Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Žene pomagajte!

Evo ja vas dugo čitam i sviđa mi se forum pa rekoh si ajde da i ja budem dio zajednice Krpičarki. Imam pitanje.Kako idem u samostalni život htjela bih čuti vaše preporuke s čime perete bijelo i šareno rublje? Odvojeno naravno.Čula sam dosta pohvala za Dash,no on mi je malo skup za prvu ruku.Moji doma peru sa Arielom(prašak) al meni nije dobar.Kao da su pogoršali formulu. S čime perete rublje da bude mirisno oprano i čisto.Čula sam da je Rubel za bijelo dobar i neki iz dm-a mali praškovi al ne znam.Kako stojite s kapsulama za pranje ili tekucim sredstvima.Zene pomagajte molim vas! Zahvaljujem se od srca🙋‍♀️
2018 09 28
Pozz,za bijeli ves koristim faks i jako sam zadovoljna,kad ga objesim bljesti od bjeline,a za crni tekuci denk mit iz dm-a koji mi odlicno cuva boje a nije preskup...kapsule sam probala ali nisam zadovoljna jer slabo peru i skupe su...
2018 09 28
Faks za bijelu robu Perwol za šarenu i crnu Zadovoljni!
2018 09 28
Rubel za bijelo Nila za obojano i crno i prezadovoljna sam!
2018 09 28
Za bijelu praškasti iz Mullera koji je na sniženju :) Za šarenu tekući, također mijenjam. Odličan mi je Surf, trenutno imam Coral, često Perwoll. Omekšivač Lenor. Sve kupujem u Mulleru, potpuno su drugačiji.
2018 09 28
Za bijelu faks ovaj novi sa micelarnom je odličan, i kapsule Dash ili Ariel sa lavandom (u Mullera), i ručnike do max.60 stupnjeva i bez omekšivača, jer tada puno bolje brišu. A za obojanu Rex koji ima najsvježiji miris i najdulje ga zadržava ili Nila (oba tekuća) i perem na max.30 stupnjeva, a vrlo često, pogotovo ljetnu robu nošenu jednom, u hladnoj vodi (isključim temperaturu), jer se bolje roba očuva perući na manjim temperaturama. I pratim sniženja, vrlo često su u Bipi i DM na sniženju 30-40%
2018 09 29
Ajme koliko preporuka! Ne znam odakle krenut.Sad moram sve probat 🤣😂 Ali bar imam vodilju.Puno hvalaaaa.Spasili ste me
2018 09 29
> teehee: > Za bijelu praškasti iz Mullera koji je na sniženju :) > Za šarenu tekući, također mijenjam. Odličan mi je Surf, trenutno imam Coral, često Perwoll. Omekšivač Lenor. Sve kupujem u Mulleru, potpuno su drugačiji. Moze slika praška.Njemci su Njemci🇩🇪
2018 09 29
Ja koristim Blink ultra sensitiv (Muller) - od svih drugih me (i clanove obitelji strasno pece i svrbi koza) - nismo inace alergicari. Namijenjen je za temp. Od 20 - 95. Kako ce ves biti opran, osim sredstava - jako puno ovisi i kakva je i koja masina.
2018 09 29
> vedranapv: > Za bijelu faks ovaj novi sa micelarnom je odličan, i kapsule Dash ili Ariel sa lavandom (u Mullera), > i ručnike do max.60 stupnjeva i bez omekšivača, jer tada puno bolje brišu. > A za obojanu Rex koji ima najsvježiji miris i najdulje ga zadržava ili Nila (oba tekuća) > i perem na max.30 stupnjeva, > a vrlo često, pogotovo ljetnu robu nošenu jednom, u hladnoj vodi (isključim temperaturu), > jer se bolje roba očuva perući na manjim temperaturama. > I pratim sniženja, vrlo često su u Bipi i DM na sniženju 30-40% Jao puno hvala.jako korisno! Zapisat cu si u mob sve ovo!
2018 09 29
Uvjerila sam se u razliku na Lenor omekšivačima. Neusporedivo su intenzivnijeg i dugotrajnijeg mirisa oni iz Mullera. Neki ovdje će vjerojatno znati to i obrazložiti. Mene ne zanima razlog, samo činjenica. Čak i taj Blink, njihova robna marka kojeg je iraira spomenula, je bolji od drugih deterdzenata kupljenih u nekim drugim trgovinama. Nastojim pratiti akcije pa kupiti neke zalihice do iduće. Sad ću prestati hvaliti taj Muller jer mi ionako previše njihovih reklama iskače, a mene za reklamu nitko ne nagrađuje :) Sretno u osamostaljenju!
2018 09 29
> teehee: Neusporedivo su intenzivnijeg i dugotrajnijeg mirisa oni iz Mullera. Neki ovdje će vjerojatno znati to i obrazložiti. Obrazloženje je vrlo jednostavno, u Mullera su original proizvodi za zapadno tržište, a ne oni koji su uobičajeni kod nas, za istočno :D
2018 09 29
Kad smo već kod osamostaljenja i pranja....ima li tko iskustvo s praonicama rublja...gdje peru veš studenti iz studentskih domova? na što rade te praonice i kakve su cijene? sigurno postoje i sušilice...konketno me zanima Osijek..Hvala!!!!!! <3 <3 <3
2018 09 29
> teehee: > Uvjerila sam se u razliku na Lenor omekšivačima. Neusporedivo su intenzivnijeg i dugotrajnijeg mirisa oni iz Mullera. Neki ovdje će vjerojatno znati to i obrazložiti. Mene ne zanima razlog, samo činjenica. Čak i taj Blink, njihova robna marka kojeg je iraira spomenula, je bolji od drugih deterdzenata kupljenih u nekim drugim trgovinama. Nastojim pratiti akcije pa kupiti neke zalihice do iduće. > Sad ću prestati hvaliti taj Muller jer mi ionako previše njihovih reklama iskače, a mene za reklamu nitko ne nagrađuje :) > Sretno u osamostaljenju! To je točno! I ja koristim samo plavi Lenor i 100% je bolji iz Mullera. Prije sam koristila Ornel baby i bio mi je zakon dok nisu prije 2 godine promijenili miris koji mi se nimalo ne sviđa...i onda sam otkrila Lenor spring koji mi je wooow... :")
2018 09 29
Hvala za temu. Pratim sve što pišete. Ne kupujem u Milleru, jer mi nije blizu tako da se oslanjam na omekšivače koji su na akcijama u trgovinama. Uvijek gledam da kupim plavi Cocolino ili Silan. Nekako mi imaju najintezivniji miris. Ja bih vas pitala da mi date savijet kako perete ručnike. Nedavno smo doma kupili Electrolux perilicu i stavimo uvijek bijeli veš na 60 stupnjeva, a ručnici izađu grubi...užas. još ih sušimo u kući. Ne suše se na direktnom suncu pa da je to dodatni razlog da se brzo isuše. Probala sam vrijeme mijenjati...i ništa. Koliko vi stavite da traje to pranje? Postoji li kakav trik?
2018 09 29
1 2 3