Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Osamostaljivanje? Ma nema toga, to ti govorimo. Umrežena si unutra i igraš po njihovim pravilima. Pa cijelo vrijeme govoriš o network marketingu. Network znači MREŽA, umreženi marketing. I što znači da smo navikli na klasičan posao? Što to znači? Moj posao je sve samo nije klasičan. Ali mislim da smo mi bolje umreženi jer svaki član tima ima neko znanje i iskustvo pa zajedno doprinosimo projektu. Kod vas jedan treba drugoga da bi mogao manje raditi i šepuriti se na vrhu.
prije 8 dana, 20:17
> Nitospitos: > Ma, nisu ni bitni sastojci, nije da su ovi 'pravi' parfemi toliko puno kvalitetniji, sve je to umjetna esencija, prejeftini su da bi u sebi sadržavali prave sastojke, al to opće nije bitno, nije da se kupamo u parfemima, nego, meni ovo sve zvuči kao jehovini svjedoci, sorry jele, al, ovak naštrebat nešto i tupit drugima, uvjeravat ih, kunut se u nešto.... neznam... Bitni su itekako sastojci, postoje univerzalni koji će izazvati alergiju možda u 0,02% populacije i oni koji će to izazvati u puno većem postotku. Jako je bitno iz kojeg su izvora sastojci, kako su spajani, koja je formulacija, u kojem uvjetima i u kojem laboratoriju se odvija proces. Zar bi vi stvarno stavili na sebe neki proizvod za koji nemate pojma ni odakle je ni što sadrži ni kako je napravljen?
prije 8 dana, 20:21
Ima li ta tvornica neku adresu?????? Ili puno tražimo???????
prije 8 dana, 20:42
A, malo sam karikirala, ali na parfemima itak ne pišu sastojci. Ma, nema tvornice, mislim da se tu uopće ni ne radi o proizvodu, nego o financijskom inžinjeringu i prodaji poluproizvoda. Kao herbalife, prodaješ priču...
prije 8 dana, 21:03
Draga Andreja, meni je zbilja žao ako te neka MlM kompanija toliko razočarala da si ogorčena na cijeli svijet. Izvrčeš i bas mi te zao. Vjerujem da si mlada. Možda se nisi snašla ili te netko prevario. Baš mi je žao. Moja roba je sva poklonjena i da sam znala da ti škicaš ,mogla si se javiti. Moji suradnici su vlasnici salona i obični ljudi koji su trazili dodatnu zaradu. Srce mi je puno jer su neke mame prošlu jesen opremale školarce s zaradom koju su ostvarile, neke si plaćaju rate kredita, neke najam stana, najam poslovnog prostora. Neke su napravile ozbiljan biznis. Pljuj curo koliko želiš, meni je srce puno. Nitko te ne nagovara.. Akp si ti zadovoljna svojim poslom.. Drago mi je.
prije 8 dana, 21:53
> Nitospitos: > A, malo sam karikirala, ali na parfemima itak ne pišu sastojci. > Ma, nema tvornice, mislim da se tu uopće ni ne radi o proizvodu, nego o financijskom inžinjeringu i prodaji poluproizvoda. Kao herbalife, prodaješ priču... Herbalife ima poizvod, kakav je... Neznam. Ja koristim samo iz svoje trgovine jer su me oduševili. Probala sam svašta ali naši su 👌
prije 8 dana, 22:08
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/fc9e4d33b9735d7e54f385ba224de6af.jpg)
prije 8 dana, 22:11
chogangroupspa. com Ovdje možete pronaći adresu i sve informacije o kompaniji i proizvodima koji vas zanimaju. Ne stignem odgovarati svakoj pojedinačno.
prije 8 dana, 22:22
Tvornica me zanima, ne uredi i ljudi u odijelima....proizvodni pogon, da mogu otići na google maps i locirati zgradu.
prije 8 dana, 09:45
> Nitospitos: > A, malo sam karikirala, ali na parfemima itak ne pišu sastojci. > Ma, nema tvornice, mislim da se tu uopće ni ne radi o proizvodu, nego o financijskom inžinjeringu i prodaji poluproizvoda. Kao herbalife, prodaješ priču... Pišu ti sastojci na svakom parfemu, na kartonskom pakiranju. I naravno da su poluproizvodi sa upitnog tržista i izvora.
prije 8 dana, 11:18
🤭🤭🤭Sorkač! Nikad to nisam čitala...
prije 8 dana, 11:22
> Jele30: > Draga Andreja, meni je zbilja žao ako te neka MlM kompanija toliko razočarala da si ogorčena na cijeli svijet. Izvrčeš i bas mi te zao. Vjerujem da si mlada. > Možda se nisi snašla ili te netko prevario. > Baš mi je žao. > Moja roba je sva poklonjena i da sam znala da ti škicaš ,mogla si se javiti. > Moji suradnici su vlasnici salona i obični ljudi koji su trazili dodatnu zaradu. > Srce mi je puno jer su neke mame prošlu jesen opremale školarce s zaradom koju su ostvarile, neke si plaćaju rate kredita, neke najam stana, najam poslovnog prostora. > Neke su napravile ozbiljan biznis. > Pljuj curo koliko želiš, meni je srce puno. > Nitko te ne nagovara.. > Akp si ti zadovoljna svojim poslom.. Drago mi je. Ja sam samo promatračica, za razliku od tebe koja si aktivna sudionica. Bavim se jedino aktivno proučavanjem i razotkrivanjem utjecaja i moći manipulacije na plastičnost mozga u fizičkom i psihičkom obliku i to je što mi je baš najzanimljivije i u ovom tvom konkretnom slučaju. Do kojeg levela si ustvari spremna ići ne bi li ostvarila svoj cilj? Život me odveo u druge sfere društva, pa nisam nikad ni imala doticaj s MLM u smislu suradnje ili slično na taj način, posljedično jedino u svrhu proučavanja kako sam i navela. Tako da jedino tko može biti ogorčen i razočaran si upravo ti jer niti si ostvarila što si htjela, a niti si sretna, jer ovako očajnički pozivati djevojčice s krpica da rade umjesto tebe, a ti da na njima zarađuješ (jer tako si se i sama pohvalila kako ustvari zarađuje se više tako što radiš manje, odnosno tako tvoja bossica iznad tebe, ti još nisi došla do toga), može samo osoba koja u životu ništa pametno nije ni postigla ni doprinjela korisno i humano ovom svijetu. I ne uopće nije nagovaranje, sad si navela sve primjere tih silnih sretnih mama koje bez tvoje pomoći ja ne znam kako uopće žive, blago si im, šisla kao anđeo s neba, a dolje niže opet reklamiraš proizvode i pozivaš da ti se jave svi za daljnje informacije.
prije 8 dana, 11:42
> Nitospitos: > 🤭🤭🤭Sorkač! Nikad to nisam čitala... Ma sve ok 😀 pogledaj si doma ak imaš koje parfeme baš u kartonskim ambalažama. Tam ti doslovno sve piše, cijeli DNA parfema, uz naravno i ostale informacije.
prije 8 dana, 11:47
> Jele30: > chogangroupspa. com > Ovdje možete pronaći adresu i sve informacije o kompaniji i proizvodima koji vas zanimaju. > Ne stignem odgovarati svakoj pojedinačno. Možemo. I jesmo. Kao što rekoh postoji ugovor i kodeks o nizu pravila ponašanja, što si više puta negirala. Svašta se tu da išćitati i pronaći, kao i prikrivene klauzule koje mogu lako zavarati. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/268ba1b483a759e70999ce007035d691.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/78e024f856b07524bc3f4e4f0548e7f5.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/fe5120e9f397752b733712712949020d.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2922e4e47321de7682b5602febb0768e.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8130f58c082a672ae5b3425fcbb222cc.jpg)
prije 8 dana, 12:01
Također se spominje i taj exkluzivni ugovor sa Fragworldom, jer s njima posluju najveće elite poput Diora, Chanela...a ustvari imaju ugovor i sa Zarom, ali ok. I sad nekome tko se uhvati samo za to čini mu se wow, a ustvari vrlo jednostavno je za manipulirati i tom informacijom i ugovorom. Naruči se određena ugovorna količina iz Tourrettesa, a ostalo može biti iz doslovno bilo kojeg istočnog izvora.
prije 8 dana, 12:13
1 2 3 4 5 6 7 8