Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Priče iz spavaće sobe, 18+ /

Prvi put..kontracepcija

Pozdav cure imam jedno pitanje.. Prije nesto manje od 4 mj sam dobila axira 35 tablete mislim da su prije bile pod nazivom diane,doktorica mi ih je prepisala za pristice ugl imam 17 god i prije 2 dana sam prvi put spavala s deckom ali bez kondoma Tablete pijem redovito u isto vrijeme Postoji li ikakva mogucnost za trudnocu? Jer te tablete djeluju i onih u dana kada se ne piju
2016 02 03
Nema straha ako si pila redovno
2016 02 03
Tablete djeluju jednako i u vrijeme pauze ;)
2016 02 03
U redovnu terapiju spadaju i pauze u pijenju tableta, tako da ako si uzimala redovno i uredno, nemaš straha. Ima, da, ekstremnih situacija trudnoće unatoč urednom uzimanju bilo kakve kontracepcije (čak i kondoma), ali su veoma rijetke. Nisam nikad pila pilule i ne znam o njima iz iskustva ništa, ali u svakom slučaju, bolje išta nego prekinuti snošaj, bar u vašim godinama (odnosno ako je muškarac neiskusan, ne prakticirajte pull out jer je to onda rizik prevelik).
2016 02 03
> DaisyEla: > Pozdav cure imam jedno pitanje.. > Prije nesto manje od 4 mj sam dobila axira 35 tablete mislim da su prije bile pod nazivom diane,doktorica mi ih je prepisala za pristice ugl imam 17 god i prije 2 dana sam prvi put spavala s deckom ali bez kondoma > Tablete pijem redovito u isto vrijeme > Postoji li ikakva mogucnost za trudnocu? Jer te tablete djeluju i onih u dana kada se ne piju Moze pitanje da li ima rezultata što se tiče prištića odkad piješ te tablete .hvala😉
2016 02 16
> manuela20: > > DaisyEla: > > Pozdav cure imam jedno pitanje.. > > Prije nesto manje od 4 mj sam dobila axira 35 tablete mislim da su prije bile pod nazivom diane,doktorica mi ih je prepisala za pristice ugl imam 17 god i prije 2 dana sam prvi put spavala s deckom ali bez kondoma > > Tablete pijem redovito u isto vrijeme > > Postoji li ikakva mogucnost za trudnocu? Jer te tablete djeluju i onih u dana kada se ne piju > Moze pitanje da li ima rezultata što se tiče prištića odkad piješ te tablete .hvala😉 Ja sam ih isto pila zbog pristica i mogu reci da mi je lice bilo savrseno ☺️ Dugo sam ih pila i bas sam bila zadovoljna!!
2016 02 28
Nemaš brige, ukoliko piješ redoviti i u približno isto vrijeme jako teško da ćeš ostat trudna čak i u vrijeme pauze, osobno pijem kontracepcijske vec 2 i pol god i gotovo uvijek dečko obavi unutra i još nema bebe ;) samo pripazi ukoliko budeš pila antibiotik moguće je da one neće djelovat kako treba pa tad malo pripazite i koristite dodatnu zaštitu :)
2016 03 06
pozz cure! trebala bi pomoc/savjet! Uglavnom sutra letim na 3 mj iz Hrvatske, a pijem Diane 35 i treba mi jedna kutija extra, no moja ginicka je na godisnjem vec danima ju uzaludno zovem da mi posalje recept:( Imate li neki savjet sto da radim? Moze li se otici privatno negdje i platiti za recept ili? prilicno je hitno, pliz odg! hvala!!
2017 06 15
> meri90: > pozz cure! trebala bi pomoc/savjet! Uglavnom sutra letim na 3 mj iz Hrvatske, a pijem Diane 35 i treba mi jedna kutija extra, no moja ginicka je na godisnjem vec danima ju uzaludno zovem da mi posalje recept:( Imate li neki savjet sto da radim? Moze li se otici privatno negdje i platiti za recept ili? prilicno je hitno, pliz odg! hvala!! Meni doktorica uvijek posalje 2 kutije tj za 6 mj pa nemam s tim problema iako znaju u ljekarni pravit problem da se ne smije
2017 06 17