Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

mrzim to čuti...

mrzim kad muškarci kažu kako pomažu ženi oko kućanskih poslova, kao da su to samo njeni poslovi. valjda su zajedno nešto koristili,isprljali pa to skupa moraju i staviti u red. nakon svega očekuju priznanje okoline i ženino "hvala" Svašta......
2017 05 03
ja više volim da rade a neka to nazivaju kako hoće baš me briga dakle skuhaj, operi pod, pošarafi po stanu, oribaj kadu jer ja imam nokte, pa slobodno pričaj da pomažeš ženi
2017 05 03
joj grozno, ili kad se hvale kako su dobar roštilj ispekli, a žena izrezala, napacala i sve ostalo pripremila ali muški poberu sve zasluge :P normalno mi je da u kući oboje rade, ali nažalost puno muških mame nisu naučile ni kako se suđe pere, a kamoli veš ili kada...
2017 05 03
ja sam generacija gdje muž ne usisava niti pere suđe, ako sam slučajno bolesna, muž će skuhati i oprati suđe, ali o tome se onda još dugo priča.... ;)
2017 05 03
hahahah, potpisujem. :D Još mi bolje kako žene hvale svoje mužjake kad mrdnu prstom.. ono, evo ti udarnička značka. :D
2017 05 03
ja imam 23 godine i nisam udana, dečko hvala bogu obavlja sve kućanske poslove, sam si pere veš, a tako učimo doma i mlađeg brata, ipak i u mojoj generaciji ima puno dečkiju koji ne znaju niti dasku wc-a spustiti...
2017 05 03
> Bombalurina: > ja imam 23 godine i nisam udana, dečko hvala bogu obavlja sve kućanske poslove, sam si pere veš, a tako učimo doma i mlađeg brata, ipak i u mojoj generaciji ima puno dečkiju koji ne znaju niti dasku wc-a spustiti... Cure, moze li meni netko objasnit u cemu je drama oko "spustanja daske". Nepotrebno je mistificirat kucanske poslove, jednako ih mogu uspjesno(ili neuspjesno) obavljat i muskarci i zene. Ono sto sam primjetila je da su muskrci prakticniji i inventivniji u smisljanju kako sebi olaksat posao.
2017 05 03
Što se spuštanja daske tiče... Ako dođem u goste i daska dignuta, dignem ju i ja. No, ako ja perem šekret, a perem ga, i meni treba dolje, onda nek spušta. Kad i on počne prat nek mu bude kako želi. :D Ne mogu reći baš da dramim oko toga. :D
2017 05 03
po meni, daska bi trebala biti dolje i poklopljena, onaj koji je digne nek je nakon upotrebe spusti..... 8-)
2017 05 03
mislim da nitko ne drami ali prventstveno higijenskije je ako je daska spuštena i poklopljen wc... mi isto imamo mačku koja voli bacati wc papir u wc pa se wc uvijek drži poklopljen...
2017 05 03
Jos uvjek ne razumim :( Ne mogu nikako povezat polozaj daske sa pranjem WC-a a posebno se na sveukupnom higijenom.
2017 05 03
dobro, pustimo sad dasku.. :D po vama koji im poslovi najbolje idu..?
2017 05 03
> BNF1208: > Jos uvjek ne razumim :( > Ne mogu nikako povezat polozaj daske sa pranjem WC-a a posebno se na sveukupnom higijenom. paaaaa,, npr. kad obaviš nuždu, onda poklopiš dasku i pustiš vodu!? Jer inače 2,3487845 bakterija se rasprši svudaaa +
2017 05 03
imam u glavi mentalnu sliku svog supruga kako govori da MI je oprao sude... mozda misli da ja imam neko svoje sude, a on ima neko special samo za sebe? pa da peremo svatko svoje? postavlja se pitanje cija je duznost prati psece i macje zdjelice? a baby sude? hm..
2017 05 05
a njihove gvale: pala ti sjekira u med, - takvog muža nećeš više naći ni da ga tražiš sa svjetiljkom- i i.td. ;)
2017 05 06
1 2