Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Potres u Zagrebu

Nadam se da ste sve dobro. 🤗 Kod mene je bilo dosta loše, ali ne dam se. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d0c6a1c41f910da02b3118422597ffa6.jpg) I kako idu stihovi Crvene Jabuke; Vezani vječno, istom sudbinom Ranjeni stoput, al' nismo nikada Pali na koljena Grade moj, stari moj Tu sam uvijek nasmijan i svoj
2020 03 22
🥺🥺🥺
2020 03 22
Neću ni pokušati opisati kako izgledaju kuće mojih najbližih u epicentru potresa pošto mediji cijeli dan vrte slike samo užeg centra grada Želim Vam svima mirnu noć jer ovo sve skupa je gore od pakla🙏😭
2020 03 22
Jos mi nije dobro. Ne znam kak cu spavat nocas. :/
2020 03 22
> Frani127: > Neću ni pokušati opisati kako izgledaju kuće mojih najbližih u epicentru potresa pošto mediji cijeli dan vrte slike samo užeg centra grada > Želim Vam svima mirnu noć jer ovo sve skupa je gore od pakla🙏😭 Mediji ne stignu doći do predgrađa, ljudi se raspadaju, počeli su se razbolijevati, po cijele dane su na terenu, pokušajte razumjeti. ... Valjda će nam noć proći mirno, želim to svima....valjda ćemo dočekati jutro!
2020 03 22
> sanjaurban: > > Frani127: > > Neću ni pokušati opisati kako izgledaju kuće mojih najbližih u epicentru potresa pošto mediji cijeli dan vrte slike samo užeg centra grada > > Želim Vam svima mirnu noć jer ovo sve skupa je gore od pakla🙏😭 > Mediji ne stignu doći do predgrađa, ljudi se raspadaju, počeli su se razbolijevati, po cijele dane su na terenu, pokušajte razumjeti. ... > Valjda će nam noć proći mirno, želim to svima....valjda ćemo dočekati jutro! To sve znam i bez Vašeg komentara Zagrepčani i to pravi Zagrepčani ne žive samo u užem centru grada! Ne znam znate li gdje je bio epicentar.....bio je u dijelu grada koji spada u općinu Maksimir i 12 km od Trga.....nije to nikakvo predgrađe
2020 03 22
> Frani127: > > sanjaurban: > > > Frani127: > > > Neću ni pokušati opisati kako izgledaju kuće mojih najbližih u epicentru potresa pošto mediji cijeli dan vrte slike samo užeg centra grada > > > Želim Vam svima mirnu noć jer ovo sve skupa je gore od pakla🙏😭 > > Mediji ne stignu doći do predgrađa, ljudi se raspadaju, počeli su se razbolijevati, po cijele dane su na terenu, pokušajte razumjeti. ... > > Valjda će nam noć proći mirno, želim to svima....valjda ćemo dočekati jutro! > To sve znam i bez Vašeg komentara > Zagrepčani i to pravi Zagrepčani ne žive samo u užem centru grada! > Ne znam znate li gdje je bio epicentar.....bio je u dijelu grada koji spada u općinu Maksimir i 12 km od Trga.....nije to nikakvo predgrađe Ako znate onda vam ne treba rečenica-"mediji po cijeli dan vrte slike užeg centra", čini mi se da u ovom trenutku nije primjereno ni pristojno prozivati medije. Ne mogu po Markuševcu tražiti tektonsku ploču. NEMAJU VREMENA. Zadatak je snimiti većinu bolnica, rodilje iz Petrove, katedralu, Markovu crkvu, misu, sve sastanke Stožera, kako redovne, tako i izvanredne, a usput držati virus pod kontrolom. Vijesti idu i pod potresom, žena se trese i govori. A vi biste da kamera snima domove vaših ukućana. Draga Frani, razmislite malo. Budite sretni da novinari rade svoj posao i da na ekranu nije crno.
2020 03 23
Ajde nemojte kenjat danas, ionako se svaki dan prepiremo po forumu, ne mora i danas. Držim fige da mirno spavamo 🤞🏻❤️
2020 03 23
> sanjaurban: > > Frani127: > > > sanjaurban: > > > > Frani127: > > > > Neću ni pokušati opisati kako izgledaju kuće mojih najbližih u epicentru potresa pošto mediji cijeli dan vrte slike samo užeg centra grada > > > > Želim Vam svima mirnu noć jer ovo sve skupa je gore od pakla🙏😭 > > > Mediji ne stignu doći do predgrađa, ljudi se raspadaju, počeli su se razbolijevati, po cijele dane su na terenu, pokušajte razumjeti. ... > > > Valjda će nam noć proći mirno, želim to svima....valjda ćemo dočekati jutro! > > To sve znam i bez Vašeg komentara > > Zagrepčani i to pravi Zagrepčani ne žive samo u užem centru grada! > > Ne znam znate li gdje je bio epicentar.....bio je u dijelu grada koji spada u općinu Maksimir i 12 km od Trga.....nije to nikakvo predgrađe > Ako znate onda vam ne treba rečenica-"mediji po cijeli dan vrte slike užeg centra", čini mi se da u ovom trenutku nije primjereno ni pristojno prozivati medije. Ne mogu po Markuševcu tražiti tektonsku ploču. NEMAJU VREMENA. Zadatak je snimiti većinu bolnica, rodilje iz Petrove, katedralu, Markovu crkvu, misu, sve sastanke Stožera, kako redovne, tako i izvanredne, a usput držati virus pod kontrolom. Vijesti idu i pod potresom, žena se trese i govori. A vi biste da kamera snima domove vaših ukućana. Draga Frani, razmislite malo. Budite sretni da novinari rade svoj posao i da na ekranu nije crno. Je li Vama kuća više nije za stanovanje ili mojima ? Pa da tako žustro pametujete ,a i nije Vam to prvi put Laku noć Hvala na empatiji
2020 03 23
Frani, zao mi je sto se to dogodilo, strasno je gledati sve to iz sigurne fotelje, ne zelim ni zamisljati kako je njima. Uz sve to apel na drzanje razmaka..mislim.. nemam rijeci, uzasan dogadjaj i tako "pogodjen" trenutak.. Bez teksta. Razumljivo je da ste napeti, tuzni, ljuti.. Ne znam sto bih vam rekla, to je nesto sto nikako ne ovisi o nama, svi smo u takvoj situaciji mali, nemocni i jadni, nema se tu sto reci..
2020 03 23
Kako ste spavali/e? Ja sam se cijeli dan borila sa snom, strah me je bilo zaspati. Kako je dolazila noć, sve mi je gore bilo. Kroz noć ih je bilo još, čini mi se da reagiram sada i na svako puhanje vjetra u prozor. Frani, suosjećam jako, iako u takvom trenutku ne znače previše riječi koje pročitate ali nadam se da će ovo sve kroz dogledno vrijeme proći i da ćemo izaći još snažniji i hrabriji iz svega. :* Stojim jučer u blizini stana i samo razmišljam kako u 10 sec čovjek ostane bez sigurnosti koju ima u toplini svog doma. Više me nije brinulo niti hoću li dobiti plaću idući mjesec, hoće li mi zalihe hrane biti dostatne dok virus ne prođe... samo da se vratimo u stanove/kuće. Stotine misli su mi jučer prolazile kroz glavu, baš kako sonja90 kaže kako smo mali, nemoćni i jadni. U mislima sa svima vama. :*
2020 03 23
Drage moje suosjecam s vama, ali i grad Bjelovar i okolna sela su se jako tresla ujutro na prva dva potresa,bilo je strasno nismo mogli spavati cijelu noc od straha ,nadajmo se da se nece ponovit
2020 03 23
Naravno da smo svi u istom paklu i da smo mali, nemoćni i jadni Hvala svima koji razmišljate normalno....htijela sam samo reči da je situacija sa štetama i razorenim domovima puno veća od onog što se prikazuje na televiziji Zagreb je moj grad....tu sam rođena .....ne ignoriram što su oštećee brojne važne građevine i domovi ljudi u centru.... na koncu i život ozlijeđene djevojčice... Život nam se i bez potresa okrenuo u najgoru noćnu moru Budite hrabre , čuvajte svoju djecu , roditelje i sebe ❤️🙏
2020 03 23
Drage žene, nemam baš nešto pametno za reći osim: želim da svi budemo dobro. Da, mediji su prenijeli samo jedan dio i vjerujem da to boli ljude koji su također ostali bez krova nad glavom, ali situacija je takva kakva je i ne može se sve popratiti. Otkako me to jučer probudilo - sve se treslo, padale stvari, dečko ispušta neke čudne jauke straha...ja se još uvijek tresem. Nisam spavala i ne znam kad ću opet moći jer mi se stalno slike vrte pred očima. Ali, najviše ne mogu spavati jer sam se bojala za sve ljude kojima bi novi potres mogao uzeti dom ili ugroziti život. Moja zgrada nije takva, ali nikad se ne zna. Nadam se da će ovo sve biti samo sjećanje na to kako je život nepredvidiv i kako smo mi mali, a da ćemo uskoro biti zdravi, sa svojim obiteljima u svojim čitavim domovima. Eto, to nam svima najiskrenije želim!
2020 03 23
Želim svima svako dobro, da ste živi i zdravi i pazite na razmak. Samo djelić "neprenešenog". https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2898946463559604&id=100003328363533
2020 03 23
1 2 3