Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

peeeeeeraaaaajeeee (naslov prekratak)

bok svima :) danas imam vrlo kratko pitanje. zanima me znate li gdje bih mogla kupiti peraje za plivanje do 100kn? nisan neki profesionalac niti mi tribaju neke specijalne peraje, zivim na 2min udaljenosti od mora i obozavam plivati sa perajama [:sramezljiv] kod mene na trznici su sve po 200kn a to mi je stvaaarno puno previse. na drugim mjestima nisan ni gledala iskreno, no ono sto san vidjela na internetu prelazi moj zamisljeni iznos, a o ebayu necu ni govoriti. barem po pitanju onoga sto san ja uspila pronaci. jos pogotovo kad se sitin da san prije 2-3god kupila 3 para peraja za 20kn svaki par, ove od 200kn iz protesta necu kupiti! pomozite meni zeljnoj plivanja sa perajama [:smije]
2015 05 20
pa jesi gledala na njuškalu?
2015 05 20
Plodine,Konzum....ja sam svom malom prošlo ljeto u jednom od tih centara kupila za nekih 50-tak kn
2015 05 20
sprint206 hvala ti, bas san sada pogledala peraje na njuskalu, nista od toga. nema mog broja arventum pogledat cu u konzumu, hvala ti :)
2015 05 20
koji broj trebaš?
2015 05 20
Ja sam prošle godine u konzumu kupila, oko 100 kn bile, ne sjećam se točno koliko [:smijesi]
2015 05 20
koji broj ti treba, imam ja peraje, dam ih za 45-50 kuna, jedva da su koristene
2015 05 20
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija