Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Prodaja na facebooku :)

Cure prodajete li još negdje uspješno osim ovdje(ako vam je ovdje uopće uspješno)?Ja sam neko vrijeme na njuškalu, ali nije baš išlo :/ Ide li prodaja na fejsu tipa u onim grupama(ja sam našla samo jednu neku ne čini mi se baš :/ Ili neka druga stranica gdje vam ide uspješno prodaja? Svi savjeti dobrodošli [:kesi]
2015 03 20
meni su srušili profil. al dobro,nek su,ionako mi nije išla prodaja [:smije]
2015 03 20
Dunja88 a zašto sruše profil,jeli to nezakoniti ili???Ja imam profill na fcb i zasada mi je ok
2015 03 20
zato što mora biti tvoje pravo ime i prezime na profilu. mene je fejs tražio kopiju osobne,moš mislit [:smije]
2015 03 20
Meni isto na fejsu maknuli profil,ali nije mi žao jer je prodaja tamo stala-barem meni.
2015 03 20
pa da.neću se ni vraćati tamo [:smijesi]
2015 03 20
Meni još ništa nisu poslali.A di triba pisat pravo ime,u opisu ili na stranici,mislim meni se zove shopper,šta bi ja sad trebala nazvat je po sebi???Mislim to su gluposti.
2015 03 20
pa da,ne smiješ imati ''lažno'' ime,fejs je počeo sve čistiti od takvih profila. npr ako se zoveš Prodaja Odjeće ili Moj Ormar, vrlo vjerovatno je da će ti ugasiti profil.
2015 03 20
A valjda če me obavjestit prije toga,mislim veliki trud je uložen u stranicu,pa ču smislit nešto,fala na objašnjenu [:smijesi]
2015 03 20
neće obavijestiti o rušenju. kad se budete ulogirali, nećete moći ući u profil dok ne date sliku osobne i pravo ime i prezime.to je jedino upozorenje...
2015 03 20
a što ako se prezivam Odjeće, a moji su mi dali ime Prodaja? :D Po onim grupama prodajem.kupujem i to ništa ne ide? :/
2015 03 20
svejedno će te fejs tražiti sliku osobne i obrazloženje zašto se ne možeš tako zvati..
2015 03 20
neznan, ne koristim baš fejs inače pa nisam u toku
2015 03 20
A kakva je procedura ako imaš firmu za trgovinu?
2015 03 20