Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

Kontracepcija, tablete

Pozdrav cure. Dakle moj problem je slijedeći. Pila sam Diane 35 od 5.mj za više stvari, ne samo za sprečavanje trudnoće i nikakvih problema nisam imala s njima. Menstruacija je dolazila točno u dan kad mi je "Moj Kalendar" odredio. I znam da te aplikacije nisu uvijek točne, ali ja sam dobivala pravilno u 28 dana zbog Diane. Naime, dečko i roditelji su mi počeli govorit da sam smršavila. Provjeravala sam malo malo i bome ja 59 kila za 2 mjeseca pala na 51kg. [:boji]. Visoka sam 170, tako da sam bila čak i zadovoljna sa tih 59. Posjetila sam ginekologa i on je predložio da provjerimo hormone štitnjače i to je bilo uredu, samo je rekao da mi je vrijednost malo povišena, ali ništa strašno, sve je u granicama normale. Također, ponudio mi je da promijenim tablete i dao mi Trinovum. I evo imam još dvije tabletice do kraja prvog ciklusa sa Trinovum i nuspojave su očajne [:place]. Sitni prištići na dekolteu, masnija kosa, mokraća užasnog mirisa, živčana bez razloga, neki grčevi u donjem dijelu trbuha, itd... :( E sad, mene zanima da li je ijedna od vas imala nuspojave kada je promijenila tablete i imala li još negativnih iskustva sa Trinovum tabletama?! Help :/
2015 03 02
Ima tolko vrsti tableta, razno raznih proizvođača, zatraži neke druge. To bi bilo najbolje.
2015 03 02
Prvo mi reci zbog čega još, osim kontracepcije, piješ pilule?
2015 03 02
Diane 35 su meni osobno bile super, pila sam ih terapijski, liječila sam policistične janike, ali mislim da su jedne od najjačih tableta pa ih nije dobro piti duže vrijeme.
2015 03 02
Pila sam ih i radi policističnog jajnika (da, jednog haha), nisam imala redovite menstruacije i tako Ma sve mislim da se vratim na Diane, pa počnem jest više..
2015 03 02
Svakako se posavjetuj sa ginekologom jer Trinovum, kao i Diane, je pilula sa većom dozom hormona koja se daje upravo zbog problema kao što su policistični jajnici (ili jajnik samo hehe), akne itd. Cilest je isto takva vrsta pilula, a ima ih i još.
2015 03 02
Ma pokušaj bez pilula,od srca ti savjetujem. [:sokiran]
2015 03 02
možda imaš infekciju ili kamenac pa si provjeri to -to ti obično zna promijeniti miris urina-obično ti mokraća poprima miris po amonijaku ...
2015 03 02
Definitivno ću mu reći da mi ne odgovaraju pa nek me vrati na Diane. Eto, druga iskustva me zanimaju kod promjene tableta. Ipak su to hormonske, ne mogu ja biti i nisam jedina sa tim problemom [:kesi]
2015 03 02
Ja sam 3 vrste promijenila i nikad nikakvih problema AnaBosnjak kada cure imaju probblem kao što su policistični jajnici kontracepcijske tablete im pomažu itekako
2015 03 02
AnaBosnjak - ma ne mogu se više brinuti i načekivat hoće li doći ili neće hahah. Mislim, u stabilnoj sam vezi i sve, ali tu su i drugi problemi koji su se potpuno ispravili tek sa tabletama. jekranjcic - bome si me uplašila sad. Da, tako teški i plastični miris :S
2015 03 02
Ma obavljeno je i to jer me on slao kod doktorice opće prakse pa je ona to tražila i sve uredu. Ubiti, tražit ću ja lijepo natrag na Diane, čini se meni [:hihot] Hvala cure ^^
2015 03 02
Ne znam kakvu naviku pijenja čajeva i vode imaš, ali ako ne piješ dosta pokušaj s tim (vezano za problem sa mokraćom).
2015 03 02
Čajeve obožavam i kamilica jedna dnevno je obavezna. Zelene, bijele i crne isto pijem dost. Eto, stvarno mislim da je tableta tomu kriva. Svakako hvala ti na savjetima!
2015 03 02
evo da se ja nadoveze na temu s pitanjem.. naime isto imam jedan policistican jajnik i neredovite menstruacije. meni osobno ne smeta... kad dode - dode [:hihot] ginekolog mi je predlozio tablete pred nekih godinu dana ali nisam htjela. bila sam pred par mj na sistematskom i doktorica mi je rekla da svakako pocnem s tabletama. i odem ja kod ginica i pita on mene koje zelim, skuplje ili jeftinije. ja reko ne znam, nije da se razumijem u to... i kao kaze da su ove skuplje malo bolje i da se uglavnom od njih ne deblja, ali da nije da su ove jeftinije lose. i tako ja uzmem te skuplje, tocnije yaz. tj dobila sam recept pred 2 mj ali ih nikad nisam otisla kupiti.. eh sad.. kakva su vasa iskustva, koje su tablete ok a da je neka normalna cijena?
2015 03 02
1 2