Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Slanje nakita, kuverta?

> Lunass: > Sad vidim da vam nije ni povratnu za kupca ostavila? > To mi je malo šlampavo. Pa jedino ste vi tu na gubitku, s vaše strane je uplaćeno i kod nje su vaši novci. Kao kupac ste trebali povratnu dobiti. Nemam pojma što napraviti. Zadnji put mi je napisala poruku prije 11 dana, 08:07. Ja sam joj odgovorila prije 11 dana, 08:31 a zadnji put se ulogirala prije 11 dana, 08:48.... i onda je nestala :-/
2022 04 15
Ostavite joj negativnu s opisom kako je tekla suradnja. Obično se neke korisnice na to trgnu i jave. Ako se bude javila i imala dobar razlog za opravdanje, onda ćete lako negativnu izbrisati, ali nakon što vam uplati iznos za koji ste se dogovorile.
2022 04 16
Kosjenka, jel ste išta riješile?
2022 04 20
> Lunass: > Kosjenka, jel ste išta riješile? Nisam ništa riješila. Krpice kažu da se ulogirala prije dva dana. Napisala sam joj jučer poruku ali mislim da ju nije vidjela :-( Malo mi je koma napisati korisnici koja nije online negativnu ocjenu - možda je bolesna, možda se nešto loše dogodilo... Baš se osjećam grozno jer ne znam što da napravim.
2022 04 21
Vidim da ste joj ostavili negativnu i da je ulogirana tada ponovno. Javite ima li pomaka 👍
2022 04 25
> Lunass: > Vidim da ste joj ostavili negativnu i da je ulogirana tada ponovno. Javite ima li pomaka 👍 Jesam. Javiti ću ako se što dogodi.
2022 04 25
1 2 3