Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

poklon, iznenadenje :)

hej curke, u nedjelju je meni i dragome 2 godine veze, a ja jos ne znam sta bi kupila, vec sam sve moguce hehe, imam 19 godina i ideja imam ali nikako nesto ono savrsenooo :)) imate ideja?
2013 06 05
da li bi nesto romanticno, ili nesto tipa robe, nakita ili tako?
2013 06 05
zavisi sta voli, moj obozava tehnologiju i kompjutere, auto svoj, pa mu uvijek tak nes ''musko'' kupim ;)
2013 06 05
ma sigurno nisi sve moguće ako ste 2 god skupa [:zaljubljen] hmmm najbolje nešto vezano sa onime što voli, tipa ako ima najdraži bend pa neš o njima, neku knjigu, nemam više ideja [:smije] [:smije] [:smije]
2013 06 05
pa da, moj svira i obožava muziku pa vezano uz to [:smije]
2013 06 05
možeš remen neki ili novčanik, to uvijek treba [:kesi]
2013 06 05
još jedna sladunjava idejica kupiš jastučnicu na koju daš printati vašu sliku (sve bolje kopirnice to rade) i mali ukrasni jastučić i eto simpa poklona [:zaljubljen] preslatko hihi
2013 06 05
hehehe hmmm... ako svira neki instrument, onda neki pribor za sviranje ... trzalice, stalke za one kajdanke sa notama, kajdanke i sl. ludosti, normalno, neces mu sad za poklon dat samo 1 trzalicu, hehehe... jos nesto uz to... onda : slusalice, zvucnike, procesor, graficka, hladenje, ram ( ako je gamer il tako nesto..... al opet tribas znat koju maticnu plocu ima, i te neke ludosti, a i graficke i procesori su skuuupiii, a i tribala bi znat koju graficku trenutno ima da bi mu mogla kupit bolju neku.... mozes i neku igricu kupit za komp. ili play station il xbox il sta vec ima sta je vec jedna cura rkla, nesto njegovom naj bendu / izvodacu neku sliku koju bas voli ( ako posoji to ) dades isprintat na majicu ili napravit neki veliki poster od te slike zlatnu ribicu, heheh al stvarno, ako voli zivotinje,tj. ribice parfem neki, kozmetika muska, nesto? kupaci, donje rublje, carape, hihih! i uzmes uz nesto sexy za sebe i iznenadis ga! ta-ddaa
2013 06 06
Već je bilo dosta tema o tome što kupiti muškoj osobi. Moj savjet: nikako ne puzzle s vašom slikom, a pogotovo ne jastuk s vašom slikom. Muškima to nije lijep poklon i kasnije će to morat skrivat po kući od svojih prijatelja. A i govorim iz provjerenih izvora: koja god je cura svom dragom poklonila jastuk sa svojom ili njihovom slikom, ubrzo su prekinuli. A vjerujem da to ne želiš. Evo, to ti je moj iskren savjet. [:smijesi]
2013 06 06
Slažem se s InkedLady,nisu ti muški baš za takve stvari [:smijesi] Kao što je jedna cura tu navela,kupi mu nešto onako klasično "muški" [:zaljubljen]
2013 06 06