Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Zdravlje /

Lijekovi /

cure pomoc! plule!

ali nije svaki na hormonskoj bazi, zar ne? baza je nešto čega ima najviše, a u tabletama nove generacije nema najviše hormona, ili? [:sramezljiv] [:sramezljiv]
2013 05 11
Ne baza je nesto u sto se stavljaju hormoni da bi ta tableta imala oblik i formu, a to je najcesce celuloza, stearic acid i magnezij stearat. Dakle tu ces bazu naci u vecini ljekova ali one ne cine lijek, a kad toj bazi dodas druge sastojke dobijes neki odredjeni lijek. Ufffff malo sam sad zafilozofirala ali ne znam bolje objasniti
2013 05 11
hvala svim curama, posavjetovat cu se jos danas do navecer pa odluciti da li cu krenuti s njima ili ne. [:poljubac] [:poljubac]
2013 05 11
meni su tako rekli za pilule kada sam išla po njih, baš su upotrijebili riječ baza, a ja sam to povezala sa time čega najviše ima unutra po nekoj logici, hehehe. možda stručne osobe tu riječ koriste da međusobno objasne razliku nama lajicima za one sa više i manje hormona? [:sramezljiv] ma nisi zakomplicirala, sve je krajnje sažeto objašnjeno..ne može se to u dvije riječi, hehe [:kesi] [:kesi]
2013 05 11
Mislim da uz Yaz Novynette imaju najmanji udio hormona. Ja sam nedavno počela uzimati Noynette (prije nikad nisam koristila oralne kontraceptive) i nisam imala ama baš nikakve nuspojave. To me zbilja ugodno iznenadilo pošto sam i previše čitala po forumima (a piše i na papiriću kojeg dobiješ s tabletama) o negativnim nuspojavama od kojih nažalost mnoge cure pate. Čak i u slučaju nisko doziranih oralnih kontraceptiva obično se jave bar neke nuspojave u prvih par mjeseci ili bar prvi mjesec. No, nije nužno da se pojave i stvarno svaka cura /žena reagira drugačije, individualno.
2013 05 11
1 2