Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

kile, kilice :)

Pozdrav drage cure [:smijesi] Odlucila sam do ljeta skinut 7-8 kg, cisto da ne moram razmisljat o slauficima kad dode vrijeme za ljetnu oblekicu [:kesi] Nisam bas luda za vjezbanjem, ali sam odlucila setat s klincem i par puta tjedno odradit zumbu uz youtube [:kesi] Uglavnom, radije bi bila gladna, i tak skinula kile hehe [:kesi] Pa bi vas zamolila ako ima netko tko je isprobao neku efikasnu dijetu, da kroz dva mjeseca to skinem, bila bi zahvalna da napisete sto ste jele, koliko obroka i koliko ste skinule u koliko vremena? Hvala [:poljubac] [:zaljubljen]
2015 03 15
ah te muke u 2 ujutro [:smije]
2015 03 15
Sestra od dečka je baš bila debela i skinula je sigurno 15 kila u kratkom roku s Dukan dijetom,inace sam cula da je dijeta super i da je efikasna ;)
2015 03 15
A ja jedem čokoladu [:hihot] [:hihot] Nikakve dijete [:jezik]
2015 03 15
jedi vise puta dnevno po manje kolicine nemoj razmisljat o hrani kad ti dodje gricni nesto al nemoj ne jest pa u sebe natrpat kad friknes i radi ovaj plank challenge, to nije vjezbanje a vjezbas :D
2015 03 15
Nemoj bit gladna jer ćeš puno brže vratit kile, a nikako nije dobro za organizam. Ako baš mora biti dijeta probaj s Dukanom, koliko vidim svi hvale i gube kile, a čini mi se da se dosta smije jesti i da nisi gladan. Osobno sam promijenila način prehrane (više manje proteini i salate) i počela sam vježbat 3x tjedno po 1,5h - u 4mj sam skinula 12kg [:kesi] Oduvijek sam se grozila vježbanja posebno teretane, isto kao i ti sam tvrdila da bi rađe gladovala nego vježbala, al iskreno puno više sam postigla u zadnja 4 mj. nego godinama prije kad sam se vrtila u krug - gladujem - pukne mi film - prežderem se... Uz to, vježbanjem se tijelo lijepo oblikuje [:smijesi]
2015 03 15
Ne jesti iza 18 sati.Izbaciti večeru,ili pojesti salatu samo.Doručak obilan i tokom dana više manjih obroka.Ispočetka je teško,ali kada se organizam navikne ok je i kile idu dolje.
2015 03 15
dukan, definitivno,,,dijeta je djelotvorna i ako se pridržavaš, nema vraćanja kila,,,,ja sam s tom dijetom izgubila 15 kg bez problema, malo sam ju prilagodila sebi, na način da sam bila manje dana nego što je preporučeno na proteinima,,,,inače kad je taj proteinski dio štos je da nisi gladna, ali sam se ja osjećala slabo (bez ugljikohidrata) pa bi bila dva, eventualno, tri dana na proteinima,,,,,,jedina nus pojava (bar kod mene) te dijete je što više nemogu zinuti na jaja, bijelo meso, svježi sir,,,,,malo mi se ogadilo,,,
2015 03 15
ja osobno koristim aplikaciju my fitness pal u koju zapisuješ sve što pojedeš tijekom dana i koliko kalorija potrošiš kada nešto odvježbaš (kao dnevnik unosa kalorija). to mi je nekako najlakše za praćenje unosa jer se vrlo lako prekorači neki zacrtani dnevni limit. kako bi gubila oko 0,8 kg tjedno - meni je max unos 1220 kcal s tim da ja tri puta tjedno idem u teretanu i 6 puta tjedno odradim orbitrek po pola sata. i obavezno unosm barem 3 litre vode tijekom dana. i evo - drugi tjedan je gotov, a imam 3,5 kg manje [:smije] [:smije]
2015 03 15
što su žene sposobne radit si organizmu samo da ne bi malo digle guzu s kauča [:smije]
2015 03 15
[:smije] [:smije] ...Almond,jel te to dotukao ajvar [:hihot] ....
2015 03 15
jedem ja sad sjemenke suncokreta, kupio muž, mislim se ja-vidi kako su fine, a sjemenke-sigurno je zdravo i ne deblja. okrenem vrećicu da vidim kalorije- ŠOK! preko 600 kalorija u sto grama!! [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] uglavnom, pokušavala sam dijete i vježbanja-al nije to za mene tako da..kakva takva sam :)
2015 03 15
Ja se pokušavam udebljati do ljeta i isto jedem obilan doručak, vise puta dnevno nesto pojedem (svako 3 sata) i vjezbam 5 puta tjedno pa iza toga jedem, da mi ide sve u misice.. Necu valjda smršaviti jos vise tako? [:sokiran]
2015 03 15
Ovo s kalorijama je super, nismo ni svjesni koliko kalorija unesemo dnevno. Al opet, bolje jest sjemenke suncokreta nego čips [:kesi]
2015 03 15
Dukan dijeta ti je isto jako dobraa...ali medicinska radi ču da hahah traje 15 dana i imaš jelovnik za 5 dana i ponavljaš 3x15..ta se dijeta koristi inače kada pacijenti moraju na operaciju a pretili suu..kile se ne vraćaju a skine se od 10-15 kila ovisi kolko se pridržavaš i to..ja prije svakog ljeta idem na nju i sjajim svako ljeto hhh [:smijesi] [:poljubac] i trbh ti bude ravan i bez nadutosti i toga [:zaljubljen] dukan je super ali dosta duže ona traje ..dok prođeš sve te faze već navališ na čokoladu hhh [:hihot]
2015 03 15
1 2 3 4