Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Tisak paketi - iNovine cjenik

Pozdrav, zna li možda netko imaju li iNovine drugačiji cjenik slanja paketa? Danas sam poslala paket, najavljen na internetu tj. u onoj tiskovoj aplikaciji i platila sam slanje (mala - S kutija) 20 kn! Pitala sam prodavačicu nije li 15 s najavom i rekla da i inače šaljem, na što sam dobila odgovor da kod njih nije nego samo na tisku...račun sam normalno dobila na 20 kn, barkod je skeniran s mobitela, nisam ništa popunjavala... Prvi put sam slala s iNovina, budući da mi je prvi put kad sam pokušala poslati s njihovog drugog kioska, teta rekla da oni ne znaju to slati i poslala me na obližnji tisak... Je li uvijek nešto s njima ili...?
2018 07 24
Moguće da kod njih nema popusta. Tako je i u Konzumu - bez obzira na najavu internetom, tamo je slanje malog paketa 20 kn. Mislim da popust vrijedi samo za Tisak.
2018 07 24
Tako je,popust priznaju samo na tisku.
2018 07 24
aha, hvala na info...sad znam za iduci put...
2018 07 24
Da, ja sam isto otišla na iNovine jer sam bila uvjerena da je isto. I žena mi rekla da kod njih ne vrijedi popust, već je cijena regularna, znači mali paket 20kn -.-
2018 07 27