Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Kontracepcijske tabletice

Hej drage moje :) uskoro pocinjem koristiti tablete Belara jer imam jako bolne menge i to. No kako dolazi ljeto i odlazim na more, malo me hvata panika oko toga:/ uglavnom, najvise me zanima sto je sa krvarenjem koje izazivaju te tablete? Je li to nesto slabo, ili jako poput menstruacije? Strah me kad obucem bijele hlace da ne bi bilo neugodnih iznenadjenja. Pojavljuju li se ta krvarenja ponekad i iznenada? Ili traju kao menga nekoliko dana pa prestanu? I koliko jaka budu? Ispricavam se na gnjavazi ili ak sam nest ruzno opisala haha. Unaprijed hvala na pomoci!
2014 06 26
Btw, ne mislim na krvarenje menstruacijsko, nego ono koje se dogadja prvi mjesec dok se tijelo ne navikne na tablete :)
2014 06 26
a meni je trajalo 20tak dana, bude ti kao ono pred kraj menstruacije,,,pila sam ih iz istog razloga, evo 3 mj i sad sam samoincijativno odlucila prestati, prelose ti hormoni utjecu na mene... ali, sto se tice bolova od 10 tableta protiv bolova sam dosla do nulaaa, stavrno pomaze... ali , opet kad prestanes piti mislim da se vraca na staro, tako ako ih ne mislis piti cijeli zivot, nebi ti ih preporucila
2014 06 26
moguce da uopce neces krvariti, ja nisam kad sam pocinjala piti tablete [:smijesi]
2014 06 27
hvala curkeee [:poljubac] [:zaljubljen]
2014 06 27