Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

perilica rublja

Nakon punih 12 godina svakodnevnog rada naša perilica nam zahvaljuje na suradnji. Nećemo je popravljati, nek ode dostojanstveno, zaslužila je odmor. E sad. pitanje za vas koje ste unazad godinu dana kupovale novu, koju perilicu iz svog iskustva preporučate. Dakle, ne one koje ste kupile pred 10god, tih više nema :P Svaki savjet je dobrodošao.
2023 01 19
Naša je kupljena prije 10ak mj, 8mj redovito radi bez zamjerke. Samsung WW7500T s Ecco bubble i QuickDrive tehnologijom 8kg. Kroz tjedan ju rijetko upalim, no vikendom, subotom pere cijeli dan. Iako je u podrumu, u vešeraju smještena, čak ako se tamo i nalazim nije glasna, tiho radi.
2023 01 19
Moji imaju Gorenje a mi Beko perilicu Gorenje pere satima-bar 3h,da bi opralo kak spada A bijelo pere bar 4,kao da 10 kineza malih rucno pere u njoj Pokusala sam sve cikluse,kao neka sparna,stedi vodu a razvlaci sa pranjem, uzas Beko mi je dobra,ali glasna uzasno,a tek centrifuga kad je,imam osjecaj da ce pobjeci iz prostorije,a stoji na podmetacu protiv vibracije Htjela sam Samsungovu uzeti,ali je bio samo izlozbeni primjerak,pa dragi nije htio,kao mozda nesto ne valja s njom Pa smo se sa Beko usrecili,tako da sad nek slusa dok pere Ne znam dal sam ista pomogla s ovime,ima puno dobrih marki,samo treba potrefiti s kupnjom
2023 01 19