Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Upoznajmo se .. :)

Ivana 0208, [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan] nije islo ipak... Ali svejedno, bit ce i sretnih stvari u zivotu u danima koji dolaze [:poljubac]
2014 03 12
Baš je sladak.... [:smijesi]
2014 03 12
Millt2??????????????? [:sokiran] [:sokiran] [:poljubac]
2014 03 12
Tea presladak je [:zaljubljen]
2014 03 12
Helena, 18g, maturant [:hihot] koji zeli svim silama upisati socijalnu pedagogiju, sutra polazem vozacki stoga molim fige djevojke [:smije] , obožavam cvijeće u abnormalnim količinama, svog dečeca već godinu ipo, i jako jako volim piti kavicu mmm [:zaljubljen]
2014 03 12
Ja sam Ivana, 19 godina, prva godina Ekonomskog fakulteta, sretno slobodna, ne radim nigdje, živim na grbači svojima i uživam, imam prekrasnog psa Garu (za sve koje misle da mi je nadimak pasagaro iliti pasađaro, nisam nikakva talijanka [:smije]), odlična vozačica koja je zamalo dobila kaznu zbog brzine (razmišljam o utrkama), visim na krpicama samo zbog foruma kad me već ne ide prodaja i tako [:smije] [slika:d7640623-8cb6-4360-bab0-34e7ccfa59ee] ovdje se ljuti, ali nema veze [:smije]
2014 03 12
ajme...pa što nijedna nama iz Karlovca.... [:tuzan] i da preslatki su vam psi, svi do jednog...ja ih imam dvoje ali nemam slike na kompu
2014 03 12
hahahahaha pasgaro ja isto mislila da si nekaa talijanka [:zaljubljen] [:zaljubljen] [:zaljubljen] thesailOr držim fige [:zaljubljen] sretno
2014 03 12
Nina.. meni su knjige ko djeca,nemrem ih mijenjat ili prodavat,dok ih dobijem/kupim kod mene su zauvijek.Imam omanju biblioteku,oko 900 knjiga..Od kraja osnovne(od novaca od dzeparca) do dan danas gdje god da odem...(danas u kauflandu 3x10kn,znanje) [:smije] [:smije] [:smije]
2014 03 12
Jessica nisi najstarija stani u red [:hihot] [:hihot] [:hihot] ,meni ne znam zašto ali od pustih knjiga najdraža ipak Ponos u predrasude,ima nešto zrno mudrosti koje mi f [:hihot] ali,al valjda sam popila 2 crna piva [:jezik] [:jezik] [:jezik]
2014 03 12
Pardon Ponos i Predrasude,pivo je krivo [:hihot] [:hihot]
2014 03 12
hvala [:zaljubljen] nikad nisam imala psa tj.nikakvu zivotinju(starci su htjeli al od silnih obaveza niko se ne bi mogao brinuti o njemu) i tek sad vidim koja je to obaveza, al ne bi ga mijenjala za nista [:zaljubljen]
2014 03 12
pasađaro je morala čitati ponos i predrasude, ali na engleskom. možda bi mi bolje bilo da sam čitala na hrvatskom [:hihot] i osim što smo iz engleskog pisali test o toj lektiri, morali smo gledati i film [:hihot]
2014 03 12
Ja za tebe pasgaro ne bih nikada rekla da ti je 19 [:smije] Mislim da smo svi čitali PiP, ja isto volim knjige, fantastiku (vampire) uglavnom... Al u zadnje vrijeme mi se neda i nemam vremena... Mada, najbolja knjiga koju sam u protekle mjesece pročitala je D. Harkness Angeologija [:smijesi]
2014 03 12
Super tema :) ja sam Renata, 27 god, volim visit na kavama, to mi je gušt, uz kavu naravno ide i cigareta :) obožavam vozit :) kao i pasgaro :) radim, al ne volim svoj posao i htjela bih ga promijeniti, u vezi sam 4 i pol godine i sretna :) volim visit na krpicama na forumu i obožavam se mijenjat :) Rockerica nadam se da se vidimp u Koali na kavi ;)
2014 03 12
1 2 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 166