Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Spavanje u grudnjaku

Curke,sta vi mislite jel zdravija spavati sa ili bez grudnjaka? 😂😂 ja iskreno vise preferiram bez jer me onda nista ne stisce 😝 neki kazu da je zdravije neki pak da nije, i sad ti znaj :P
2017 03 22
Spavanje S GRUDNJAKOM :o ?! Ne postoji smajlić koji bi pokazao moju užasnutost! Ps Imam prijateljicu s enormno velikim grudima i ona spava u topiću, inače joj je bolno prevrtanje u krevetu, ali to je specifična situacija.
2017 03 22
Spavanje s grudnjakom je mucenje, ne mogu ni odmorit popodne ako imam grudnjak..😂 sve me tiska i neudobno mi je😂
2017 03 22
Kakve su to sada nedoumice? Još će netko pitati..spavati u štiklama ili bez.
2017 03 22
Ja ga skidam cim udjem u stan dok sestra samo kada se ide tusirati (ne moze nikako bez njega) a ima vece grudi... ,:)
2017 03 22
nope.
2017 03 22
Ja se osjećam neudobno bez grudnjaka, spavam u onom sa žicom, kakav i nosim preko dana
2017 03 22
Sreća pa nemam neke velike grudi :') pa nemam nikakih problema spavati sa ili bez
2017 03 22
A joj..naravno bez...kaj bi se mučile i po noći..a koji vam je grudnjak najudobniji..baš tražim neki koji je udoban... :/
2017 03 22
Naravno da bez .. i dok sam doma , nenosim grudnjak na odusevljenje muza 😂 .. jos da se mucim i kad sam doma ma nema sanse .. nisu velike doduse pa ni nemam tegoba kod spavanja ..
2017 03 22
...ja se sjećam dokumentarca sa ginekologinjom koja me uvjerila da je zdravije spavati bez gaćica... 😇😇😇
2017 03 22
> jackrussel: > ...ja se sjećam dokumentarca sa ginekologinjom koja me uvjerila da je zdravije spavati bez gaćica... > 😇😇😇 Najzdravije je svijetom hodat bez gaćona..nek se milostiva lufta :')
2017 03 22
Živjelo zdravlje❣❣❣😉😉😉
2017 03 22
> TinTina987: > Ja se osjećam neudobno bez grudnjaka, spavam u onom sa žicom, kakav i nosim preko dana Zar ti se nije koža promijenila na onim mjestima gdje je neprekidno pokrivena? :/ Inace i ja sam cijeli dan u njemu i nije neudobno ni truncicu, čak dapače bole me ako mlataraju slobodno bez grudnjaka :') (85D ili E), ali mislim da bi po noći trebali biti bez grudnjaka jer koža ne diše pod njim.:/
2017 03 22
ma interesiralo me kad sam vidla neki clanak na netu u vezi tog, pa da vidim, ma i ja imam malo poveče grudi i uzasno mi je spavati u grudnjaku, al opet mi se ujutro neda oblačiti ga i tocno bi izasla iz kuce i bez njega :D
2017 03 22
1 2