Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

GIVEAWAY- POKLANJAM

Lijep pozdrav djevojke:)) Evo danas sam dobila svoju 20. povratnu i tim povodom, a ujedno i majcin dan se blizi pa vam poklanjam cipkastu haljinu S velicine iz Terranove i Majcu M velicine sa crnom cipkom na cijelim ledima i rukama, sliku oba artikla mozete vidjeti na mom profilu:) Jos cu tome dodati i kavu i bombonjeru jer pa tko danas ne voli pojest malo cokolade i na rano jutro popiti kavu? :P Postarinu tiskom ja placam, na vama je samo da budete malo kreativne, zaljubljene i iskrene :P. Imam jedno pitanje i tko bude imao najljepsi odgovor njemu ide poklon. Zasto vjerujete u ljubav? [:sramezljiv] [slika:b6ad6c81-8da8-4a92-97b2-1ba360d8adc0] Puno srece i nadam se da cu nekoga obradovati kao sto ste i vi mene sa 20 pozitivnih povratnih:) I da, pobjednika biramo sutra nakon 8 h navecer. Puno srece i lijep pozdrav, vasa Andreja.
2015 05 08
Ljubav je staklo koje se lomi ako ga čovjek primi suviše nesigurno ili suviše čvrsto.Ljubav je mozda najlepse osecanje na svetu...ljubav je traganje za necim sto svako zeli a sto malo ko ima.... Svi smo mi dospjeli u ovozemaljsku bastu koja se zove zivot. Staze kojima hodamo su razlicite,preplicu se i razilaze,mi tecemo kao vrijeme,radujemo se, smijemo, patimo, bolujemo i sto je najvaznije...Volimo... Tako sam i ja zavoljela... Brzo, nepromisljeno, totalno blesavo...
2015 05 08
Kada majka prigrli svoje dijete na grudi to mi daje jasan uvid u bit ljubavi [:zaljubljen] . eto samo to.
2015 05 08
Zašto vjerujem u ljubav? Zato što mi se dogodila kad sam joj se najmanje nadala,s osobom koju sam znala i za koju nikad nisam mislila da ćemo završiti zajedno. A bez te osobe sada nemogu zamisliti svoj život,zajedno smo 5 godina,23.05 se ženimo i nakon dugo čekanja i jedne izgubljene bebice,u 8 mj nam stiže plod naše ljubavi... [:zaljubljen]
2015 05 08
Vjerujem u ljubav iz više razloga! Kao malima, čitali su nam razne bajke, i ta ideja iz bajki da svaka princeza dobije svog princa je i više nego dovoljan razlog zašto vjerovati u ljubav. Imam dečka koji se prema meni odnosi kao pravoj princezi, tako da slobodno mogu reći da živim jednu bajku i da sam dobila svog princa o kojemu sam toliko puta slušala kao mala [:sramezljiv] Vjerujem u ljubav jer znam da nema boljeg osjećaja na svijetu od onog kad voliš i kad si voljen! I želim da me taj osjećam prati uvijek! Vjerujem u ljubav jer kad vidim svoje roditelje koji se i nakon 27 godina braka ponekad ponašaju kao zaljubljeni tinejdžeri, poželim to isto i za sebe u njihovim godinama.. [:sramezljiv] Vjerujem u ljubav jer kad čujem neku ljubavnu pjesmu ( sretnu), mogu se poistovjetiti s testom [:zaljubljen] Vjerujem u ljubav jer kad sam zaljubljena bolja sam i prema sebi i prema drugima, sretnija sam i više usrećujem druge oko sebe! Vjerujem u ljubav jer i kad pronalazim na sebi 101 manu, moj dečko mene vidi kao savršenu i voli me više od ičeg! Vjerujem u ljubav je r je ljubav pokretač života i da nema ljubavi, ne bi bilo ni nas [:smijesi]
2015 05 08
Ljubav je jedna posebna radost koja probudi ono nesto u tebi :) nema divnijeg osjecaja nego kada si zaljubljen, doslovno osjetis sve te leptirice po svom cijelom tijelu koji te odvode u sedmo nebo [:sramezljiv] to je pokretac svakoga i lijepo je na kraju dana bacit se u zagrljaj voljene osobe, zazeljela bi da taj zagrljaj traje citavu vjecnost. Jednostavno cini i tvoju bolju polovicu, s kojom mozes i razgovarat i valjat se po krevetu. Svima nam je potrebna takva sreca, jer to sto osjetis je neopisivo. A kada to osjetimo, onda mozemo iskreno reci da znamo sto je sreca. Jer sreca je cekat taj dio dana kada ces ga vidjeti i provesti vrijeme s njim :) Ja kad sam zaljubljena toliko poblesavim, hodam a imam osjecaj kao da letim, smijem se svemu i sama sebi ponavljam: hvala sto sam tako sretna i sto je moj [:sramezljiv]
2015 05 08
Vise saznamo gledajuci u oci,nego slusajuci rijeci [:poljubac] kratko ali jasno [:zaljubljen]
2015 05 08
Vjerujem u ljubav jer je po meni ljubav kad dodju teska vremena bolesti,neimastine i dusa te boli, imas nekoga ko ce te bez pitanja zagrliti i razumijet koliko zivot donosi boli [:poljubac]
2015 05 08
Onome tko zna što je prava ljubav, nikada mu ljubavi ne može faliti. Prava ljubav nije ograničena isključivo na partnera i na djecu. Ona je univerzalna. I samo onaj koji istinski ljubi, zna najveličanstveniju istinu. Tko ima ljubav, ima najveće blago na svijetu i što je više daje, više je i prima. Što je više dijeli, mirniji je i spokojniji. Što se više brine o drugima, brižniji su prema njemu. Što više ljubi svim srcem, sve manje poznaje strah i shvaća da u životu ne postoje strogo definirane granice. Ljubav o kojoj ja pričam je konstantna od početka pa do "kraja". To bi bila ona šekspirijanska veronska ljubav Romea i Julije. Ljubav u kojoj strasti tinjaju stalno ili jednostavno rečeno kada to sve pronađete našli ste svoju srodnu dušu, svog životnog partnera, sreču, utjehu i spokoj. Takva ljubav se ne pronalazi često, no kada dođe, treba ju držati, ne puštati lako, ulagati u nju i što je najvažnije treba znati voljeti svim svojim tijelom! <3
2015 05 08
Vjerujem u ljubav zato jer ju zivim vec 17 godina sa prekrasnim muskarcem.
2015 05 08
U pocetku,prije nepune 3 godine,poceo mi je davati do znanja da ga zaninam,jako. No on mene nije,nikako.Bio je mladji skoro 5 godina. Ja sam tad imala 24. Bio je uporan,kao nitko do tad. A ja luda sta ne odustane.. :) Sad smo vec 2,5 godina u vezi,godinu dana zaruceni,ja sam trudna 5 mjeseci,i za 15 dana imamo svatove.. On je nesto sto je promjenilo moj zivot na najbolje. On je osoba bez koje vise neznam. On je osoba koju volim beskrajno i koja voli mene jos vise. On ce biti najbolji tata na svijetu ovom malom cudu koje me lupka svakog dana. On je ljubav mog zivota. Zato vjerujem u ljubav. [:zaljubljen] [:zaljubljen]
2015 05 08
Ljubav je valjda kad volis nekog a neznas zasto. To se meni desava :D
2015 05 08
Ja vjerujem u ljubav zato jer da je nemam ne bih se imala razloga ujutro više buditi. Jer da nije bilo njega nebi više ni bilo mene. (oboljela sam od danas vec ceste bolesti i otisao je na testiranje da mi nije reko i tek sam kasnije saznala od koga sam dobila krv) tada sam plakala ko nikada u zivotu i eto zato vjeruje u ljubav,jer ona i postoji samo treba naci pravu osobu za to :)
2015 05 08
Vjerujem u ljubav jer ju svakodnevnoj dajem i dobijem Sta smo bez ljubavi? kaze pjesma [:poljubac] da nije ljubavi nebi svita bilo.
2015 05 09
Kad te ovo dočeka na stolu, moraš vjerovati u ljubav. ♥ Ljubav je dar od Boga, i svatko mora voljeti bližnjega svoga. Tko je pun ljubavi i želja, život mu je pun veselja. Bez ljubavi duša je prazna i to je najveća kazna. Zato svima ljubav pružimo, da se volimo i družimo. [:zaljubljen] [:poljubac] [:poljubac] [slika:d675b5cb-1261-490b-8b86-1615b9e5b376]
2015 05 10
1 2