Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Vlaga na madracu?!

Dal zna itko kako to oprat ili kako se rijesit toga? Zao mi je bacat madrac [:tuzan] to se ulovilo samo sa donje strane, da li ima itko savjet kako se rijesiti toga? [slika:b69e47de-f378-4e49-abf1-070bdb04e7c2]
2015 02 09
Meni se to jednom desilo...podnica je navukla vlagu! Skinula sam navlake s madraca i našpricala ih varikinom...i zatim oprala. I nema nikakvih fleka...nadam se da sam pomogla [:smijesi]
2015 02 09
Gdje mogu varkin kupit? prvi put cujem za to [:hihot] ali ne znam dal mogu navlaku skinut s tog madraca :/
2015 02 09
ako imate punu podnicu i madrac punjen pjenom, nazalost nije ni čudo sto se to dogodilo :/
2015 02 09
U svakom dučanu, tamo ti stoji gdje je prašak za rublje! To ti je boca od 1L Cekina varikina, zeleni čep! Dođe nekih 6kn [:smijesi] Staviš u neki raspršivač, pomješaš s vodom i pošpricaš...time ja špricam kuteve u dnevnoj iznad akvarija jer mi se stvara ta pljesan [:ljut] Ima još jedna vrsta koja ne smrdi tako jako...al ne znam kak se zove, samo sam jedamput naletjela na nju!
2015 02 09
Ovo je crna plijesanj i jako opasna, ove crvene flekice u kombnaciji sa crnima nikada nisam vidjela. Ono što bi mogla isprobat, tj. morala je varikina ili neka druga vrsta bleacha, samo da je klor. Ukoliko to izgrize, dobro isperi i posuši. Ovo se ne može dogodit samo tako, netko je nešto prolijao pa ti nije rekao ili je već nešto bilo u madracu, nikad ne znaš. Da sam na tvom mjestu, ne bih spavala na tome. Ova čuda ulaze u dišni sustav i nije za igrat se. Ima madraca za par stotina kuna, nisu baš neke kvalitete, malo tko u ovoj krizi ima novaca, ali bolje ovo maknut iz kuće(pogotovo ako imaš djecu ili braću). Izgleda kao da je truo već i iznutra, nemojse igrat sa zdravljem i baci to kroz prozor
2015 02 09
anilorac - nikad mi se to do sada nije dogodilo [:place] a budem taj onda kupila, i odmah kad to nanesem/pospricam perem to sa madraca?
2015 02 09
nikolet00 - flekice su neke ljubicaste [:tuzan] stvarno sam sretna sto sam to uopce primjetila [:vrti] budem probala pa cu vidit na sto ce licit nakon sto operem sa tim varikinom [:vrti]
2015 02 09
Heh, neznam ja imam navlake za madrace koje prerem svako malo! Ako nemaš navlake barem izluftaj madrac...varikina če samo dezinficirat! A ako se to još koji put desi, mjenjaj madrac!!
2015 02 09
budem to napravila, prvo cu kupit sredstvo pa ga bacit van na zrak [:kesi]
2015 02 09
u slučaju da budes kupovala madrac, ako imas punu podnicu a pretpostavljam da imas, jedino opruge dolaze u obzir nazalost. kupovala sam madrac prije 2tj pa su me u svim ducanima napadali jer sam htjela pjenu, a ovo bi se dogodilo. dobro da sam kupila s oprugama.
2015 02 09
imaš na fb stranicu medolina čišćenje. imaju proizvod via mufa. kupila ga je moja prijateljica i čisti pljesan i vlagu skroz. Košta 35 kuna
2015 02 09
Mufa je samo za zidove,mislim da ne bi to trebala stavljat na madrac,neka proba varikinom ili Domestosom,ali isto ga razrijediti u vodi i staviti u posudu za špricanje,dobro pošpricati i ostaviti vani da se dobro posuši...ali istina gadno je za zdravlje,soba ti je vjerojatno puna vlage,trebala bi kupiti ono što vodu skuplja i pomaže odstraniti vlagu...
2015 02 09
gdje mogu kupit to sto skuplja vlagu i kolika je cijena toga? ali da ima vlage vidilo bi se po zidovima, ali nema nikakvih crnih mrlja po zidovima [:vrti]
2015 02 09
U Bumax-u ili Pevecu ili Kauflandu...gdje ima ostalo za kućanstvo i uređenje doma...oko 70-ak kn je...tko zna...možda je madrac bio krivo uskladišten...
2015 02 09
1 2