjet. Kaput je cijeli bio pun nekih mucica kao da je ofucan. Nazvala sam curu i pristala je na povrat(srecom jer nije mali iznos bio u pitanju), samo mi je rekla kad sam ga dosla vratit da ja ne znam kako izgleda vuneni kaput i da je to normalno, sto je meni suludo jer imam vunene kapute po par godina kojima nije nista. Ali uglavnom kad si dugo tu, zbilja se dogode razne situacije i uvijek nesto novo naucis.
2022 12 30
To je uvijek problem s umjetnom kožom i skajem "izvana gladac iznuta jadac" što se kaže, koji god dio, jakna, ručke torbe, unutrašnjost cipela, nakon dugog stajanja se krene ljuštiti... makar do trenutka upotrebe izgledalo savršeno..
2022 12 30
Mislim da je komentatorice poput bambi najpametnije ignorirati jer kad skuže da su neprimjetne, odustat će, a ovak ih se samo napali da još više udre... Meni isto nije jasno kaj je s tim materijalima koji strunu, bacila sam skroz novu Nike acg jaknu, koja je stajala 5 godina u ormaru s drugim jaknama, jednostavno su se neki dijelovi raspali, sav premaz se strusio, isto nike tajice,godina sana, znakić je doslovno postao prah, a skoro ih prodala. Steta sto žena ne želi s vama komunicirati, desilo se skoro svakom od nas, jedino sto se može je negativna, prijava adminiju i blokada, a na novce zaboravite i nisam za objavljivanje podataka ako nije u pitanju ozbiljna prevara. Sretno dalje na krpicama i sto opreznije u kupnji, sto opet nije garancija
2022 12 30
> Nitospitos: > Mislim da je komentatorice poput bambi najpametnije ignorirati jer kad skuže da su neprimjetne, odustat će, a ovak ih se samo napali da još više udre... > Meni isto nije jasno kaj je s tim materijalima koji strunu, bacila sam skroz novu Nike acg jaknu, koja je stajala 5 godina u ormaru s drugim jaknama, jednostavno su se neki dijelovi raspali, sav premaz se strusio, isto nike tajice,godina sana, znakić je doslovno postao prah, a skoro ih prodala. Steta sto žena ne želi s vama komunicirati, desilo se skoro svakom od nas, jedino sto se može je negativna, prijava adminiju i blokada, a na novce zaboravite i nisam za objavljivanje podataka ako nije u pitanju ozbiljna prevara. Sretno dalje na krpicama i sto opreznije u kupnji, sto opet nije garancija A šta 490 kn nije ozbiljno!?
2022 12 30
Evo kako sam ja bila "glupa" prije neki dan... Izvadim iz kutije svoje mažene i pažene TH čizmice koje imam dugo, ali su doista izgledale kao iz dućana jer ih nisam često nosila, a posljednje dvije godine gotovo uopće. Čizmice imaju dio koji je kožni i dio koji je od umjetne kože. Dakle zrihtam se, obujem ih, prošetam do auta, odvozim nekoliko km, izađem i tek kad sam došla na odredište, sjela u crkvu, pogledam u noge i vidim ovo: ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/19ff7c7de2735a29951b78e12ab699ae.jpg) Čak sam kasnije pitala postolara mogu li što s njima učiniti. Nažalost, ništa. Sad su mi u autu i čekaju odvoz na reciklažno dvorište. Eto, baš sam glupa, zar ne? Da sam kojim slučajem stavila nešto slično u prodaju ovdje, istog trenutka, bez pitanja i rasprave bih napravila povrat kao i većina vas, to znam. SilviaFranzen, ne odustaj od povrata jer na njega imaš svako pravo! Linkaj curi temu u inbox.
2022 12 30
Puno je novaca. Ja sam bila na rubu da nekima odem pozvoniti na vrata, al neznam dal sam spremna na posljedice, to je evo moj stav, svatko neka radi kako osjeća. Žalosno je da kupovina ovdje znači biti spreman na rizik kao da ulažemo u neku riskantan biznis, bas glupo, umjesto da se veselimo paketu, mi strepimo.
2022 12 30
Bas sam sinoc htjela napisati da je bilo dosta tema sa”novim “stvarima od koze umjetne,dok ne diraš dobro je kad pomaknes raspad .Tako moguce je sigurno da niste mogli skužiti stanje dok ih ne obujete. Nadam se da ce razum prevladat a vi u skladu dobiti povrat novaca Sretno
2022 12 30
Hvala svima! :D
2023 01 04
Jeste dobili pobrat novca?
2023 01 08
1 2 3