Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

> sanjaurban: > Andrejama, dobro ste sve to detektirali. Koliku vrijednost uopće mora prodati liderica skupa sa svojim podanicima da ostvari svojih 11 tisućica?? To i najbolji matematičar ovdje ima problem sračunat....... Tako je najmerno osmišljeno, kako bi se zbunilo. Ja sam to shvatila ovako: mjesečno vas mora biti u igri sve skupa 4680 ljudi, svatko od tih pojedinačno mora prodati 30 proizvoda, kako bi sveukupni prihod bio 140,400€. "Zaradiš" naravno samo ti tih 11,000€ i još moraš dati svojim nadređenima ovisno koliko ih ima, dok ostali ako dobe 2€ super, a vjerojatno i ništa, dok ne skupe dovoljan broj tih bodova, odnosno dovoljan broj ljudi. Jer previše je ljudi u kombinaciji, a postoci razmjerno rastu broja ljudi, padaju. I naravno ovo je najobičnija laž za 11,000 jer to nitko nikada nije ni uspio, osim prvih koji su to osnovali.
prije 9 dana, 14:33
> Jele30: > Pisalo se puno o parfemima, puno je več rečeno ali da napisem detaljnije. Dakle, naši parfemi sadrže 30% extract - mirisne esencije, sadrže biljni alkohol i ne sadrže vodu. Razlika je u tome da razni brendovi sadrže 10-14 % eau de parfum, sadrže alkohol i vodu.. Da ne sppminjem aeu de toillette, samo 6-8 % esencije. > Dakle essence extract je najjači mogući intenzitet parfema i sadrži biljni alkohol tako da ga mogu koristiti i alergičari. > Licence su naše i zato ne oglasavamo ni reklamiramo druge brendove.. Zato postoji naš kofer da se parfemi isprobaju jer ne prodajemo maglu. > Parfemi se odlično prodaju, kupci se vraćaju. Zar mislite da bi Chogan još uvijek postojao da je parfem drugačiji od testera? Kupili bi ljudi jednom i nikad više S razlogom postoje takve recepture propisane normativom, jer naprotiv što je veća koncentracija nekog sastojka veća je šansa za alergiju, koja se čak i s vremenom može razviti, nakon godina korištenja, poput astme. I ne uopće ne reklamirate druge parfeme, osim što pored svakog parfema stoji "inspiriran ovim i onim": ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/fd7fdd9c4db71bebe76be7956d1abcf3.jpg) Kao što rekoh u testerima su "originali", sami parfemi je upitno što su, gdje su sastojci? Svaki brend mora imati istaknute sastojke, gdje se vaši nalaze? Kupili su ljudi jednom i nikad više i to se dogodilo mnogo puta, cijeli net ima o tome, a službene i istinite recenzije se brišu na sve strane.
prije 9 dana, 14:44
> andrejama: > > sanjaurban: > > Andrejama, dobro ste sve to detektirali. Koliku vrijednost uopće mora prodati liderica skupa sa svojim podanicima da ostvari svojih 11 tisućica?? To i najbolji matematičar ovdje ima problem sračunat....... > Tako je najmerno osmišljeno, kako bi se zbunilo. > Ja sam to shvatila ovako: mjesečno vas mora biti u igri sve skupa 4680 ljudi, svatko od tih pojedinačno mora prodati 30 proizvoda, kako bi sveukupni prihod bio 140,400€. "Zaradiš" naravno samo ti tih 11,000€ i još moraš dati svojim nadređenima ovisno koliko ih ima, dok ostali ako dobe 2€ super, a vjerojatno i ništa, dok ne skupe dovoljan broj tih bodova, odnosno dovoljan broj ljudi. Jer previše je ljudi u kombinaciji, a postoci razmjerno rastu broja ljudi, padaju. I naravno ovo je najobičnija laž za 11,000 jer to nitko nikada nije ni uspio, osim prvih koji su to osnovali. Postoji tablica koja je kod nas sveto pismo. Po toj tablici se isplaćuju bonusi. Ne razumijete network marketing i zato vam je sve to čudno. Kod nas je za oko 30 aktivnih ljudi koji čak ne moraju prodavati nego trošiti za osobne potrebe mjesečna isplata bonusa 200-300 eura.
prije 9 dana, 14:44
> andrejama: > > Jele30: > > Pisalo se puno o parfemima, puno je več rečeno ali da napisem detaljnije. Dakle, naši parfemi sadrže 30% extract - mirisne esencije, sadrže biljni alkohol i ne sadrže vodu. Razlika je u tome da razni brendovi sadrže 10-14 % eau de parfum, sadrže alkohol i vodu.. Da ne sppminjem aeu de toillette, samo 6-8 % esencije. > > Dakle essence extract je najjači mogući intenzitet parfema i sadrži biljni alkohol tako da ga mogu koristiti i alergičari. > > Licence su naše i zato ne oglasavamo ni reklamiramo druge brendove.. Zato postoji naš kofer da se parfemi isprobaju jer ne prodajemo maglu. > > Parfemi se odlično prodaju, kupci se vraćaju. Zar mislite da bi Chogan još uvijek postojao da je parfem drugačiji od testera? Kupili bi ljudi jednom i nikad više > S razlogom postoje takve recepture propisane normativom, jer naprotiv što je veća koncentracija nekog sastojka veća je šansa za alergiju, koja se čak i s vremenom može razviti, nakon godina korištenja, poput astme. I ne uopće ne reklamirate druge parfeme, osim što pored svakog parfema stoji "inspiriran ovim i onim": > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/fd7fdd9c4db71bebe76be7956d1abcf3.jpg) > Kao što rekoh u testerima su "originali", sami parfemi je upitno što su, gdje su sastojci? Svaki brend mora imati istaknute sastojke, gdje se vaši nalaze? > Kupili su ljudi jednom i nikad više i to se dogodilo mnogo puta, cijeli net ima o tome, a službene i istinite recenzije se brišu na sve strane. Svaki proizvod ima istaknute sastojke i u svakom trenutku kupac može dobiti informacije. Ne razumijem što se briše?
prije 9 dana, 14:48
Osnovni izvor zarade je- dovođenje novih ljudi, a ne prodaja proizvoda, kako bismo mislili da bi trebalo biti. Njima je svejedno što prodaju, ako ne bude Čogan, bit će nešto drugo. Uvijek nastupaju prijateljski i nikad vam ništa oštro i grubo neće napisati ni reći. Oni su fini. Takva je politika i upute. Smiješe vam se (ako je usiljeno, nemrem to podnijet). Sve je zamaskirano u rečenicu da se ljudima želi pomoći- ljudi valjda padaju na to. Ono što bi ozbiljna firma uložila u reklamu, ova kompanija “uloži” u čovjeka, ali zapravo ne uloži ni centa jer ga ne plati za tu reklamu. On to radi besplatno, uokolo govori najbolje o proizvodu. Ako nije prodao ništa, a hvalio je proizvod godinu dana- eto besplatne reklame. Veliki trljaju ruke, mali se znoje. Da, i svijet funkcionira kao piramida, ali ove male koji su u temeljima “građevine” jako trebamo, oni drže ove iznad jer bi se inače sve raspalo. Dakle čistači, radnica u praonici, perač prozora, kopač kanala, vozač, dostavljač….u Hr se sustav trenutno raspada jer nema dovoljno tih radnika, moramo ih uvesti. Tako je I ovdje, treba uvući nove ljude jer će se inače shema srušiti.
prije 9 dana, 14:49
> Jele30: > > andrejama: > > > Jele30: > > > Pisalo se puno o parfemima, puno je več rečeno ali da napisem detaljnije. Dakle, naši parfemi sadrže 30% extract - mirisne esencije, sadrže biljni alkohol i ne sadrže vodu. Razlika je u tome da razni brendovi sadrže 10-14 % eau de parfum, sadrže alkohol i vodu.. Da ne sppminjem aeu de toillette, samo 6-8 % esencije. > > > Dakle essence extract je najjači mogući intenzitet parfema i sadrži biljni alkohol tako da ga mogu koristiti i alergičari. > > > Licence su naše i zato ne oglasavamo ni reklamiramo druge brendove.. Zato postoji naš kofer da se parfemi isprobaju jer ne prodajemo maglu. > > > Parfemi se odlično prodaju, kupci se vraćaju. Zar mislite da bi Chogan još uvijek postojao da je parfem drugačiji od testera? Kupili bi ljudi jednom i nikad više > > S razlogom postoje takve recepture propisane normativom, jer naprotiv što je veća koncentracija nekog sastojka veća je šansa za alergiju, koja se čak i s vremenom može razviti, nakon godina korištenja, poput astme. I ne uopće ne reklamirate druge parfeme, osim što pored svakog parfema stoji "inspiriran ovim i onim": > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/fd7fdd9c4db71bebe76be7956d1abcf3.jpg) > > Kao što rekoh u testerima su "originali", sami parfemi je upitno što su, gdje su sastojci? Svaki brend mora imati istaknute sastojke, gdje se vaši nalaze? > > Kupili su ljudi jednom i nikad više i to se dogodilo mnogo puta, cijeli net ima o tome, a službene i istinite recenzije se brišu na sve strane. > Svaki proizvod ima istaknute sastojke i u svakom trenutku kupac može dobiti informacije. Ne razumijem što se briše?
prije 9 dana, 14:49
> Jele30: > Ti draga Djevojko, ako želiš možemo razgovarati bilo bi mi drago.. Možemo i preko zooma. > Često mi se javljaju cure koje se žele priključiti u posao i na kraju kažu "meni je to prevelik rizik naručiti kofer jer ja nemam te novce. Ja to ne mogu, ja nemam krug ljudi... I tako dalje.. Biti ću iskrena. Meni to zvuči kao" ja trebam novce". Uključenje ne znači samo prodaju parfema, nego otvaranje svoje vlastite firme a na vama je kako čete poslovati. Ono što ja najviše cijenim i poštujem u industriji network marketinga jeste to što uspjeh u ovom poslu ovisi o tome koliko pomažete drugima da i oni ostvare uspjeh. Što više pomažete drugima i dodajete vrijednost njihovim životima, to ćete biti uspješniji. Također, sviđa mi se činjenica da u ovom poslu može uspjeti svakako tko ima dovoljno jaku želju, spremnost da ozbiljno radi, da bude dosljedan i ustrajan. Mrežni Marketing u kombinaciji sa visokokvalitetnim proizvodima i uslugama predstavlja jedinstvenu poslovnu mogućnost gdje bilo tko može "preskočiti" onog iznad.. Umjesto da istražujete prevare koje se prezentiraju od drugih konkuretnskih kompanija, istražujte malo marketing planove i da shvatite što je to network marketing. > Pročitajte neku dobru knjigu.. Ili poslušajte na Youtube-u Don Failla- prezentacija na salveti. > Bit će vam sve jasnije! Kakvo otvaranje vlastite firme? Kakvo međusobno pomaganje? Navlačite ljude kako bi osigurali svoje financije, jer i sami znati gubite bodove jer niste uspjeli dovesti dovoljan broj ljudi, raspada vam se sistem, pa tu ko krpicama očajnički pokušavate se izvući na sve načine, stisnuli su vas, očito vam i prijete, ako ste sebe uništili ne morate i druge ljude uvlačiti s vama.
prije 9 dana, 14:50
Možemo li onda dobiti sastave i potvrde o dermatološkoj ispravnosti? Piše li to na svakoj bočici??
prije 9 dana, 14:54
> sanjaurban: > Osnovni izvor zarade je- dovođenje novih ljudi, a ne prodaja proizvoda, kako bismo mislili da bi trebalo biti. Njima je svejedno što prodaju, ako ne bude Čogan, bit će nešto drugo. Uvijek nastupaju prijateljski i nikad vam ništa oštro i grubo neće napisati ni reći. Oni su fini. Takva je politika i upute. Smiješe vam se (ako je usiljeno, nemrem to podnijet). Sve je zamaskirano u rečenicu da se ljudima želi pomoći- ljudi valjda padaju na to. Ono što bi ozbiljna firma uložila u reklamu, ova kompanija “uloži” u čovjeka, ali zapravo ne uloži ni centa jer ga ne plati za tu reklamu. On to radi besplatno, uokolo govori najbolje o proizvodu. Ako nije prodao ništa, a hvalio je proizvod godinu dana- eto besplatne reklame. Veliki trljaju ruke, mali se znoje. Da, i svijet funkcionira kao piramida, ali ove male koji su u temeljima “građevine” jako trebamo, oni drže ove iznad jer bi se inače sve raspalo. Dakle čistači, radnica u praonici, perač prozora, kopač kanala, vozač, dostavljač….u Hr se sustav trenutno raspada jer nema dovoljno tih radnika, moramo ih uvesti. Tako je I ovdje, treba uvući nove ljude jer će se inače shema srušiti. Iskreno, smješi vam se vlasnik Dm-a. Meni se nitko ne smjesi isto kao ni ja nikome. Naravno da kupujem sve u Choganu jer su mi proozvodi odlični, kava vrhunska, šamponi nezamjenljivi, pardemi super. Ljudi žele popust, kupovati povolknije zato nam se pridruzuju. Ja nisam na vrhu a zarađujem više od osoba koje su me uvele. Kako to objasnjavate?
prije 9 dana, 14:55
> Jele30: > Prodajom u prosjeku partner zarađuje oko 100-200 eura mjesecno. Ali ako parter radi network marketing može zaraditi punooo više.. > Ti draga djevojko koja si otvorila ovu temu, neznam koliko godina imaš. Dok prođeš četrdesetu i nakon što prođeš studij menadžmenta kao što sam ja možda shvatiš nesto o čemu još vjerojatno nisi razmisljala. Svijet funkcionira po principu piramide. Uzmite da radite za jednu veliku kompaniju u klasičnom poslu. Vi radite za svoju plaću. A onaj na vrhu-zovu ga vlasnik zarađuje. Onaj ispod njega - njegova desna ruka zarađuje malo manje i tako sve do vas! Radnika koji radi 8,9,10 sati za svoju plaću i ako ima sreće- ima neku malu mogućnost napredovanja za malo bolju plaću. Potvrđujem da postoji gomila piramida, raznih mutnih kompanija s kojima osobno nikad nebi poslovala. > Vidim da volite teme za distributere pa eto ako vas još nesto zanima javite se porukom. Svako ima pravo na info, svatko bira što zeli, ako želite raditi do penzije za crkavicu na vama je 😀 Studij manegementa 😂 ti si jedino samo prosla dosta i previše predavanja gdje ti je mindset ispran i zatrovan, ne razmišljaš razumno, navukla si se na nešto što nije dobro ni krenulo, a ne bude ni dobro završilo. Teba treba pod hitno pomoć, ako nije već i za to prekasno. U normalnim tvrtkama zna se kako postoji podjela i poslova i zaposlenika, a ovo o čemu ti pričaš je čisti MLM, a ne standardno i uobičajeno poslovanje, a to bi valjda trebala znati budući da si završila za menađericu, ne? Ili se to ne uči na studiju managementa?
prije 9 dana, 15:01
> Jele30: > > andrejama: > > > sanjaurban: > > > Andrejama, dobro ste sve to detektirali. Koliku vrijednost uopće mora prodati liderica skupa sa svojim podanicima da ostvari svojih 11 tisućica?? To i najbolji matematičar ovdje ima problem sračunat....... > > Tako je najmerno osmišljeno, kako bi se zbunilo. > > Ja sam to shvatila ovako: mjesečno vas mora biti u igri sve skupa 4680 ljudi, svatko od tih pojedinačno mora prodati 30 proizvoda, kako bi sveukupni prihod bio 140,400€. "Zaradiš" naravno samo ti tih 11,000€ i još moraš dati svojim nadređenima ovisno koliko ih ima, dok ostali ako dobe 2€ super, a vjerojatno i ništa, dok ne skupe dovoljan broj tih bodova, odnosno dovoljan broj ljudi. Jer previše je ljudi u kombinaciji, a postoci razmjerno rastu broja ljudi, padaju. I naravno ovo je najobičnija laž za 11,000 jer to nitko nikada nije ni uspio, osim prvih koji su to osnovali. > Postoji tablica koja je kod nas sveto pismo. > Po toj tablici se isplaćuju bonusi. > Ne razumijete network marketing i zato vam je sve to čudno. > Kod nas je za oko 30 aktivnih ljudi koji čak ne moraju prodavati nego trošiti za osobne potrebe mjesečna isplata bonusa 200-300 eura. Vi razumijete jedino što su vam oni servirali i prezentirali kako da to shvatite, a van okvira nemate pojma ustvari u čem sudjelujete. Da tablica je toliko sveta, da se javno moze pročitati na netu. Znači po toj logici ovi koji prodaju zarađuju od 100-200€, a oni koji ne rade ništa zarade 200-300€? Ima smisla, super tvrtka.
prije 9 dana, 15:05
> Jele30: > > andrejama: > > > Jele30: > > > Pisalo se puno o parfemima, puno je več rečeno ali da napisem detaljnije. Dakle, naši parfemi sadrže 30% extract - mirisne esencije, sadrže biljni alkohol i ne sadrže vodu. Razlika je u tome da razni brendovi sadrže 10-14 % eau de parfum, sadrže alkohol i vodu.. Da ne sppminjem aeu de toillette, samo 6-8 % esencije. > > > Dakle essence extract je najjači mogući intenzitet parfema i sadrži biljni alkohol tako da ga mogu koristiti i alergičari. > > > Licence su naše i zato ne oglasavamo ni reklamiramo druge brendove.. Zato postoji naš kofer da se parfemi isprobaju jer ne prodajemo maglu. > > > Parfemi se odlično prodaju, kupci se vraćaju. Zar mislite da bi Chogan još uvijek postojao da je parfem drugačiji od testera? Kupili bi ljudi jednom i nikad više > > S razlogom postoje takve recepture propisane normativom, jer naprotiv što je veća koncentracija nekog sastojka veća je šansa za alergiju, koja se čak i s vremenom može razviti, nakon godina korištenja, poput astme. I ne uopće ne reklamirate druge parfeme, osim što pored svakog parfema stoji "inspiriran ovim i onim": > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/fd7fdd9c4db71bebe76be7956d1abcf3.jpg) > > Kao što rekoh u testerima su "originali", sami parfemi je upitno što su, gdje su sastojci? Svaki brend mora imati istaknute sastojke, gdje se vaši nalaze? > > Kupili su ljudi jednom i nikad više i to se dogodilo mnogo puta, cijeli net ima o tome, a službene i istinite recenzije se brišu na sve strane. > Svaki proizvod ima istaknute sastojke i u svakom trenutku kupac može dobiti informacije. Ne razumijem što se briše? Gdje su ti sastojci? Molim na uvid?
prije 9 dana, 15:06
> andrejama: > > Jele30: > > Prodajom u prosjeku partner zarađuje oko 100-200 eura mjesecno. Ali ako parter radi network marketing može zaraditi punooo više.. > > Ti draga djevojko koja si otvorila ovu temu, neznam koliko godina imaš. Dok prođeš četrdesetu i nakon što prođeš studij menadžmenta kao što sam ja možda shvatiš nesto o čemu još vjerojatno nisi razmisljala. Svijet funkcionira po principu piramide. Uzmite da radite za jednu veliku kompaniju u klasičnom poslu. Vi radite za svoju plaću. A onaj na vrhu-zovu ga vlasnik zarađuje. Onaj ispod njega - njegova desna ruka zarađuje malo manje i tako sve do vas! Radnika koji radi 8,9,10 sati za svoju plaću i ako ima sreće- ima neku malu mogućnost napredovanja za malo bolju plaću. Potvrđujem da postoji gomila piramida, raznih mutnih kompanija s kojima osobno nikad nebi poslovala. > > Vidim da volite teme za distributere pa eto ako vas još nesto zanima javite se porukom. Svako ima pravo na info, svatko bira što zeli, ako želite raditi do penzije za crkavicu na vama je 😀 > Studij manegementa 😂 ti si jedino samo prosla dosta i previše predavanja gdje ti je mindset ispran i zatrovan, ne razmišljaš razumno, navukla si se na nešto što nije dobro ni krenulo, a ne bude ni dobro završilo. Teba treba pod hitno pomoć, ako nije već i za to prekasno. > U normalnim tvrtkama zna se kako postoji podjela i poslova i zaposlenika, a ovo o čemu ti pričaš je čisti MLM, a ne standardno i uobičajeno poslovanje, a to bi valjda trebala znati budući da si završila za menađericu, ne? Ili se to ne uči na studiju managementa? Jeli ti znaš što je MLM? Draga curo, ja sam već 10 godina u MLM- u. Ako ti želiš raditi u " normalnoj tvrtki" zasto te zanima moja kompanija?
prije 9 dana, 15:10
> Jele30: > > sanjaurban: > > Osnovni izvor zarade je- dovođenje novih ljudi, a ne prodaja proizvoda, kako bismo mislili da bi trebalo biti. Njima je svejedno što prodaju, ako ne bude Čogan, bit će nešto drugo. Uvijek nastupaju prijateljski i nikad vam ništa oštro i grubo neće napisati ni reći. Oni su fini. Takva je politika i upute. Smiješe vam se (ako je usiljeno, nemrem to podnijet). Sve je zamaskirano u rečenicu da se ljudima želi pomoći- ljudi valjda padaju na to. Ono što bi ozbiljna firma uložila u reklamu, ova kompanija “uloži” u čovjeka, ali zapravo ne uloži ni centa jer ga ne plati za tu reklamu. On to radi besplatno, uokolo govori najbolje o proizvodu. Ako nije prodao ništa, a hvalio je proizvod godinu dana- eto besplatne reklame. Veliki trljaju ruke, mali se znoje. Da, i svijet funkcionira kao piramida, ali ove male koji su u temeljima “građevine” jako trebamo, oni drže ove iznad jer bi se inače sve raspalo. Dakle čistači, radnica u praonici, perač prozora, kopač kanala, vozač, dostavljač….u Hr se sustav trenutno raspada jer nema dovoljno tih radnika, moramo ih uvesti. Tako je I ovdje, treba uvući nove ljude jer će se inače shema srušiti. > Iskreno, smješi vam se vlasnik Dm-a. > Meni se nitko ne smjesi isto kao ni ja nikome. > Naravno da kupujem sve u Choganu jer su mi proozvodi odlični, kava vrhunska, šamponi nezamjenljivi, pardemi super. > Ljudi žele popust, kupovati povolknije zato nam se pridruzuju. > Ja nisam na vrhu a zarađujem više od osoba koje su me uvele. Kako to objasnjavate? Imam 4 noge, nemam krila, a letim, ne treba mi kisik da preživim, a vodu ne poznajem, kako to objašnjavate? DM nema vlasnika 🫡 A za objašnjenje vaš zarade rado bih da mi sami objasnite, da opet nešto krivo ne shvatim? 🫨
prije 9 dana, 15:12
> andrejama: > > Jele30: > > > andrejama: > > > > sanjaurban: > > > > Andrejama, dobro ste sve to detektirali. Koliku vrijednost uopće mora prodati liderica skupa sa svojim podanicima da ostvari svojih 11 tisućica?? To i najbolji matematičar ovdje ima problem sračunat....... > > > Tako je najmerno osmišljeno, kako bi se zbunilo. > > > Ja sam to shvatila ovako: mjesečno vas mora biti u igri sve skupa 4680 ljudi, svatko od tih pojedinačno mora prodati 30 proizvoda, kako bi sveukupni prihod bio 140,400€. "Zaradiš" naravno samo ti tih 11,000€ i još moraš dati svojim nadređenima ovisno koliko ih ima, dok ostali ako dobe 2€ super, a vjerojatno i ništa, dok ne skupe dovoljan broj tih bodova, odnosno dovoljan broj ljudi. Jer previše je ljudi u kombinaciji, a postoci razmjerno rastu broja ljudi, padaju. I naravno ovo je najobičnija laž za 11,000 jer to nitko nikada nije ni uspio, osim prvih koji su to osnovali. > > Postoji tablica koja je kod nas sveto pismo. > > Po toj tablici se isplaćuju bonusi. > > Ne razumijete network marketing i zato vam je sve to čudno. > > Kod nas je za oko 30 aktivnih ljudi koji čak ne moraju prodavati nego trošiti za osobne potrebe mjesečna isplata bonusa 200-300 eura. > Vi razumijete jedino što su vam oni servirali i prezentirali kako da to shvatite, a van okvira nemate pojma ustvari u čem sudjelujete. Da tablica je toliko sveta, da se javno moze pročitati na netu. Znači po toj logici ovi koji prodaju zarađuju od 100-200€, a oni koji ne rade ništa zarade 200-300€? Ima smisla, super tvrtka. Krivo ste shvatili.
prije 9 dana, 15:12
1 2 3 4 5 6 ... 8