Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Shein- placam uslugu narucivanja

Postovane, Treba mi naruciti ruckice za kuhinju, stranica iz nekog razloga ne prihvaca moju karticu, pa trazim tko bi mi narucio, naravno ja bi vam uplatila iznos plus naknadu za uslugu koju mi radite. Nadam se da ce se naci neka dobra krpica. Unaprijed hvala. Lp, Marija
2024 03 04
Pozdrav Marija, mozete mi se javiti. Često naručujem svima oko sebe. Lp
2024 03 06
> krpica0: > Postovane, > Treba mi naruciti ruckice za kuhinju, stranica iz nekog razloga ne prihvaca moju karticu, pa trazim tko bi mi narucio, naravno ja bi vam uplatila iznos plus naknadu za uslugu koju mi radite. > Nadam se da ce se naci neka dobra krpica. > Unaprijed hvala. > Lp, > Marija Pozz mozete i meni se javiti
2024 03 09
Naručite si sami bez plaćanja provizije ikome jer je DOSTAVA BESPLATNA već par mjeseci, nema limita! plus imate kupone pa sve povoljnije kupite sto Vam djevojke ne bi ni rekle vec naplatile punu cijenu, kao sto Vam nisu htjele reci ni da je besplatna postarina i da mozete sami :)
prije 22 dana, 22:33
> nemamime38: > Naručite si sami bez plaćanja provizije ikome jer je DOSTAVA BESPLATNA već par mjeseci, nema limita! > plus imate kupone pa sve povoljnije kupite sto Vam djevojke ne bi ni rekle vec naplatile punu cijenu, kao sto Vam nisu htjele reci ni da je besplatna postarina i da mozete sami :) Pa valjda vidi zena da je besplatna poštarina, stvar je da joj ne prihvaća karticu iz nekog razloga
prije 22 dana, 06:56