Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

H&M u tražilici

mogli bi se dogovoriti da u tagovima stavljamo samo HM,jer ako se napiše H&M,stvarčice će se pokazati samo na prvoj strani,na drugoj izbaci samo stvari koje počinju sa H
2013 10 27
To je do programera koji je valjda nesposoban da izbaci tu grešku, ista stvar se događa sa stvarima koje u sebi imaju dijakritičke znakove (č,ž,š). Adminka se opravdava: koristiti Chrome i Firefox, problem je u IE, ali nije problem u IE, problem je u nesposobnom programeru koji bi to trebao znati riješiti. Zašto bi se mi njima prilagođavali? Nek poprave. :)
2013 10 27
Amen [:smijesi]
2013 10 27
Ovo s H&M-om je samo vrh sante leda lošeg programiranja na ovoj stranici. Moj osobni biser je kad je admin predložila tehničkom da se obrišu prodani oglasi nakon xy dana, umjesto da programer u listi oglasa isključi prodane prilikom dohvata iz baze.
2013 10 27
Usput, meni ni ne prihvaća tag H&M, javlja mi error (zadnji Firefox)
2013 10 27
e baš sam o tome razmišljala danas [:smije]
2013 10 27
Ma cijela stranica je u banani, a nitko se ni ne trudi ništa posebno poduzeti oko toga. Dokle god se cure redovito prijavljuju, nikom ništa, njima je dobro. A to što me izlogira svakih 5 minuta i što, unatoč tomu što kliknem "zapamti me", on me ne zapamti - nikom ništa. Baš me izluđuje ova stranicam a i forum, koji je totalno nefunkcionalan. [:smije] [:hihot]
2013 10 27