Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Trebala bih savjet/preporuku

Heii 😉 Da Vas pitam: dali netko zna neko provjereno mjesto gdje bi mogla napraviti transformaciju kozne jakne?! Naime trebala bih promjeniti boju kozne jakne (iz ove neke indigo u ➡️ crnu )...al nemam pojma dal' se to uopce moze 😏 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/31e42f3dc529dd96661e67e75ec7c861.jpg) Ako netko slucajno ima neki savjet/preporuku za nekog provjerenog strucnjaka/mjesto u Zgb-u...please nek' javi. Thx 😉
2021 05 17
Pokušajte kod dućana gdje popravljaju kožne jakne, možda imaju mogućnost ih obojiti Ili pitajte postolara, znam da oni imaju crne boje za bojanje kože :)
2021 05 17
Lepen desing. 🙂
2021 05 17
Provjerite i one Clean express cistione. Znam da oni boje svasta pa je moguce i da kozne stvari boje.
2021 05 17
Na stranici Lemia. hr imate i cjenik
2021 05 17
U Savskoj ima trgovina, oni i šivaju i obnavljaju, popravljaju kožne jakne Mislim da se zove Lether Republic, blizu Savskog mosta je Lemia kemijsku čistionicu nikako ne preporučam, meni su uništili kožnu jaknu kad sam ju dala čistiti, bila ja tako tvrda da ju nisam mogla ni obući, pa sam išla pitati u tu trgovinu što da s njom radim i uspjela sam ju spasiti, obična je crna od janjeće kože, frendici su uništili kožnu jaknu od svijetle brušene kože, njoj nije bilo spasa. U toj kemijskoj kad predajete kožnu jaknu morate potpisati nekakv obrazac da oni nisu krivi ako se jakni nešto dogodi tj ako se uništi
2021 05 17
> Isabell: > Pokušajte kod dućana gdje popravljaju kožne jakne, možda imaju mogućnost ih obojiti > Ili pitajte postolara, znam da oni imaju crne boje za bojanje kože :) Pokusat cu se onda orjentirat te cuti strucno misljenje & postolara. Puno Vam hvala na javljanju & savjetu 🤗
2021 05 20
> Tralala0060: > Lepen desing. 🙂 Poslala sam im mail. Javili su mi da ne rade sa odjecom. No, unatoc tome..puno Vam hvala na javljaju 😉.
2021 05 20
> kkorina: > Provjerite i one Clean express cistione. Znam da oni boje svasta pa je moguce i da kozne stvari boje. E thx. budem & njih. Vidim da ih ima dosta po gradu. Cak je jedna & tu blizu mene, na zapadnom dijelu; pa cu se zaletiti & osobno im pokazati jaknu..da cujem bas kaj ce reci. Puno Ti hvala na javljanju 😉.
2021 05 20
> Beatriss: > U Savskoj ima trgovina, oni i šivaju i obnavljaju, popravljaju kožne jakne > Mislim da se zove Lether Republic, blizu Savskog mosta je > Lemia kemijsku čistionicu nikako ne preporučam, meni su uništili kožnu jaknu kad sam ju dala čistiti, bila ja tako tvrda da ju nisam mogla ni obući, pa sam išla pitati u tu trgovinu što da s njom radim i uspjela sam ju spasiti, obična je crna od janjeće kože, frendici su uništili kožnu jaknu od svijetle brušene kože, njoj nije bilo spasa. .> U toj kemijskoj kad predajete kožnu jaknu morate potpisati nekakv obrazac da oni nisu krivi ako se jakni nešto dogodi tj ako se uništi Ufff; uzas. Eliminirat ❌ cu onda odmah u startu Lemiu. Kad cujem da su zakomplicirali jedno ciscenje kozne jakne, onda mogu zamisliti kaj bi se desilo sa ovom mojom zamisljenom~zamrsenom expedicijom.. Horror ☠. Drago mi je da ste ipak na kraju uspjeli spasiti jaknu. Onda obavezno pitam i u Leather republic. Ak to & ne rade, mozda me upute na neko drugo mjesto. Hvala Vam na opsirnom objasnjenju, javljanju & savjetu. Takodjer..zahvaljujem &korisnici iznad Vas na javljanju.
2021 05 20