Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevara korisnice LuxuryZagreb23….

Naime cura mi je prodala gucci tenisice pod original al nisu original…radi se o jako dobro organiziranim prevarama gdje cura ostavlja podatke da se preko tiska uplate novci tako da dobro pripazite ako bude otvarala druge profile i ako ima cura koje je još prevarila da se jave pa da je prijavimo s obzirom da se radilo o skupim stvarima…hvala
2023 11 02
stavite link i javite administratoru
2023 11 02
A, tko? Koga da se pazimo?
2023 11 02
https://mojekrpice.hr/luxuryzagreb23-442535
2023 11 02
Imala je više profila do sad, svi su blokirani. #sigurnakupnja, barem bi novci bili vraćeni..
2023 11 02
Hvala vam na info,u principu samo trazim cure koje je također prevarila da vidim da li su voljne da je se prijavi jer nas je prevarila pa ako se uspije šta tu rijesit
2023 11 02
Zbog maltretiranja gospođe sa privatne strane, otvorila sam ovaj profil kako bih prikazala realnu sliku, a njezin broj mobitela i poruke neću javno objavljivati zbog GDP-ara. Dakle gospođa nije niti pitala da li su tenisice orginal ili nisu, dobila je detaljne slike i video prije same kupnje što ista povrđuje i ima u porukama, dakle jasno je bila upućena što kupuje i na koji način. Tenisice su bile rezervirane za nju na nekoliko dana, dakle koliko je htijela toliko su ih čekale. Dobila je detaljan video i slike prije same kupnje, čak i mogučnost odabira putem uplate na TISKU ili putem IBANA, odlučila se za tisak jer tamo nema naknade. Za artikl je uplatila dana 22.09.2023., a jučer privatno maltretira da želi povrat novaca za rabljene tenisice koje su kod nje bile mjesec dana i više. Kako ona navodi citiram "nije prošlo ni mjesec dana". Mislite da će se policija sa ovakvim stvarima zabavljati? Prodavač je jasno poslao detaljne slike i video Vama, rezervirao Vam rabljene tenisice koje su itekako kao nove, bez računa, prihvatio Vašu rezervaciju. Kada su Vam stigle na adresu bile su savršene, nakon mjesec i nekoliko dana javljate se ja prijetnjama? Niste korektni, a još jednom uputite bilo kakvu poruku ili poziv, upozoravam Vas da neće biti u redu. Tolerirala sam javljanje u kasne sate u vremenu od 22-23h, danas SMS poruke, a dalje neću više niti jedno slovo koje mi budete privatno poslali. Dobili ste i slike i detaljan video prije nešto sto ste se odlučili za kupnju? Trebali ste se bolje informirati prilikom kupnje i videa i detaljnih slika da li želite te tenisice ili ne želite. Želim Vam svako dobro i ponajviše pažnje da pridajete prilikom odabira u Vašim budućim kupnjama. Naravno da Vam novce nakon što ste tenisice imali kod sebe mjesec i nekoliko dana vratiti neću! Naravno, i ne nakon detaljnog videa i slika koji ste dobili.
2023 11 02
Bravo administratoru mojih krpica što je omogučio sigurno plaćanje i ovu novu aplikaciju! Upravo zato jer su krpice pune prevara, i ja sam osobno bila prevarena nažalost, tako da Vi kao takvi, uopće prevareni niste jer ste jasno dobili detaljne slike i detaljan video prije nego što ste se odlučili za kupnju. Čvrsta odluka Vas je držala 15ak dana koliko su tenisice i bile rezervirane za Vas, a nakon toga i mogučnost uplate mogli ste birati kako ste htijeli. Sve vidljivo u porukama koje nadležnim institucijama možemo zajedno pokazati, pa tako i slike i videa koji ste dobili prije same odluke o kupnji. Javljanje nakon što ste tenisice imali kod sebe mjesec i nekoliko dana, baš nije u redu, apsolutno prema nikome, i malo je suludo dobiti slike i videa od nekog, kupiti svjesno artikl i onda ga imati kod sebe mjesec i nekoliko dana i onda tražiti novac nazad...
2023 11 02
> Admin2nd: > #sigurnakupnja, barem bi novci bili vraćeni.. :') :') :') :') :') :') :')
2023 11 02
> meowzz: > > Admin2nd: > > #sigurnakupnja, barem bi novci bili vraćeni.. > :') :') :') :') :') :') :') Baš tako! I ja se smijem... Kako to oni guraju...mora da su se nadali i još nadaju velikoj zaradi preko Trustapa kad koriste svaku priliku da nam to "nabe na nos" ... na masu konkretnih pitanja na temu te gluposti od Trustapa Admin još uvijek nije dao odgovor,samo sve ležerno izignorirano kao i to da su svi redom protiv te bedastoće (ne računam onu jednu,dvije,tri koje blebecu bezveze po forumima na baš svaku temu 🙄) već 99% izjasnjenih da to ne žele i hrpu problema koje je ta glupost već izazvala ali zato se ko papagaji ponavljaju sigurna kupnja,sigurna kupnja,sigurna kupnja.... Ignoriraju i svakodnevne upite korisnica o nadoplati novčanika vip usluge... mislim sa konkretnim odgovorima a ne što su do sada ponudili... Trustap je očito trebao bit "zlatna koka" pa im je sva pažnja usmjerena na to ... to je toliko očito da je već postalo i nepodnošljivo da im se sve teme na kraju u odgovorima svedu na tu glupost i pokušaje da nas uvjere kako je ta "sigurna kupnja" najbolja stvar za nas a kao drugih problema i naših molbi nema 🙄
2023 11 02
Znaci neman rici za ovakve nebuloze od strane ovakve prevarantice i još je najsmijesne šta misli da nakon svega ima pravo tumačiti nekome….gospodjo draga možda mislite da ste jako inteligentni jer varate ljude al svakako sve u svemu naveli ste u oglasu da su artikli ORIGINAL i sreća moja pa sam to sve sačuvala da mogu dalje urgirat….moja jedina greška je šta sam nasjela na prevaru a koliko sad mogu vidjet da vam to nije ni prije bilo strano s drugih profila…tako da bolje da mučite nego da solite pamet nakon svega bilo kome….ja neću propast zbog 300 eura al neću ni dozvolit da se itko ruga sa mnom….
2023 11 02
> beba2017: > Znaci neman rici za ovakve nebuloze od strane ovakve prevarantice i još je najsmijesne šta misli da nakon svega ima pravo tumačiti nekome….gospodjo draga možda mislite da ste jako inteligentni jer varate ljude al svakako sve u svemu naveli ste u oglasu da su artikli ORIGINAL i sreća moja pa sam to sve sačuvala da mogu dalje urgirat….moja jedina greška je šta sam nasjela na prevaru a koliko sad mogu vidjet da vam to nije ni prije bilo strano s drugih profila…tako da bolje da mučite nego da solite pamet nakon svega bilo kome….ja neću propast zbog 300 eura al neću ni dozvolit da se itko ruga sa mnom…. Možete to molim vas poslati pod odgovor osobi o kojoj pričate jer ovako ispada kao da se na mene nadovezujete 😊 pa da ne bi ispalo... Ja sam se nadovezala na Adminov komentar a za vas se nadam da ćete riješiti problem🙂
2023 11 02
Nije upućeno vama a definitivno alo prevaranti mogu ovako držat lekcije na stranici onda neman rijeci nego samo da je to sramota…izvinite nije se odnosilo na vas tako da sve u svemu izlazim iz ovakvih razgovora
2023 11 02
> Lux_krpice: > Bravo administratoru mojih krpica što je omogučio sigurno plaćanje i ovu novu aplikaciju! Upravo zato jer su krpice pune prevara, i ja sam osobno bila prevarena nažalost, tako da Vi kao takvi, uopće prevareni niste jer ste jasno dobili detaljne slike i detaljan video prije nego što ste se odlučili za kupnju. Čvrsta odluka Vas je držala 15ak dana koliko su tenisice i bile rezervirane za Vas, a nakon toga i mogučnost uplate mogli ste birati kako ste htijeli. Sve vidljivo u porukama koje nadležnim institucijama možemo zajedno pokazati, pa tako i slike i videa koji ste dobili prije same odluke o kupnji. Javljanje nakon što ste tenisice imali kod sebe mjesec i nekoliko dana, baš nije u redu, apsolutno prema nikome, i malo je suludo dobiti slike i videa od nekog, kupiti svjesno artikl i onda ga imati kod sebe mjesec i nekoliko dana i onda tražiti novac nazad... Znaci da ste bili iti malo korektni na šta se stalno izvlačite i tumačite ne biste stavili u oglas da se radi o originalu prema tome moja tema je ovdje završena a ja ću vama samo rec da nije poanta u novcima bas u svemu nego u korektnom ponašanju kad vam netko nešto kaže sto u vašem slučaju definitivno nije očito mjerilo al da tumačite ikome nakon tog ponašanja tp je i vise nego smiješno…a sad lijepo dovidjenja i neznam jel ovdje postoje admini da se rijesavaju prevara ili postoje da bi samo komentirali razgovore i da ostane na tome…
2023 11 02
beba, ispričavam se, ja sam prva uletila sa ovim komentarom koji je skrenuo temu s vašeg slučaja jer mi je nevjerojatno kako admin koristi vaš slučaj da reklamira platformu kojom su nezadovoljni doslovno svi. što se tiče ovog vašeg iskustva, nadam se da ćete dobiti novce natrag. nisam ustvari niti čitala komentar prevarantice nakon ovog "nije niti pitala da li su tenisice orginal ili nisu", meni tu svaka rasprava završava. ako je nešto oglašeno pod imenom gucci, onda bi to valjda trebalo biti gucci, ali eto... postoje cure i žene kojima je đir nositi kopije i glumatati, pa misle da je i drugima takva kupovina standard.
2023 11 02
1 2 3 4