Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Mršavljenje

O.k.Malo me zbunili ovi recepti plus dvije žlice mekinija.dobro je znati.
2015 01 22
Paaa...meni se cini da ja vise nism na dijeti...nekak mi se cini da previse jedem za osobu koja je ja dijeti... [:hihot] [:smije] Cekam da mi prodje ciklus, sva sam luda jer se skidam s hormona koji su me i doveli do debljanja ziher. Pa malo sad umirem od menge. Kad to prodje opet cu malo pripazit. Ali ovo me tak ubija-boli-nemrem nikam van tak da sam ono... Uzas..
2015 01 22
A zasto ?
2015 01 22
Da se ja ubacim.. :) Svaku vecer prije spavanja jednu zlicicu meda + guc-dva vode. Vjerujte mi, meni je pomoglo iako se svi cude kad kazem med. :D A ujutro, u jogurt zobene pahuljice, ostaviti 15-20min da se otope i pojesti. Em je bolja probava, em pomaze kod kilograma. A sto se tice Dukan djete, tko god je bio na njoj, skinuo je kilograme. Moja mama 15kg za godinu! :) SRETNOOOO! :)
2015 01 23
Krafnice, nije lako skidanje s hormona, prošla sam to i premda je individualno, hormonski preparati uglavnom pospješuju dobitak kg. Ja sam poslije toga pila organske biljne pripravke, pomogli su mi ali se ne smiju piti dok posve ne prestaneš uzimati hormonske preparate. S hormonima je uvijek problem jer kada jedan ne funkcionira dobro, čitav hormonski stup (svih 7 žlijezda) se naruši i izletimo iz balansa. Zato se nije lako s njih skinuti...samo polako [:smijesi] Judita, ima logike u tome što pišeš da koristiš. Ja potvrdjujem isto za Dukan dijetu; svatko tko je imao odluku i drzao se tog režima, uspio je i kg se nisu vratili :)
2015 01 23
Hej ja sam izgubila 43 kg. trebalo mi je strasno puno vremena(4godine)ali se isplatilo. ja šećem 2 kilometra na dan,jedem sve,znači i slatko i masno uglavnom sve što deblja ali puno puno manje porcije. znaci jedan tanjur i stop. pijem samo vodu i ne jedem poslije 18 sati. žvačem polako ali uopće ne patim i nis ne uskračujem. stisne ti se želudac nakon mjesec dana [:kesi]
2015 01 23
samo si daj vremena
2015 01 23
Bravo maralela - 43 kg - super, to se zove uspjeh; budi ponosna na sebe [:smijesi] !
2015 01 23
[:poljubac] i jesam strasno [:kesi]
2015 01 23
nema smajlić onaj koji se klanja do poda, ali stvarnooo 43 kg, naklon do poda, svaka čast
2015 01 24
Hvala [:poljubac] i zato mislim da može smršavit svatko. Nije teško ili skupo. samo treba bit strpljiv i ne vagat se svaki dan. Zato Monika kreni [:kesi]
2015 01 24
Ima li netko savjet kako se udebljati? Imam 48 kg na 167 [:place] [:place]
2015 01 24
Estera - uzimaj pivski kvasac i B kompleks vitamine - garantirano dobivaš na kilaži [:smijesi] . Jedi slatko voće (banane, datulje, grožđe, smokve), orašaste plodove, ugljikohidrate ali one složene koji su u grahoricama, mahunarkama i žitaricama; od masnoća maslac i maslinovo ulje (ne margarin). Koristi daljinski upravljač, stolicu s kotačićima, lift, pokretne stepenice, sve vrste naslonjača i ležaljki plus prijevozna sredstva u kojima se udobno sjedi - dakle, naprosto zaboravi da imaš noge [:jezik] za kretanje, koristi ih samo u slučaju krajnje nužde :)!!!
2015 01 24
Mene pitaj kako dobiti kile. Ja sam u tome maher... [:sokiran] [:boji] [:sramezljiv] [:hihot] Meni ne ide dijetaaaa!!! Kak da ide kad sam doma imala limune i reko idem nakon dugo vremena napraviti kolač s limunom, džabe mi domaći fini limuni, i ono napravim i ono uspije... pojela sam pola tepsije sama... pola muž.. i danas muž išao praviti taj isti kolač (?!!)- hvala Bogu, nije toliko fin kao moj- he he he no, svejedno ga jedem... no dobro da se držao recepta (što ja nisam) i stavio 100g gustina- tekstura je kao rahat lokum... [:boji] haha joooj... ma stavila sam manje šećera i stevije ali... [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place]
2015 01 25
Nemojte me izbaciti iz grupeeee.... [:place] [:place] [:place] (osjećam se kao one debeljuškaste posjetiteljice showa dr. Oza pa viču "Control your life, control your weight" u jačanju karaktera pred odlukom da će ovaj put SIGURNO biti na dijeti i smršaviti... ovaj put stvarno... .... [:sokiran] [:sramezljiv] Nemrem ja dukan... zlo mi je od jaja... a ne mogu niti mesa baš previše...:/ Baš me muči taj proteinski dio. Baš mi je ono teško i zlo. Iako mi je krvna grupa 0, baš ono za proteine. Jedino sir volim... sira daaaj sira... u svim oblicima (tvrđim naravno..:) )
2015 01 25
1 2 ... 11 12 13 14 15 16 17 ... 20