Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Nema razloga za ne pozivanje na rođendan

Ovako ide priča : Bile smo najbolje u srednjoj.Druzile se i iza srednje. Unazad pola godine nismo se vidjele,ali smo se cule. Dogovarale se za kavu,ali nikako da odemo jer ona navodno nikako ne stigne uskladiti svoje obaveze i to. Uglavnom njoj je rodendan danas, i sigurna sam da ce ga slaviti ,meni nit se javila nit me zvala. Na proslom rođendanu sam bila. Cula sam od jedne nase zajednicke frendice da ce ga slaviti da je pozvala neke cure. Ja joj nisam apsolutno nista napravila da me nebi zvala.E sad, sta bi vi napravile? Dali se praviti flegma,zaboraviti na nju,poslat joj kakvu poruku dan iza ili? Hvala
2015 01 31
Pa, za početak joj svakako čestitaj!
2015 01 31
a bi poruku poslala danas i čestitala joj od srca, a na njoj je i njena sramota ako te nakon takvog prijateljstva ne zove!! [:jezik]
2015 01 31
ivka25@ sto bi joj poslala
2015 01 31
PrasicA. Dalo bi se zaključiti da joj više nisi potrebna u životu.... Ipak, s druge strane se vidi da misliš na nju i da ti nedostaje... [:sokiran]
2015 01 31
kastor1@ pa mislim na nju ,da, stalno smo se druzile, zasto nebi odrzavale prijateljstvo,a nista joj lose nikad nisam ucinila [:tuzan] Ne znam, ako se ispostavi da stvarno bude slavila, najradije bi da zna kakva je frendica
2015 01 31
život ide dalje, ljudi se mjenjaju...neki ostanu gdje jesu,neki ih "prerastu" ili se jednostavno raziđu...čestitaj rođendan i ne očekuj pozivnicu
2015 01 31
čestitaj i to je to. Ja sam imala vrlo sličnu situaciju, i to sa vjenčanom kumom, priča jednaka poput tvoje... ja čestitala, njoj, djeci...i kad ju sretnem ona spušta glavu, a meni osmijeh na licu, dakle očito je problem u njoj jer su moja duša i obraz čisti, neopterećuj se... [:smijesi]
2015 01 31
Ti svakako budi fer- ne možeš znati što (ne)će biti dok joj ne čestitaš. Po meni nakon čestitke i ide poziv na rođendan, posebno kad niste u kontaktu pa da si prije bila upućena u to. Ono što ja tu vidim je ono klasično mimoilaženje nakon srednje...neki se drastično promijene, i s time cijelu ekipu od prije stave na pauzu. Mislim da bi svakako trebala s njom porazgovarati, nevezano za rođendan- jer dok tebe boli njeno nepozivanje, ona možda se nije ni sjetila. Prijateljstvo je jedna vrsta davanja i ulaganja i bolje ćeš se osjećati ako otvoreno popričate da znaš svoj "status" u njenom životu.
2015 01 31
pa što ja znam, ja sam tip koji za rođendane šalje stihove npr. tako da bi ja opet stih slala... [:smijesi] tipa ovoga: od kolijevke pa do groba najljepše je đačko doba!! SRETAN ROĐENDAN! [:hihot] u jednu ruku dala bih joj do znanja!!
2015 01 31
Zaključno mi se čini da uopće nije vrijedna tebe tj tvojih misli i paznje... eto ,ne zameri ali mislim da je prasica najbičnija ipak Kako ja popizdim na ovakve stvari [:frustriran]
2015 01 31
[slika:2e7c14c0-7989-445b-aabd-e2cea1da5176]
2015 01 31
ivka25@ mislila sam da mislis na neku bas poruku da shvati da sam skuzila da joj nisam bitna
2015 01 31
ipak ja premalo o vama znam da bih tako nešto mogla pisati i sl. ali kažem moj savjet ti je da joj čestitaš a na njoj je hoće li te zvati ili ne!!!
2015 01 31
Ajde, te se stvari događaju i nemoj se uznemiravati. Samo joj reci od srca što misliš. Imala sam sličnu situaciju, nakog koje mi je puno jasnija ona 'Budi dobar i pojedi...', samo nije bio rođendan već svadba u pitanju. Nakon toga sam se kratko grizla (i pitala se zašto) a sad mi je puno lakše kad znam da se ne opterećujem manje bitnim ljudima. Život je pratak i previše lijep da se mučiš i grizeš :)
2015 01 31
1 2