Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Dozvoljeni i nedozvoljeni artikli

Drage naše Krpičarke, Za artikle koje možete i ne možete prodavati i dalje vrijedi pravilo o kategorijama - ako kategorija postoji, artikl smije biti postavljen, a ako kategorije nema, onda artikl brišemo. Tako su nam sada dozvoljene igračke, role, klizaljke, namještaj isključivo za dječje sobe. Knjige, zidne slike, kućanski aparati nisu dozvoljeni. Tehnološki dodaci su stvari poput usb-a i slušalica, ali ne i mobiteli ili e-cigarete. Cigarete nisu nikako dozvoljene, ni lijekovi, alkohol i slični proizvodi. Oglašavanje iznajmljivanja i dalje nisu dozvoljena.
2021 09 21
zna li itko kada će proraditi kategorija za kućne ljubimce - upload ne radi :(
2021 09 21
Gdje je kategorija za role..nisam našla
2021 09 21
Bilo bi dobro da se dodaju kategorije šalica, posuđa i sl.
2021 09 21
Što je sa goblenima , zašto nisu dozvoljeni ? Vidjela sam i neke lutke porculanske , pa su nestale , da li možemo znati zašto ? A toliko gluposti i štraca pogotovo napuhane cijene prolazi , osobno mi se ne sviđa takav nivo dosta nizak za oglasnik sa toliko puno članova . :s
2021 09 21
Stvari za dom bi trebalo dozvoliti, sva nam to treba.
2021 09 22
Pod ovo lijekovi nisu dozvoljeni, jel tu spada mlijeko u prahu za bebe. Nekako mi nije pod krpice, a vidim da su počeli oglasi.
2021 09 22
ja nisam imala pojma o novim uvedenim promjenama.. tako da me već sve ovo veseli :)
2021 09 22
> Vikili: > Gdje je kategorija za role..nisam našla Pod dječjom kategorijom i onda u podkategoriji "vozila"...
2021 09 23
Zašto usluge ne rade? :/
2021 09 23
> Admin2nd: > Drage naše Krpičarke, > Za artikle koje možete i ne možete prodavati i dalje vrijedi pravilo o kategorijama - ako kategorija postoji, artikl smije biti postavljen, a ako kategorije nema, onda artikl brišemo. > Tako su nam sada dozvoljene igračke, role, klizaljke, namještaj isključivo za dječje sobe. > Knjige, zidne slike, kućanski aparati nisu dozvoljeni. > Tehnološki dodaci su stvari poput usb-a i slušalica, ali ne i mobiteli ili e-cigarete. Cigarete nisu nikako dozvoljene, ni lijekovi, alkohol i slični proizvodi. > Oglašavanje iznajmljivanja i dalje nisu dozvoljena. Ispričavam se što koristim ovu temu koja nema veze sa mojim problemom. Novi sam u ovome pa ne znam kako ovo funkcionira na krpicama. Naime, prije par dana sam pronašao jednu žensku jaknu i htio sam ju kupiti te sam zbog toga poslao poruku prodavateljici da li postoji mogućnost da se osobno pogleda jakna tj.da dođem sa prijateljicom koja želi takvu jaknu. U poruci sam također napisao da mi prodavateljica napiše svoju adresu i broj mobitela radi lakše komunikacije. I od rada nikakav odgovor.... Da li sam možda zeznuo nešto zbog toga što sam tražio broj mobitela i adresu? Ako jesam molim da me ispričate. 🙂 I da... drugi dan sam također poslao poruku prodavateljici sa uputom da li je primila moju poruku od dan ranije... i opet nikakav odgovor nisam dobio. U međuvremenu sam vidio da je prodavateljica čak i spustila cijenu jakne u međuvremenu što znači da je aktivna i da ne postoji mogućnost da nije vidjela moje poruke. Hvala i oprostite na office topicu
2021 09 26
Očito vas ignoriram. Bolje tako, ako ne žele nać na primopredaji, postoji mogućnost prevare. Ne žele da se roba vidi prije plaćanja. Tražite dalje, ženskih jakni ima more.
2021 09 26
Mene zanima dali se moze i pod sta se moze objaviti Lot za Macku ili wc za mace+ lopatica za ciscenje i otirac te na poklon hrana- jer pod koju god podkategoriju kucnih ljubimaca to objavim, uredno mi se obrise oglas!?
2021 09 26
> peroke: > > Admin2nd: > > Drage naše Krpičarke, > > Za artikle koje možete i ne možete prodavati i dalje vrijedi pravilo o kategorijama - ako kategorija postoji, artikl smije biti postavljen, a ako kategorije nema, onda artikl brišemo. > > Tako su nam sada dozvoljene igračke, role, klizaljke, namještaj isključivo za dječje sobe. > > Knjige, zidne slike, kućanski aparati nisu dozvoljeni. > > Tehnološki dodaci su stvari poput usb-a i slušalica, ali ne i mobiteli ili e-cigarete. Cigarete nisu nikako dozvoljene, ni lijekovi, alkohol i slični proizvodi. > > Oglašavanje iznajmljivanja i dalje nisu dozvoljena. > Ispričavam se što koristim ovu temu koja nema veze sa mojim problemom. Novi sam u ovome pa ne znam kako ovo funkcionira na krpicama. > Naime, prije par dana sam pronašao jednu žensku jaknu i htio sam ju kupiti te sam zbog toga poslao poruku prodavateljici da li postoji mogućnost da se osobno pogleda jakna tj.da dođem sa prijateljicom koja želi takvu jaknu. U poruci sam također napisao da mi prodavateljica napiše svoju adresu i broj mobitela radi lakše komunikacije. I od rada nikakav odgovor.... > Da li sam možda zeznuo nešto zbog toga što sam tražio broj mobitela i adresu? Ako jesam molim da me ispričate. 🙂 > I da... drugi dan sam također poslao poruku prodavateljici sa uputom da li je primila moju poruku od dan ranije... i opet nikakav odgovor nisam dobio. > U međuvremenu sam vidio da je prodavateljica čak i spustila cijenu jakne u međuvremenu što znači da je aktivna i da ne postoji mogućnost da nije vidjela moje poruke. > Hvala i oprostite na office topicu Hvala na pomoći 🙂
2021 09 26
> Artukovicka: > Mene zanima dali se moze i pod sta se moze objaviti Lot za Macku ili wc za mace+ lopatica za ciscenje i otirac te na poklon hrana- jer pod koju god podkategoriju kucnih ljubimaca to objavim, uredno mi se obrise oglas!? mene isto ovo zanima...naime već mi je tri puta obrisan oglas za lot mačjih igračaka uz koje sam davala gratis nešto hrane. S obzirom da kategorija "kućni ljubimci, igračke" ne radi (prijavljeno adminu) stavila sam sve u kategoriju ljubimci, šampon i stalno se briše. Pa ono, ako može pojašnjenje... zašto brišete oglas ako već kategorija za koju je namijenjen ne radi??? tnx :s
2021 09 27
1 2 3 4 5 ... 10