Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Lijepa.hr iskustva

Jel itko narucivao kozmetiku od njih, pudere? Vidim da su dosta jeftiniji, nego u ducanu, al me bas zbog toga sta su jeftiniji brine je li su orginal ili ne.
prije 6 dana, 19:15
Narucila masku za kosu, dosta azdovoljna :) brza isporuka i sve
prije 6 dana, 19:36
Evo na ovoj temi: https://mojekrpice.hr/forum/t/256746/stranica-parfemi-hr su neka iskustva navedena :)
prije 5 dana, 21:01
naručivala i kozmetiku i parfeme i nemam prigovora, uvijek je sve bilo original!
prije 5 dana, 21:22
Također, naručivala kozmetiku i parfeme, sve original :)
prije 5 dana, 21:49
Hvala svima! 🤗
prije 5 dana, 22:11
I ja se pridružujem zadovoljnima 😊
prije 5 dana, 22:26
I ja se pridružujem prezadovoljnima, naručim preko weba i pokupim u dućanu. evo baš sad čekam isporuku max factor maskara na sniženju 23 kn i max factor puder 26 kn :) maske za kosu, šaponi i regeneratori od KALLOS marke, ja koristim keratin, su famozne!!! i tamo sam kupovala u dućanu i uvijek mi daju letak na kojem piše KOD: LIJEPA za 10% popusta na web narudžbe, ali mislim da to uvijek vrijedi pa probaj ukucat, niš te ne košta :)
prije 5 dana, 14:34
Evo taman narucila bourjois puder i korektor, imaju bas popust 10% kao za valentinovo, ugl s postarinom me ispalo jeftinije nego samo puder u ducanima :)
prije 5 dana, 14:58
I ja pa nisam nasla batch code na kutiji parfema i vratila ga... prvi i zadnji put!
prije 2 dana, 22:32