Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Nudim/Tražim stan

Iznajmljuje se stan od 1.10. dvjema studenticama - na Borongaju u obiteljskoj kući, 50 m2, poseban ulaz, prizemlje - namješten (veš mašina, frižider, tv) - spavaća soba s bračnim krevetom - kuhinja s blagovaonicom / dnevnom sobom s ležajem - kupaonica s tuš kadom - izlaz na dvorište, zelenilo, mirna ulica - blizina Kampusa, 2 minute od autobusa 215 (Kvaternikov trg – Trnava), te blizina okretišta tramvaja, Ekonomskog fakulteta,… Cijena 2200 kn (uključene režije struja i voda ) + plin posebno, etažno grijanje. U privatnoj poruci ću proslijediti broj telefona, ili ostavite mail za slanje slika. Hvala
2015 07 31
Studentica sam i trazim cimericu za stan koji se nalazi u Osijeku, na Jugu 2, visoko prizemlje, 10ak minuta od campusa. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje s blagovaonom, kupaone, ostave i balkona. Stan je nov i renoviran, sa svim aparatima, priključenim internetom, telefonom i kabelskom. Grijanje je na gradsku toplanu. Cijena je 750 kn + režije te se pri useljenju plaća polog od 750 kn koji se vraća prilikom iseljenja. Cure ako trebate stan ili znate nekog ko treba javite se u box pa se čujemo mobom [:zaljubljen]
2015 08 06
1. SPLIT: Trosoban stan, nedavno preuređen, nudi se u najam. Dvije sobe su s bračnim krevetom, a treća je s jednim krevetom. Poželjno bi bilo da su u stanu 3studenta ili studentice (svak bi imao svoju sobu). Ili 2para ( svak opet u svoju sobu [:zaljubljen] ).. Cijena je svakako bilo 3 ili 4ljudi = 900kn po osobi s UKLJUČENIM režijama u cijenu. Lokacija: kraj knjiznice Marko Marulić (LUČAC- ispod Bolnice Firule prema gradu)... za detalje inbox.. 2. ZAGREB: frendica i momak traze stan za 1900kn mjesecno. Molim ponude. Hvala . HITNO
2015 08 21
Iznajmljujem stan u Rijeci blizu centra, za 3 - 5 osoba, 3s+db, površina 98 m2. Opremljen sa aparatima (štednjak, hladnjak, stoj za pranje rublja), kompletno posuđe. Blizina fakulteta, studentske prehrane, svih gradskih linija, i nekih prigradskih. Cijena po dogovoru s obzirom na broj osoba.
2015 08 26
Trazi se dvosobni stan u Zadru.
2015 08 26
Tražim stan u Rijeci za 2 osobe,oko centra(potok,belveder,bulevard,mlaka..po prihvatljivoj cijeni :)
2015 08 28
Bok [:smijesi] tražim smještaj u Zagrebu za vrijeme obnove domova, znači navodno do Božića. Studiram na ff-u pa bi bilo dobro da stan nije baš npr. u Dupcu xD. Sve kaj mi treba je krevet, stol i tuš i svejedno je dal nas je više u sobi. Bitno mi je samo da je za čim manje para. Inače sam rijetko u sobi, znači dođem se presvuć/prespavat. Doma idem svaki vikend i tak... Ak mi ima tko kaj za ponudit bilo bi dobro da se javite do 4.9. Tak da ak tko traži nedostajuću cimericu ili ima praznu špajzu u koju stane krevet - čujemo se [:jezik]
2015 09 03
PULA: iznajmljujem stan isključvo na par dana slobodan je od 10.9 do kraja mjeseca. Idealno je za studente koji imaju sada ispite i sl. može i dnevni najam. Stan se nalazi u Šijani, 300m od autobusnog kolodvora, 15min.pješke do faksa, a 150m od kauflanda,također u blizini ima bankomat,kiosk,pekara,pizzeria...povoljno!!! [slika:2ed802c0-6625-4b76-9d95-e4b9fd8092e5]
2015 09 04
TRAŽIM STAN U ZG: -3 odvojene sobe (moze i dnevni boravak ako nije prohodan) -blizina centra -suteren ne -ugodno uređen -do 600e + rezije ponude u inbox [:poljubac]
2015 09 11
[ZAGREB] Tražim 1-1,5 stan, u zgradi, namješten, zona tramvaja... Cijena do 1700 kn (uključene režije). Molim info/ponude/ili šta već u inbox [:kesi]
2015 09 24
DRAGE MOJE TRAŽIM STAN U POREČU ZA DVOJE DO 200€ ..PA VAS MOLIM POMOĆ BROJEVI MOBITELA E-MAIJLOVI I SLIČNO HVALA
2016 03 16
Prodaje se stan u Splitu. Adresa je Bleiburških žrtava 6, kvart Bol. veličina 39 m2, vlasništvo 1/1, jednosoban, energetski certifikat B. Balkon zatvoren i legaliziran. PVC prozori, novi laminat, klima.. Centar grada je blizu, osnovna škola Bol je preko puta zgrade, u blizini su i brojni vrtići, igrališta, banke, supermarketi. Ispred zgrade vrt. Cijena 90 000 eura. Ako Vas zanimaju dodatne informacije ili slike slobodno se javite :)
2016 03 20
Tražim HITNO stan/garonjeru za najam u Rovinju, najam do cca 30.10., mozda i nesto duze. Molim ako netko ima il zna nekoga ko bi iznajmio, nikako nac jer svi turistima iznajmljuju, a hitno je!! :( Hvala
2016 05 16
Tražim cimericu sa stanom u Rijeci ili za zajedničko traženje stana :)
2016 05 22
Tazim stan u zg do 1500kn
2016 06 24
1 2 3 4 5 6 7