Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Mijenjanje kovanica

> Blliss: > > kristinafloka: > > U svakom dućanu moraju primit, kiosk ili bilo što što je trgovina. MORAJU. Bile to lipe ili sto god to je NOVAC. > > Meni se tako jedna prodavačica na blagajni pravila pametna i lijepo zvala sam inspekciju i taj joj problem bezobraznosti nije trebao. > > Ne mora promijenit u ništa drugo nego taj novac koji joj se pruži MORA primit pa makar sve bilo po 5.lipa i da je račun 500.kn . Toliko. > Stvarno se nadam da ste u konzumu to napravili s obzirom da oni ne primaju lipe od 1,2 lipe, a ne u nekom kvartovskom dućanu gdje ste naišli na neku bahatu. . .rijetko tko ima bas lipe od 1.ili 2. Većinom imaju od 5.lipa na dalje, čak i to rijetko, Nego i ljudima da dođu s šakom po 50.lipa se prodavačice mršte.,a tako i tako to predaju u Finu . . Meni je koliko puta vraćeno do 10.kuna čak i u lipama i također moram primit taj kusur..
2016 12 14
> kristinafloka: > > Blliss: > > > kristinafloka: > > > U svakom dućanu moraju primit, kiosk ili bilo što što je trgovina. MORAJU. Bile to lipe ili sto god to je NOVAC. > > > Meni se tako jedna prodavačica na blagajni pravila pametna i lijepo zvala sam inspekciju i taj joj problem bezobraznosti nije trebao. > > > Ne mora promijenit u ništa drugo nego taj novac koji joj se pruži MORA primit pa makar sve bilo po 5.lipa i da je račun 500.kn . Toliko. > > Stvarno se nadam da ste u konzumu to napravili s obzirom da oni ne primaju lipe od 1,2 lipe, a ne u nekom kvartovskom dućanu gdje ste naišli na neku bahatu. > . .rijetko tko ima bas lipe od 1.ili 2. > Većinom imaju od 5.lipa na dalje, čak i to rijetko, > Nego i ljudima da dođu s šakom po 50.lipa se prodavačice mršte.,a tako i tako to predaju u Finu . . > Meni je koliko puta vraćeno do 10.kuna čak i u lipama i također moram primit taj kusur.. Sve 5, ja sam neko vrijeme radila u trgovini i promet smo nosili u banku, i moram reći da tete u banci nisu oduševljenje kad predate puno sitnih i uvijek bi prigovarale, opet sebi moramo ostaviti polog.problem je u tome šta se kupci isto ljute kad se izvrati previše sitnih, pa se ne čudm kad se prodavačice ljute.
2016 12 14
Najbolje je da kovanice odneseš na neki od automata za polog kovanica i ti se svi novci uplate na račun :) vrlo brzo i ne uzimaju proviziju (bar ne u PBZu). Ne treba ih ni sortirati :")
2016 12 15
1 2