Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Isustva s kunićima

Curee [:smijesi] Zanimaju me vaša iskustva s ovim predivnim dušama [:sramezljiv] Možda ga uskoro nabavim (patuljasti ovnoliki kunić) [:smijesi]
2015 04 04
ja imam lavljoglavog. Slobodan je u stanu cijelo vrijeme. Ne grize mi zice ni kablove, naucio je na wc drugi-treci dan kako je bio kod mene. I ne znam kak sam ikad zivjela bez njega [:poljubac] [:zaljubljen]
2015 04 04
Ameee [:sramezljiv] [:sramezljiv] kako ga nauciti na wc? I kako to treba izgledati? [:smijesi]
2015 04 04
imam ga i savršen je [slika:d8cd0195-8825-4f74-b687-360ad0f2fccc]
2015 04 04
@danisdi - [:poljubac] albino ..?
2015 04 04
Ja isto imam zečicu. Ide na wc u kavez i pije vodu u kavezu. [:sramezljiv]
2015 04 04
Ja koristim drvene pelete jer su puno cisci nego piljevina, bar meni. Jer dok sam koristila piljevinu kad god je iskocio piljevina bi se rasipala. Na wc je naucio brzo. Kad god se popiskio ili pokakio ja sam pokupila i stavila u wc skupa s maricom kojom obrisem. I onda je po mirisu znao gdje treba na wc.
2015 04 04
[slika:ef3518f1-19f3-419d-85d8-37648eb9ba0c]
2015 04 04
[:smijesi] preslatko
2015 04 04
Tko poznaje kuniće, zna kako su to divne, mirne, čiste, zahvalne životinjice. Ja imam dva, imam dvorište i svaki dan se izjurcaju, grickaju travicu kopaju, ma samo nabavi, nećeš požaliti. Nemoj kupovati, radije udomi imaš Udruga mrkvica, pogledaj si malo po netu.
2015 04 04
Imaš i udrugu Zecovi...isto se udomljavaju stalno [:sramezljiv]
2015 04 04
[slika:f587deb0-8f9c-4700-ae6e-0be3c3dedce6]
2015 04 04
rose..preslatka je [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 04 04
Vidjeti cu po udrugama, cim se nakupim inf. a predvni su [:sramezljiv]
2015 04 04
Moj je pak izgrizao sve moguće žice koje su virile odnekud, oštrio zubiće na zidove, grickao linoleum, načeo je dno kreveta.. da ne nabrajam. Stoga mu je u dnevnu sobu, kupaonu ulaz zabranjen :), ostatak stana je slobodan za njega kad god želi. Nekako smo prilagodili stan za njega, sva sreća pa imamo veliki balkončić koji po potrebi preko noći zatvorimo (nekako ondje najviše i voli provoditi vrijeme). Na wc se naučio sam, iako mu je trebalo cca 2 mjeseca (još ponekad kad ga pustimo zna ispustiti koji gombić), jednostavno napravili smo mu mjesto na balkonu, kao neki lavor, ispunili piljevinom, i svaki put kad bi se pokakio ili popiškio pokriješ to malo s piljevinom, s vremenom mu nije bilo fora po stanu piškiti i kakiti jer bismo ga uvijek potjerali na balkon čim bi se ukutrio u kutu sobe ;)- Jedini problem, tj. dva problema koja imamo s njim je taj da je muško, nije kastriran, i ima potrebu označavati sve redom [:hihot] , ali uvijek imamo spremnu otopinu za dezinfekciju i lako to očistimo, isto tako kad ga "uhvati" voli kao poneki psi naskakivati na nogu [:smije] , ali eto to mu je u prirodi, šta ćeš.. Čak smo mu kod jednih prijatelja koji uzgajaju kuniće našli ženskice pa neka se pari (uvijek imaš ljudi koji traže sa strane zeke za parenje da se naravno ne miješaju sa svojima).
2015 04 04
1 2 3 4