Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevarantica - KARMEN23

Katarinamarina, sanjaurban i Ketycaa svaka čast , tu se više nema što dodati., bila sam u pravu na početku otvaranja teme a i mislim da ću biti u pravu i do kraja toplo se nadam da ćete dobiti sve u redu što ste kupili i sretno dalje , toliko od mene. :D
2023 03 27
I... Krenulo je razvrstavanje tko je bio u pravu, tko nije... Maremarenda: + U životu treba slijediti instinkt. Rizik toga jest da nas ponekad može i prevariti. No, ako nam postupci u startu nisu zlonamjerni i popravljivi su, nema štete. Prema tome, nema ni drame. Ne bi je trebalo biti.
2023 03 28
> Nocturama: > Anysplit, erm...kašljuc... o curinoj dobi se izjašnjavate samo vi i Mare, koje ste silno zabrinute za njezinu dobrobit. > Za razliku od vas, silno brižnih, o prodavačici osim nicka nisam napisala niti jedan osobni podatak, a ni njega od jučer nema na temi, pa kad već toliko brinete o njoj ne bi bilo loše da editirate svoje postove. > I bilo bi ljubazno da ju prestanete infantilizirati ovakvim bedastoćama poput "ona sirota mlada vjerojatno ne kuži šta je negativna". Bedasto je i uvredljivo. Prvo zato što joj je i u negativnoj pisalo da će biti maknuta, drugo zato što sam napisala da sam joj poslala poruku u kojoj sam joj rekla da će biti maknuta kad se javi i pošalje paket, treće to što je mlada ne znači da je glupa. > Ova tema postaje sve bolja i bolja. Očekujem da ju neka od vas do kraja večeri proba posvojiti. 💘 Jedini uvredljivi upisi na ovoj temi dolaze od vas, prosipate zuc danima ovde zbog felpe koja nije poslana kako ste zamislili. i dalje zvucite frustrirano ali samo nastavite i nosite tu felpu za koju ste se toliko pripali da ste prevareni, zelena boja smiruje, mozda ce van pomoc da se osjecate bolje. ciao
2023 03 28
Drage curke sve potpisujem što ste rekle bravo, ipak nas ima dosta razumnih, nestvaraj sebi i drugima probleme ako to nije potrebno, ja sigurno to nebih obukla niti svom djetetu svaki put bih se sjetila kako sam nepravedno nekog optužila., jako mi je drago da ima dosta razboritih žena (u životu nam je potrebna tolerancija i empatija i za one koji imaju neke probleme ili koji se razbole) kako je MarkitnaKatarina rekla da je imala slučaj, imala sam i ja takvih dragih žena koje je opravdano nešto spriječilo ali ih nisam tu razapinjala ni nakon više dana a ne 2 dana niti bih mogla tako osvetnički ostavljati negativne., ja sam završila s ovim , a ova draga žena očito ima neki drugi problem koji je iskalila tu na curi koja je bila ponavljam s temperaturom 40 i vjerujem da joj nije bilo do krpica, e sad da se ulogiravala otom potom, u kući koristi i više ljudi isti uređaj tako da ni to nemožemo tvrditi dok neznamo. Uvijek sam za korektno, pošteno ali da treba ljude razumjeti u nekim životnim situacijama treba vrati nam se to kad tad , ipak imam dosta godina i život me naučio da pomognem gdje god moru a nikako odmognem. Eto to je bila moja namjera javljanja ništa drugo, a gospođi sve najbolje malo više strpljenja i napada., bolje će se osjećati. :D :s
2023 03 28
Koji vatromet licemjerja, zluradosti, fejkanja i samohvale u zadnjih par postova pa to je čudo jedno. Impresivno, zbilja. Ozbiljno to mislim, ni na kraj pameti mi ne bi bilo da bi se odrasle osobe mogle ovako besramno prosipati. Žao mi što sam uopće trošila vrijeme na pokušaj da vam išta objasnim, sada mi je sasvim jasno da ste vi tu došle biciklom. Temu bih mogla preimenovati u Hvalite me usta moja <3
2023 03 28
Ja bih rado čula kako je ova priča završila.
2023 03 28
> gitadevi: > Jupi! Pozovimo sve krpičarke da ostavljaju negativne povratne i otvaraju forumske teme s nick name-om, ili još bolje - imenom i prezimenom osobe koja nam se nije javila ili poslala kupljeni predmet dva dana nakon uplate. Ma šta dva dana, dan! Ili još bolje - čim uplatimo, za svaki slučaj. Obzirom na argumente koje iznosite još bih (vrlo nategnuto) i shvatila negativnu (ali i to što ste odmah ostavila dvije vrlo je rječito), ali otvoriti temu ....... Pri tom uopće ne želim reći kako je nemoguće da se radi o prevari, nego da je rok i način na koji ste reagirali takav kao da smo u KPD-u, a ne 'zajednica u kojoj možemo kupovati, prodavati i mijenjati', umjesto da smo istovremeno u strahu od prevara i ovakvih prozivanja. Ne sumnjam da ćete na temi naći brojne istomišljenike, ali Bogu hvala ima i onih koji ne misle jednako .
2023 03 28
Pozdrav! Da li je netko imao suradnju sa pohpohovana27?
2023 03 28
Ne da mi se citati sve komentare, ali AJMEEE 2 dana su u pitanju! Pa neki ljudi imaju zivot i obaveze, ne vise po cijele dane na krpicama i ne vrti im se cijeli svijet oko njih 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Smatram da ste dali neopravdanu negativnu. 2 dana, zeno draga, samo 2 dana…
2023 03 29
> bubamara12: > Ne da mi se citati sve komentare, ali AJMEEE 2 dana su u pitanju! Pa neki ljudi imaju zivot i obaveze, ne vise po cijele dane na krpicama i ne vrti im se cijeli svijet oko njih 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ > Smatram da ste dali neopravdanu negativnu. 2 dana, zeno draga, samo 2 dana… Šteta kaj ti se ne da čitati, možda bi ti argumenti pomogli u razumijevanju pa ne bi bilo ovakvih zaprepaštenih komentara "zeno draga". Priča je završila, btw. Barem ova s ocjenama radi prestanka komunikacije.
2023 03 29
Da, kako sudjelovati u raspravi ako se ne čita? 😂😂😂 Ja sam pratila, al prežučna mi je bila da nesto komentiram...
2023 03 29
> Nitospitos: > Da, kako sudjelovati u raspravi ako se ne čita? 😂😂😂 > Ja sam pratila, al prežučna mi je bila da nesto komentiram... Nitosica, zašto bi žena trebala sve pročitat ako joj se ne da? Ako se netko priključi kasnije i dočeka ga 10 stranica teme, šta, on ne može samo dat svoje mišljenje na prvi post? Nekad uočim zanimljivu temu, prvi post odličan, a poslije sve dosadno, pa neću to čitat, odem na zadnju stranicu i napišem što mislim. Ionako je nama koji smo sve pročitali napisano da su nam argumenti nikakvi, haha, jel, Teeheee???!!!!
2023 03 29
A, daa? Pa, ko zna kaj se sve uspjelo desiti u 9 stranica rasprave, glupo mi je uletit s nečim šatro pametnim bez da sve pročitam.
2023 03 29
Ovom forumu beskrajno jako nedostaje facepalm emotikon. :'(
2023 03 29
> Nitospitos: > A, daa? Pa, ko zna kaj se sve uspjelo desiti u 9 stranica rasprave, glupo mi je uletit s nečim šatro pametnim bez da sve pročitam. Ma, pametna si ti. (samo si u ovoj temi malo zabrazdila) U prvom postu je jasno postavljen problem, ovo ostalo samo je natezanje, daleko od civilizirane rasprave. Nije da korisnici koja se naknadno priključila neki post baš jako nedostaje da donese zaključak svojom glavom bez da prepisuje od krpičarke iznad. x-)
2023 03 29
1 2 ... 7 8 9 10 11 12 13