Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Hunter cizme - brojevi

Pozdrav, Imam pitanje za one koji imaju ove cizme - treba li uzeti broj veci od onog kojeg nosite ili nema potrebe? Narucila bi preko interneta, a nije mi ussput ici probati u ducan negdje.
2022 12 27
Ja nosim 41,njihov 40/41 je oko 25cm,tako da kupujem 42,gazište je 27 cm i mrvicu su mi veće, moje stopalo je 26 cm, ali 40/41 su mi male skroz. Uglavnom preporučam broj veće. A, s koje stranice naručujete? Provjerite na službenoj hunter stranici gdje ih je sigurno kupovati jer je sve puno lažnjaka
2022 12 27
Mislila sam sa Zalanda. Ja nosim uglavnom 39, 40 ako je manji kalup, a vidim po brojevima da imaju 39 pa je iduci 40/41 🙄 pa me strah da bi mi to bilo preveliko ipak
2022 12 27
Mislim da je 40/41 gazište oko 25.5 cm,najviše 26,znam da su meni jaaako na knap bile i vratila sam ih. Nemojte se viditi vodičem za veličine na hunter sajtu jer su krive, po njima bi meni 40/41 bile velike.
2022 12 27
Ja sam ih prvi put naručila neki dan, uzela sam 42 jer isto imam dužinu stopala oko 26 cm, a na ecipele piše da je za 40/41 maksimalna duljina stopla 25,4 cm, sad nestrpljivo čekam😁inače su mi ecipele super jer oni na svojim stranicama za hrpu modela imaju baš izmjerena ug, znači ne ravnaju se prema onome što proizvođač deklarira već baš izmjere. Pomogne mi dosta kad curici kupujem iako na kraju kupim svugdje osim kod njih🙈
2022 12 28
Uh, sad me tek ovo zbunjuje. :D Po tome bi meni trebalo odgovarati 40/41
2022 12 28
Narucila sam sa Zalanda Hunter u broju 37 koji inace i nosim i taman su mi. Radi se o onim njihovim klasicnim gumenjacama. Mislim da ima odstupanja od modela do modela..najbolje narucite obe velicine i vratite zalandu one koje ne pašu :-)
2022 12 28
Neznam, meni je draže da su mi cipele malo veće nego malo male, tako da preporučam veći broj jer njihove veličine su stvarno čudne. Inače hunterice obožavam, jako su udobne i tople, jedino sto ne traju bas dugo, barem meni...
2022 12 29
Stvarno da ne traju?? Pa kako to?
2022 12 30
Meni su se nakon tri mjeseca prve počele raspucavat, koristila sam ih za setanje sa psima, nikada ih blizu radijatora nisam stavila, neznam, onda sam kontaktirala ove na hunteru, htjeli su mi ih zamjenit bez racuna ali po kodu su skužili da im je istekao waranty, tj da su proizvedene prije više od dvije godine, tak da brijem da je od stajanja u nekom dućanu, meni i inače gumene čizme strunu, PVC su vječne, ali odvratne. A, druge su hunter tenisice i imaju tanji đon od čizama i odmah su se probušile😂😂😂, al nabavila sam neku tekuću gumu pa ih repariram s tim i odnjet cu ih postolaru da mi zakelje neki debeli đon. Klompe imam više od godinu dana i traju. Ali citala sam da se ljudi jako žale na kvalitetu od kad se rade u kini, znam, za sve krivimo kineze, nisu oni krivi nego ovi kaj naručuju da im rade šrot. Ja hunterice i dalje volim jer su udobne i tople, kaj ću🙄
2022 12 30
Uff ne zvuci dobro. Za te novce ih planiram do kraja zivota nosit. 😀 Bar mi to nije obuca za svaki dan pa bi trebala trajati... Narucila sam si na kraju i veci i manji broj pa cu vidjet koji ce mi pasati. 😀
2022 12 31
😀😀😀Držim fige! Veliki plus im je sto su lijepe i ugodne za nositi, jedino ak imaš 80ak godina, mogao bi ti plan upaliti😉
2022 12 31
Veci broj ipak pase. 😅
2023 01 03
👍👍👍Glavno da jedan paše, koje si uzela, visoke?
2023 01 03
Da, da, visoke
2023 01 03