Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Kamo na (romantičnu) večeru u zagrebu?

Dečku i meni je krajem veljače godišnjica i spremamo se nekamo na večeru, htjeli bismo da je u pitanju ipak neki finiji restoran (dakle ne neki burger bar ili fast food i sl.), a da je ok kad su cijene u pitanju (do 300ak kn sve skupa). i da možemo doć malo uređeniji unutra, bez da nas čudno gledaju :P preporuke? zasad mi je najizglednija opcija batak grill. htjeli smo u sofru, al tamo je i živa ciganska glazba navečer, što nam baš ne paše
2015 02 08
batak grill baš i nije neki romantični restač [:hihot] al je super hrana.. Meni je dobar vinodol, navodno je ok restoran kvatrić...
2015 02 08
Libanonski restoran-Delicija Libanesi u Radničkoj [:smijesi]
2015 02 08
Mislim ne znam sta znači finiji,ali imaš na Kaptolu Capuciner restoran koji stvarno ima finu hranu,a nije fast food. Imaju stranicu pa si možeš pogledati. Imaš veliki izbor,a cijene su im ok. Moj dečko i ja samo svaki jeli pizzu jer smo se baš zaželjeli pa ti je mala pizza 30-32 kn,a fakat je velika.
2015 02 08
nije batak grill nešto ludo romantičan, ali je ok uređen :) bitnije mi je da baš ima ugođaj restorana, to mislim pod romantičan, ne nužno prigušena svjetla i srčeka po stolu ;) al priznajem, nespretno sam s eizrazila :) ovaj libanonski se ne čini loš! jel bio tko?
2015 02 08
da! odličan je, imam same preporuke :)
2015 02 08
da! odličan je, imam same preporuke :)
2015 02 08
Maredo,Mano,Les Ponts,Ribe i tri točkice,Vinodol,Boban [:smijesi]
2015 02 08
Esplanada
2015 02 08
Vinodol definitivno, prekrasan i posrban restoran [:smijesi]
2015 02 08
Restoran r (rudesanka, rudeska cesta 25)
2015 02 08
Od ovih nabrojenih mozda znam 2-3.Moj favorit Capuciner.Ja ga jako volim,super restac,mrak klopa,super konobari...Osim toga imaju jelovnik na stranici sto im je od mene veeeeliki + jer si mogu doma prvo pogledat u miru kaj mi se jede a hvala bogu imaju ogroman izbor i prefinu klopu [:smijesi]
2015 02 08
Didov sam na Gornjem gradu, dragi i ja uvijek idemo tamo kad nas uhvati romantika i nikad dosta! <3
2015 02 08
*Didov saN [:sramezljiv]
2015 02 08
ne bih negdje gdje je živa glazba, al hvala na prijedlozima :) kako se kreću cijene u les ponts?
2015 02 09
1 2