Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Iherb izgubljen paket

Cini mi se da mi je izgubljen paket s Iherba. Iherb kaze kontaktirati korisnicku podrsku zovem overseas oni su samo primili najavu paket je jos u Madarskoj zadnji status od prije 1 tjedan package not arived. Sta sad? Koga da kontaktiram? Madarski Overseas? Sta vise?
2023 12 19
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/9fa2e1c00d8d245a559bb7978ac201e5.jpg)
2023 12 19
Najgore mi je sto sam kupila poklon za Bozic u toj narudzbi i sad eto nista 😔
2023 12 19
> PretrpaniOrmar: > ja sada baš gledam svoj zadnji paket sa iherba, dakle od trena kada je imao status "customs clearence completed" dva dana kasnije je imao "arrival at inward office of exchange". od tada pa do dostave je bilo još dodatnih 4-5 dana :| > pokušajte sačekati još dan-dva. na žalost zbog velikog broja pošiljki što zbog black friday-a što zbog Božića vrlo je lako moguće da se negdje zagužvalo. Hvala! Ma zbunjuje me sta neznam koga da kontaktiram ako je u Mađarskoj to nema nas Hrv Overseas nista s tim. Samo mi izbacuje Meets to je neka dostavna sluzba? Ili nije? Nista mi nije jasno
2023 12 20