Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Mršavljenje

Tako je krafnice [:smijesi] ...ma kada se ovaj štetni prerađeni šećer prestane unositi, nakon nekog vremena prestane i potreba za njim. Zaista. I čovjek tek tada opet osjeti pravi okus onih namirnica koje su po prirodi zaista slatke: mrkva, crveni luk, bundeva + mnoge žitarice i grahorice, naravno tu je i voće.
2015 01 06
Samo ti mene prc prc... kad dođem za mjesec dana i počenem masovno prodavati svoje M/L stvari..hahaha (nije da ih imam puno- još čuvam ove mići, :D )
2015 01 06
Mislim da sam već kilu skinula... tj... taman će za dva dana biti tjedan dana i sigurno kila dole. Ajme, kada bi to bila istina wooow! Ja heppppiiiii!!!! Tjedan dana jedna kila dola, pa wow! Za 10 tjedana sam na cilju [:zaljubljen] [:zaljubljen] Onak, fakat pazim, i nemrem vjerovat da mi uspjeva (normalno da ću malo čokolade 80% kakaa, šta sad), osjećam se kao u nekom čudnom filmu... nema pomfrija... nema american pancakes... french toast pekmezom... [:boji] [:boji] [:boji] [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 01 06
haha...ma bravo za tebe, držim ti palčeve na rukama i nogama [:jezik] ...ako dodje kriza, gricni mrkvu ili luk [:hihot] !!! Oh da, i čičoka je superfood, zdrava i slatka, uživaj...
2015 01 07
[:kesi] [:kesi] go girl!!! pa bus i trcala s nama [:jezik] vitka i poletna!
2015 01 07
Eto curke moje od danas i ja krenula [:zaljubljen] Sretno svima na dijetama [:poljubac]
2015 01 07
[slika:5b2c5a66-3c1e-46d9-857e-14af82704103]
2015 01 07
Bravo Krafnice [:smijesi] Al nemoj mislit da će cijelo vrijeme ići kila tjedno dole, sve to varira, tako da samo strpljivo. wizardica, gdje kupiš čičoku? [:sramezljiv] Svima želim uspjeh u mršavljenju i održavanju nove linije [:kesi]
2015 01 07
Bravo lanaazg [:smijesi] maria - nije da ne bih vjerovala tebi; ne, ja naprosto imam skepsu prema svima tabletama; više vjerujem unosu zdrave hrane i vjezbi plus logici: koliko uneseš, toliko moraš i potrošiti da smršaviš. Eto... gea - frendica mi ima OPG i ona te čičoke ima u prekomjernim količinama; znači kontrolirani organski uzgoj; iz Zagreba je, inače prodaje robu ali i organski radjenu kozmetiku i tu na krpicama, idem joj naći profil pa cu staviti link. Čičoka je zahvalna namirnica jer ju se jede sirovu naribanu na salati, kuhanu u juhama i kao prilog - varivo [:smijesi]
2015 01 07
Hvala wizardica, ionako većinom jedem salate, novi sastojak bi mi dobro došao za promjenu pa ću baš probat [:smijesi] A tablete sigurno neće pomoći bez odricanja i vježbe, vjerujem da bi Oprah bila vitka da tako nešto postoji, a ne se stalno borila s kg [:kesi]
2015 01 07
Čičoka, što je to...hehe ali ima i kremice...:))) Njamiiii Gladna saaaam [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place]
2015 01 07
Čičoka... nešto kao đumbir ili celer?
2015 01 07
Tablete... kofein koji ti pukne adrenalin, ubrza sve živo i neživo tako da brže sve sagorijeva. No, ja ne smijem niti crni čaj popit- poludim, tako da takva sredstva ne smijem. Nesmijem niti zeleni čaj. Ali rado bih sigurno bi malo pomoglo... bar malo..
2015 01 07
Eto da se i ja pohvalim .Ja sam danas startala sa Dukanom.Danas sam jela jogurt,piletinu pecenu,posni sir,mlijeko,zobene mekinije,pa opet piletinu i sir.Dali je to dobro?Malo teze mi je sa vodom.Bas mi nejde.
2015 01 07
Bravo Monika [:smijesi] - sve OK sto si navela, samo ne pečena piletina jer masnoće ne treba koristiti. Kuhana piletina ili puretina bez kožice; možeš joj dodati začine da bude ukusnija. Tekućinu trebaš uzimati, skuhaj neki biljni čaj - u prvoj fazi naglo ostaješ bez ugljikohidrata i masti koji daju energiju; zato u toj 1. fazi nije preporučljiv veći fizički napor, možeš osjećati laganu glavobolju i umor - tijelo se oslobadja toksina. Kada prijeđes u 2. fazu, lakse je jer kombiniras 1 dan čistih proteina (iz 1. faze) i drugi dan proteine s kuhanim povrćem s popisa. To izmjenjuješ dan za danom dok ne dosegneš optimalnu težinu - time zavrsava 2 faza. U 3. fazi se jelovnik proširuje. Sretno!
2015 01 07
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 20