Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Slanje podataka za Tisak paket

Sve češće primjećujem da kupilice šalju nepotpune podatke za slanje, ili nedostaju e-mail i broj mobitela ili kućna adresa. Čak i kad napišem šta mi sve treba za slanje, ista stvar. I onda kad im napišem šta mi još treba, dok odgovore, pa dok ja odgovorim, pa dok pošaljem paket i jednostavno se sve oduži. Ja volim odmah poslati paket i biti mirna. Isto tako, kod najave tisak paketa upišem sve svoje podatke. Ponekad mi se čini kao da se ljudi boje napisati sve podatke. Šta vi mislite? 😊
2023 02 06
ako ne posalju, a ne ogovore mi do trenutka slanja onda saljem bez toga. adresa tisku nije ni bitna, upisem svoj mail i broj 2 puta, a kupcu posaljem sifru ovdje pa neka prati
2023 02 06
> jelena693: > ako ne posalju, a ne ogovore mi do trenutka slanja onda saljem bez toga. adresa tisku nije ni bitna, upisem svoj mail i broj 2 puta, a kupcu posaljem sifru ovdje pa neka prati Dobra ideja. Tako treba.
2023 02 06
i ja često dobijem nepotpune podatke a pošto najavu radim online, stavim svoje podatke, svoju adresu, mail, znači sve svoje, dovoljno mi je ime i prezime kupilice i naravno br. tiska, i to je to, uvijek dobije svoj paketić, Tako i vi uradite i sve bude brziniski rješeno, lp :") :")
2023 02 06
Napišem koje sve podatke da mi pošalju... iako, ako kupuješ i prodaješ ovdje već odavno znaš koje podatke trebaš napisati prodavaču za svoju pošiljku no dobro. Ukoliko ne odgovore taj isti dan.. stavim svoju mail adresu (najčešće mi nju ne napišu) i javim šifru ovdje u poruke. Isto volim odmah poslati paket, ne volim to rastezanje danima.
2023 02 06
Tako ću i ja sad napraviti, iako sam po pitanju toga štreberica i volim da sve informacije budu točne 🤣
2023 02 06
> KreativnoSelo: > Napišem koje sve podatke da mi pošalju... iako, ako kupuješ i prodaješ ovdje već odavno znaš koje podatke trebaš napisati prodavaču za svoju pošiljku no dobro. > Ukoliko ne odgovore taj isti dan.. stavim svoju mail adresu (najčešće mi nju ne napišu) i javim šifru ovdje u poruke. > Isto volim odmah poslati paket, ne volim to rastezanje danima. Imala suradnju sa osobom koja ima jako punu povratnih, i tako posaljem da trebam te podatke da najavim paket putem interneta i osoba ne daje te podatke, vec mi odgovori da stavim svoj mail, pod adresu da stavim adresu tiska. Ali dobro bitno da paket stigne gdje treba. 🙂
2023 02 06
Redovito upisujem svoje podatke Neke ne napisu mail,neke ne ostave br moba Napisem sve svoje duplo, Javim sifru,javim i kad je paket na kiosku i svi paketi su sretno stigli
2023 02 06
Ja ponekad stavim prave podatke, ponekad izmijenim nešto. Npr., prestala sam stavljati pravo ime i prezime kada narucujem nesto za sto ne moram dat osobnu na uvid. Znaci GLS, DPD, Overseas... Na Woltu također ne koristim pravo ime. Imala sam tri iskustva gdje su mi se dostavljači javili na društvenim mrežama tako da od tada izbjegavam ostavljanje previše podataka.
2023 02 06
> Yo1994: > > KreativnoSelo: > > Napišem koje sve podatke da mi pošalju... iako, ako kupuješ i prodaješ ovdje već odavno znaš koje podatke trebaš napisati prodavaču za svoju pošiljku no dobro. > > Ukoliko ne odgovore taj isti dan.. stavim svoju mail adresu (najčešće mi nju ne napišu) i javim šifru ovdje u poruke. > > Isto volim odmah poslati paket, ne volim to rastezanje danima. > Imala suradnju sa osobom koja ima jako punu povratnih, i tako posaljem da trebam te podatke da najavim paket putem interneta i osoba ne daje te podatke, vec mi odgovori da stavim svoj mail, pod adresu da stavim adresu tiska. > Ali dobro bitno da paket stigne gdje treba. 🙂 Ja sam na takvo pitanje dobila odgovor da sam jako znatiželjna i da ona svoje podatke ne daje.Da je htjela napisala bi mi.Rekoh sama sebi -bože svašta hoda po ovom svijetu i unijela sam svoje.Osjećala sam se ko zadnji kriminalac .
2023 02 06
Ostavim ime i prezime, mail koji mi sluzi za spam i broj mobitela. Adresu vise ne dajem svoju. Ako neki od tih podataka ne dobijem od kupca, stavim svoje. Ionako je bitno samo ime i broj tiska.
2023 02 06
> meowzz: > Ja ponekad stavim prave podatke, ponekad izmijenim nešto. > Npr., prestala sam stavljati pravo ime i prezime kada narucujem nesto za sto ne moram dat osobnu na uvid. Znaci GLS, DPD, Overseas... > Na Woltu također ne koristim pravo ime. > Imala sam tri iskustva gdje su mi se dostavljači javili na društvenim mrežama tako da od tada izbjegavam ostavljanje previše podataka. To s Woltom baš ima smisla. Iako kad je moj dečko povremeno radio Glovo dok smo bili na faksu, situacija je bila obrnuta. Njemu se par cura kojima je dostavljao javilo na whatsapp i takve me situacije šokiraju.
2023 02 06
Ja osobno nikad nisam imala problema s javljanjem dostavljača GLS-a i sličnih dostavnih službi ili općenito s adresom. Tako da stvarno nemam nikakav strah, možda zato što sam iz manjeg mjesta. 😏 Ali svega ima danas, tako da se nije ni čuditi ako se netko boji dati svoju adresu.
2023 02 06
Da, pa sigurno ima i pokusaja kontaktiranja "obrnuto". S time da mi uglavnom dobijemo službene brojeve dostavljača, bez punih ili ikakvih imena, tako da opet nije baš skroz isto. Ne znam, ne bih htjela zvučati kao jedna od ljudi koji su paranoični bezveze, ali u potpunosti razumijem cure koje u današnje vrijeme odlučuju biti na oprezu po pitanju svih tih podataka.
2023 02 06
> Natalija77: > > Yo1994: > > > KreativnoSelo: > > > Napišem koje sve podatke da mi pošalju... iako, ako kupuješ i prodaješ ovdje već odavno znaš koje podatke trebaš napisati prodavaču za svoju pošiljku no dobro. > > > Ukoliko ne odgovore taj isti dan.. stavim svoju mail adresu (najčešće mi nju ne napišu) i javim šifru ovdje u poruke. > > > Isto volim odmah poslati paket, ne volim to rastezanje danima. > > Imala suradnju sa osobom koja ima jako punu povratnih, i tako posaljem da trebam te podatke da najavim paket putem interneta i osoba ne daje te podatke, vec mi odgovori da stavim svoj mail, pod adresu da stavim adresu tiska. > > Ali dobro bitno da paket stigne gdje treba. 🙂 > Ja sam na takvo pitanje dobila odgovor da sam jako znatiželjna i da ona svoje podatke ne daje.Da je htjela napisala bi mi.Rekoh sama sebi -bože svašta hoda po ovom svijetu i unijela sam svoje.Osjećala sam se ko zadnji kriminalac . 😂😂😂😂 baš svašta. Bas me nasmija 😁😁
2023 02 06
1 2