Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prevarena prvi put u 8 godina ?

Uplatila sam curi preko aircasha 80€ . Zapravo slala mi je barkod više puta jer kao nakon 2 dana taj barkod istekne. Zbog bolesti i obaveza joj nisam stigla uplatiti pa mi je ostavila negativnu ocjenu. Na kraju nakon cca 2 tjedna od dana kada smo dogovorile prodaju/kupnju , uspjela sam uplatit. Onda je ona otezala sa slanjem, ali se javljala i ispričavala. Na kraju vec 2,3 dana ne odgovara na poruku, probala nazvat mob isključen i danas idem otvorit profil na krpicama kad naiđem na situaciju sa slike ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c256cbc32d2cdd64f9b9f971b9f64f05.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6c99c938757e841e8e5618d82ff86f99.jpg)
2023 03 14
Probala sam poslati poruku na email u opisu profila ali naravno ta email adresa ne postoji. Pretpoatavljam da ne mogu nista učiniti po pitanju uplaćenih 80€ ?
2023 03 14
Nažalost , vjerojatno ste ostali bez svojih novaca 😰 Ovo što piše ispod njene profilne slike je čista katastrofa i nikada ovdje nisam pročitala nešto takvo.....tuga i jad.....dalje ne bi komentirala.....
2023 03 14
Bože sacuvaj što je ovo
2023 03 14
> lanah677: > Kontaktirajte banku i zatražite da Vam se vrate novce objasnite da se radi o prevari i mozda Vam mogu pomoći oko povrtka novca kako će banka išta napraviti_ona je treća strana koja provodi naše uplate, jednom kada je na računu ako nije teži prekršaj nema ovlasti po ničemu niti će dirati ičiji novac a kamoli vraćati, ona se ne petlja bez zakonske osnove (policija+sud)
2023 03 14
> lanah677: > Kontaktirajte banku i zatražite da Vam se vrate novce objasnite da se radi o prevari i mozda Vam mogu pomoći oko povrtka novca Na žalost cura je rekla da se može samo gotovinom uplatiti njoj na aircash. A kako nikad nisam uplaćivala tim airashom nasjela sam ☹️
2023 03 14
užas...ovoprvi put vidim i strašno je što čak i pročitati a najgore što je to i teško povjerovati....pa onaj tko to radi stvarno mora imati jak želudac .
2023 03 14
Imala sam blago osjecaj kako je cudno da cura prodaje novu pinko torbicu za 95€, a kako sam joj rekla da mi je uskoro rođendan spustila mi je na 80€. Ali kad sam vidjela da mi je ostavila negativnu nakon sto se ja dva tjedna nisam javila, čak kad sam joj ostavila točan broj moba ( jer sam prvo u podacima za slanje upisala krivi broj) zvala me je i lijepo pričala. Poslje kad sam uplatila ona se sama javljala i ispričavala kako nije stigla poslat, i to u tri navrata
2023 03 14
dobro jel to bila neka tinejđerica ili ozbiljna osoba jer stvarno ne mogu povezati ovakvu nenormalnost onaj dio negativne čak i stoji ako netko pita pa obeća uplatiti, pa se nejavlja, pa da krivi broj..išle su negativne i za manje da prodavač izgubi živce iako po meni negativna ide samo za štetu -dok god vi ne platite ona nema gubitak a vi imate ako ne dobijete robu ili je ista oštećena/nema veze s oglasom
2023 03 14
Javite se adminu. Možda može pomoći. Sretno.
2023 03 14
Taj tzv. barkod vrijedi pola sata od kada se pošalje a ne dva dana i ukoliko se novac ne podigne u tih pola sata gubi se, dakle i pošiljatelj i primatelj ostaju bez novca. Bez novca se ostali jer povrata nema s obzirom da je uplaćeno preko AirCash-a. Probajte putem neke druge društvene mreže kontaktirati tu Nataliju (ako ona u opće postoji), a mejl je izmišljen što se i vidi. Ovo što je napisano u opisu profila ne želim komentirati. Morbidno i neukusno. Žao mi je zaista zbog Vaše situacije, nadam se da nećete više naići na takve "prodavače".
2023 03 14
> lanah677: > Kontaktirajte banku i zatražite da Vam se vrate novce objasnite da se radi o prevari i mozda Vam mogu pomoći oko povrtka novca AirCash nema veze s bankom, tako da do novca više ne može doći. Aircash je nešto poput PayPala i funkcionira na način da se novca šalje osobi na temelju njenog broja mobitela nakon čega druga strana dobija kod da može podići novac, a on vrijedi pola sata i ako se u tom vremenskom roku novac ne podigne ostali su i primatelj i pošiljatelj bez njega.
2023 03 14
Ma, jooj, sad cu ju naći na forumu, ta je već sto puta blokirana
2023 03 14
https://mojekrpice.hr/forum/t/280121/novi-profil-ormarica-iz-pule Mislim da je to ta
2023 03 14
Strašno... Zgrožena sam...
2023 03 14
1 2 3