Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Javna zahvala korisnici **Ametista**

Jednostavno moram na ovakav način pohvaliti korisnicu Ametista koja je sudjelovala nedavno u temi Astrologija, Tarot,,,,, i gdje sam ju zamolila da mi pomogne oko horoskopa na što mi se dotična dama javila i ponudila da mi napravi moju Astrološku kartu,,,poštovana sve što ste mi napisali je istina i nikada mi nitko nije rekao ono što ste vi i opisali me kao da me poznajete i kao da samnom djelite moj život,,,,Hvala vam od srca i moja iskrena preporuka svima i javno vam se zahvaljujem na tako iscrpnom trudu [:zaljubljen]
2015 01 07
zanimljivo...ja sam uvijek skeptik što se tiče tih stvari....ali redovno čitam horoskop [:hihot] [:sramezljiv] .....možda nečega i ima u zvijezdama [:sokiran] [:smijesi]
2015 01 07
Ovo me baš iznenadilo [:zaljubljen] [:kesi] hvala bijelo!! Drago mi je da sam pomogla i hvala vam na povjerenju, samo da napomenem da o bijelo neznam aspolutno ništa osim datuma i sata rođenja. Tu i tamo prijateljima napravim analizu i sinastriju (usporedni horoskop) ali to je vise iz zabave, kazu da mi dobro ide, eto ja hepi [:kesi] P.S dnevni horoskopi su totalna glupost, to je onako malo za se nasmijati uz kavicu, svatko je drugaciji i ima svoje osobne aspekte. Netko vjeruje a netko ne ,stvar izbora [:smijesi]
2015 01 07
nisam niti ja baš vjerovala ali mi je dotična sve rekla,,,tj opisala mi je život kao da ga ona živi a iskreno ja ju nikada nisam upoznala niti ju poznajem i iznenadila me toliko da sam pitala pa kako ona zna šta ja radim i moj život,,,,ja ju od srca preporučujem svima
2015 01 07
Ametista sada si nadrapala...zarozit će ti se inbox [:hihot]
2015 01 07
ma zna to za horoskop,kako i kažete,jutarnja zanimacija uz kavu....nisam se nikada sa tim susrela,pa ni neznam o čemu se točno radi,ali lijepo je kada je netko zadovoljan,pogotovo malim stvarima... [:smijesi]
2015 01 07
moram vam samo reći jednu stvar,,,to nisam rekla niti mladoj dami već sada na temi,,,,ja doista predajem u srednjoj školi i pomažem djeci u svakom pogledu od zadača do razgovora sa njima a vi to niste znali niti možete znati,,,,
2015 01 07
ajde da ja sad malo to ispitam....šta to točno je? da li je to kao pregled nečijeg dosadašnjeg života ili nešto kao pogled u budućnost? nemojte mi zamjeriti,al ja stvarno neznam o čemu se radi,a volim sve ispitati...znatiželjno čeljade [:smije] [:sramezljiv]
2015 01 07
samo sam dala datum, mjesto i vrijeme rođenja,,,,,to kada se čita ispada kao 5-6 stranica A4 papira,,,,,doslovno me opisala kroz prošlost,,,moju obitelj,,,šta sam u podznaku,,,zbog čega mi se neke stvari događaju, npr udaja-neudaja,,,šta me otprilike čeka u ovoj godini a šta nisam ja planirala već moj otac i ono što sam osobno ja planirala,,,,
2015 01 07
znaći mlada dama ni danas ne zna kako se zovem i slično da izbjegnemo tu dilemu,,,,nije mogla znati neke stvari
2015 01 07
super....mene je na neki način i strah tako nečega,jer uvijek mislim nešto će mi ružno za budućnost reći...pa uvijek takve stvari široko zaobilazim [:tuzan] ...baš mi je drago da ste zadovoljni [:smijesi]
2015 01 07
predobro,ja isto volim o tim stvarima čitati jako zanimljivo [:kesi]
2015 01 07
eto bijelo ovo za predavanje je kod vas naglaseno to se vidi u natalnoj zato sam vam i napisala. [:kesi] mishell@ moze se napraviti analiza horoskopa tj. opis karaktera potencijala itd. pa predikcije pomocu tranzita znaci kad ce se nesto desiti ili povoljno odnosno nepovoljno vrijeme za nesto (ali time se ne bavim [:smije] ) solarni tj, godisnji horoskop , usporedni tj. da se vidi slaganje u odnosu među partnerima....
2015 01 07
koja je cijena toga?
2015 01 07
nema ružnih stvari već samo činjenice,,,,voljela bih vam još neke stvari reći ali mi nemojte cure zamjeriti jer je stvarno privatno ali jedno ču reći,,,,kako je znala da moja obitelj prodaje jednu nekretninu i do kojeg vremena bi ju trebala prodati a nisam ju to pitala već mi je sama spomenula,,,eto toliko
2015 01 07
1 2